Clicks926

Realita ženatého kňažstva

Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsSlgjsekycm
Martin68 likes this.
Janko333
V anglicku sú zaznamenané prípady posadnutia skrze Irske zjavenia kde sa útočí na pápeža Františka, hovorí o tom exorcista, ktorý je cirkevne oficiálne schváleným exorcistom už 15 rokov. Teraz mám povolenie hovoriť o týchto veciach. V poslednej dobe sa pokúšam pomôcť žene, ktorá v minulosti čítala tieto falošné posolstvá. Táto dáma bola posadnutá mnohými démonmi. Nemôžem presne povedať koľkými. …More
V anglicku sú zaznamenané prípady posadnutia skrze Irske zjavenia kde sa útočí na pápeža Františka, hovorí o tom exorcista, ktorý je cirkevne oficiálne schváleným exorcistom už 15 rokov. Teraz mám povolenie hovoriť o týchto veciach. V poslednej dobe sa pokúšam pomôcť žene, ktorá v minulosti čítala tieto falošné posolstvá. Táto dáma bola posadnutá mnohými démonmi. Nemôžem presne povedať koľkými. Mal som s ňou mnoho sedení, v prítomnosti aj iného kňaza a ženy, laičky, ktorí sú svedkami toho, čo musím povedať. Táto žena prišla ku mne krátko po tom ako prestala čítať tieto falošné posolstvá. Dôvod, prečo s nimi prestala bol ten, že sa cítila "duchovne mrtva" , pritom sa napriek tomu modlila modlitby, ktoré boli odporúčané v posolstvách a ktoré vznikali v posolstvách, ružence, ale uvedomovala si, že nerastie vo viere atď. Cítila sa kvôli tomu nešťastná a prejavovala zvláštny pokoj, ale akonáhle o tom prestala hovoriť, bola napadnutá démonom, cítila jeho prítomnosť.

Vtedy si uvedomila, že potrebuje pomoc. Potrebovali sme viac sedení. Na jednom sa zbavila niečoho celkom "veľkého" a ako išla domov, povedala: "Teraz som spokojná s pápežom Františkom."

Rozumiem, že keď čítala tieto posolstvá, namaľovala náboženský obraz, na ktorom bola inšpirovaná sa podieľať. Zavesila ho svojmu malému chlapcovi do spálne. Potom bol tento chlapec rušený každú noc. Toto rušenie sa zastavilo po tom ako obraz roztrhala a spálila ho. Odvtedy dieťa tvrdo spalo. Táto dáma je jedna zo štyroch ľudí, ktorí ma kontaktovali, pretože mali duchovné problémy po čítaní týchto tzv. posolstiev. Jedna pani mi povedala, že potrebuje moju pomoc, pretože sa "cíti zle", iný bol napadnutý, keď sa rozhodol prestať čítať tieto posolstvá. Tieto prípady sú jasným znakom toho, že tieto posolstvá od Márie Božieho Milosrdenstva (Mary Carberry) majú démonický charakter. "

Čo hovorí svätá Faustína o poslušnosti Cirkvi a duchovnému vodcovi:
Satan chce len to, aby sa duša, túžiaca po svätosti, viedla sama, a vtedy je nemožné aby ju dosiahla!
Duša musí názoru duchovného vodcu (spovedníka) dávať prednosť pred mienkou samého Boha (zjavenia, posolstvá...), lebo len vtedy bude chránená pred klamom a vybočením z cesty. Duša, ktorá by nepodrobila tieto vnuknutia prísnej kontrole Cirkvi, čiže duchovnému vodcovi, dáva tým najavo, že ju vedie nedobrý duch!

Duchovný vodca musí byť v týchto veciach veľmi opatrný a musí skúšať dušu v poslušnosti. Satan sa môže skrývať aj pod plášťom pokory, ale plášť poslušnosti si na seba nedokáže natiahnuť, a tak vyjde najavo celá jeho práca.
Kým sa neuistí, nech je voči ním nedôverčivá. Tým vnuknutiam a všetkým vyšším milostiam nech vôbec nedôveruje! Aj keď duša hneď rozlišuje falošné vnuknutia od Božích, nech je vždy opatrná, lebo mnohé veci sú neisté a môže utrpieť veľmi veľké škody.
(Denníček sv. Faustíny)
Viac tu: jezismaria1.webnode.sk/irske-zjavenia/
Strážce
Jitulinko, pořád žehráš na Glorii, ale nutí tě někdo, abys tu otravoval? Nikdo tě tu nedrží.
Barbarin likes this.
Dominik Duka je prostě kádr a líbí se mi, jak ze své pozice umí sdělit to podstatné. Zcela čerstvé z FB:
text arcibiskup Dominik Duka:
----
Ještě k podpoře tzv. "duhovým aktivitám" ze strany hlavního města a dalších: očekával bych minimálně stejnou podporu vícedětným rodinám. Ty vychovávají a starají se o své potomky, kteří budou např. také budoucími daňovými poplatníky, bez nichž …More
Dominik Duka je prostě kádr a líbí se mi, jak ze své pozice umí sdělit to podstatné. Zcela čerstvé z FB:
text arcibiskup Dominik Duka:
----
Ještě k podpoře tzv. "duhovým aktivitám" ze strany hlavního města a dalších: očekával bych minimálně stejnou podporu vícedětným rodinám. Ty vychovávají a starají se o své potomky, kteří budou např. také budoucími daňovými poplatníky, bez nichž nebude budoucnosti národa, a Evropa se skutečně vylidní, jako tomu bylo při morových ranách v historii.
----
Ještě k reakcím na mé prohlášení bych rád znovu zdůraznil to podstatné z něho:

1. každý skutečně věřící křesťan musí odmítnout jakoukoliv diskriminaci, ostrakizaci, nebo útoky na lidi hlásácí se k tzv. sexuálním menšinám.

2. Úcta ke konkrétním lidem však nemůže vést k přijetí ideologie, která si klade za cíl provést revoluci v oblasti společenských mravů a vztahů.
Zedad likes this.