Clicks480

Židovský mysliteľ: Doposiaľ sa poľovalo na prvom mieste na židov, teraz to budú katolíci

Útoky ľavicových médií a progresívnych politikov sú v prvom rade zamerané na katolíkov. S týmto tvrdením prišiel konzervatívny autor a komentátor Ben Shapiro na konferencii v USA. Budúcnosť Spojenýc…More
Útoky ľavicových médií a progresívnych politikov sú v prvom rade zamerané na katolíkov. S týmto tvrdením prišiel konzervatívny autor a komentátor Ben Shapiro na konferencii v USA.

Budúcnosť Spojených štátov podľa Shapira závisí od udržania aliancie medzi hodnotami židovsko-kresťanskej civilizácie a Bohom, ktorý ich stvoril. Shapiro patrí medzi ortodoxných židov a Desať Božích prikázaní, ako aj Ježišovú kázeň na Hore blahoslavenstiev považuje za skutočný základ súčasného spoločenského usporiadania. Podľa Shapira aj osvietenstvo len rozpracovalo to, čo bolo dávno integrované v civilizácii vďaka kresťanstvu a judaizmu.

Veľa ľudí dnešnej doby podľa Shapira ignoruje skutočnosť, že spoločnosť stojí na týchto základoch. “Aj smartfón je výsledkom činnosti slobodného trhu. Slobodný trh akceptuje hodnotu a slobodu jednotlivca. Jednotlivec nemá však slobodu a hodnotu, ak ich nemá od Boha.”

Chudobný aj bohatý má rovnakú hodnotu v Božích očiach. Systémy, ktoré poprú existenciu Boha vždy siahnu skôr alebo neskôr na slobodu človeka.

Shapiro hovoril o “kríze zmyslu bytia u ľudí.” Veľa ľudí našlo podľa neho zmysel života vo vyjadrovaní nespokojnosti. “Pramení to z toho, že veľa ľudí nevie, prečo sú na svete a aký zmysel bytia majú. Preto sú veriaci ľudia šťastnejší, pretože viera im skôr dáva odpovede na tieto otázky.”

Shapiro identifikoval tri hlavné prúdy, ktoré sa snažia podkopať postavenie náboženstva v spoločnosti.

1. Média sa snažia svoj vplyv uplatniť tak, aby Cirkev bola vnímaná negatívne a to aj za cenu skresľovania udalostí, či priamo vytvorenia lživej kampane. Ako najnovší príklad uviedol histériu okolo udalostí v Covingtone, kedy média vyfabrikovali a rozšírili falošný príbeh o veriacom študentovi vystupujúcom za ochranu života, ktorý mal napadnúť vojenského veterána. Až dodatočné výpovede potvrdili, že išlo o úplnú lož.

2. Druhé ohrozenie pochádza priamo zo štátnych inštitúcií, ktoré prijímajú zákony namierené proti Cirkvi a jej učeniu. Ako príklad uviedol prijímanie zákonov, na základe ktorých musia cirkevné inštitúcie v západných krajinách vyučovať LGBTI ideológiu v rozpore s učením Cirkvi. V opačnom prípade im bude odobratá licencia oprávňujúca poskytovať vzdelanie, či prijímať financie. “Kým doposiaľ štáty vždy prvých atakovali židov, teraz sú na rade prví katolíci,” uviedol Shapiro.

3. Rozklad cirkevného učenia a vedomia o ňom v samotných radoch Cirkvi. Cirkvi podľa Shapira strácajú vlastnú identitu a mladí ľudia sú vedení k povrchnej spiritualite, ktorá nemá základy. Toto všetko dopomáha k tomu, aby nerešpektovali Cirkvou stanovené pravidla a nariadenia, čím sa rozklad týchto inštitúcií ešte zrýchľuje.

alianciazanedelu.sk/archiv/3229
Co tu rozoberate zidov, ako narod ? Jezis je zid a nie katolik, Maria je zidovske dievca a vsetcia apostolovia boli zidia. Do r.300 boli krestania na 90 percent zidia. Miesate tu politiku s vierou a montujete sem Sorosa, ktorý nemoze ist ani do Izraela,lebo by ho zatkli, toho cloveka ktory verejne vyznava, ze neveri v Boha, tak co toho ateistu sem pletiete ? V 21. storoci este stále su insitní …More
Co tu rozoberate zidov, ako narod ? Jezis je zid a nie katolik, Maria je zidovske dievca a vsetcia apostolovia boli zidia. Do r.300 boli krestania na 90 percent zidia. Miesate tu politiku s vierou a montujete sem Sorosa, ktorý nemoze ist ani do Izraela,lebo by ho zatkli, toho cloveka ktory verejne vyznava, ze neveri v Boha, tak co toho ateistu sem pletiete ? V 21. storoci este stále su insitní krestania, ktorí tvrdia, ze Jezisa ukrizovali zidia a to su schopni im vycitat , ze neprijali vsetci zidia Krista? A kolki slovaci na to našom slávnom Slovensku prijali Krista ? Katolicke Slovensko a ide volit liberalku Čaputovú !!!????!!! Vari kazdý slovak prijal Krista ? Vidime triesku v oku brata, ale brvno vo svojom oku nevidime ! Chodte na omšu zajtra, tam vam to prečitaju. Pozehnany vikend prajem kazdemu !
warez
trepeš hlúposti.
Kořen nelze přetnout, patří ke stromu.... Lidé si ale rádi plivají do tváře, protože se nepřesvědčí (osobně) jak fouká vítr.... Protibludom má v něčem pravdu... A na mši svatou půjdu rád.... Jinak stále platné: Vidime triesku v oku brata, ale brvno vo svojom oku nevidime ! :)
To je dobře že to víš Bohumilo.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Bohumila
před 5 hodinami
"ale především pros Nejvyššího,
aby řídil tvou cestu v Pravdě.
"/Sir,37,15/
Všichni lháři, pomlouvači skončí věčnost v pekle.
ľubica
www.hlavnespravy.sk/…/1684587
jeden z komentárov pod článkom:
Slovanské národy pomaly zanikajú, zatiaľčo moc sionizmu je po stáročia upevňovaná • chasídski židia vrs. sionisti • spravovanie svetovlády sionistami na základe ich maniakálnych a psychotických zákonov • hlúpi gójovia ako sluhovia a otroci sionistickej moci, poslušne plnia príkazy, bez odvrávania • ututlávané miliónové genocídy …More
www.hlavnespravy.sk/…/1684587
jeden z komentárov pod článkom:
Slovanské národy pomaly zanikajú, zatiaľčo moc sionizmu je po stáročia upevňovaná • chasídski židia vrs. sionisti • spravovanie svetovlády sionistami na základe ich maniakálnych a psychotických zákonov • hlúpi gójovia ako sluhovia a otroci sionistickej moci, poslušne plnia príkazy, bez odvrávania • ututlávané miliónové genocídy vyvražďovania gojímov, riadené chazariátom • preexponovaná sionistická propaganda, tlačená do hláv ohlúpnutých mladých ľudí istená paragrafmi a väzením • Nikdy sa ale nedozviete PREČO sa skutočne pogromy na židov diali • Chasídski židia nemajú semitský pôvod, zato je to najväčšia komunita v Izraeli • 6 miliónov - číslo opakované sionistami od roku 1900 • židovské noviny DELET beztrestne znevažujú slovanské obete II.sv. vojny
VIDEO:www.youtube.com/watch
One more comment from ľubica
ľubica
jeden z komentárov po clankom
Čaputová Dankovi: Nerozdeľujte ľudí, veď ja som úprimná, chcem aj konzervatívnych voličov, veriaci s Bezákom ma podporujú
www.hlavnespravy.sk/…/1685009
--------------------------------

Toto je Sorosova taktika, ktoru uz zanalyzovali mnohi mudri ludia - obvinit protivnika z toho, co sami robia...Caputova-Sorosova predstavuje zlo, ona je konom globalistickeho …More
jeden z komentárov po clankom
Čaputová Dankovi: Nerozdeľujte ľudí, veď ja som úprimná, chcem aj konzervatívnych voličov, veriaci s Bezákom ma podporujú
www.hlavnespravy.sk/…/1685009
--------------------------------

Toto je Sorosova taktika, ktoru uz zanalyzovali mnohi mudri ludia - obvinit protivnika z toho, co sami robia...Caputova-Sorosova predstavuje zlo, ona je konom globalistickeho systemu, statnych prevratov, mimovladok, ona je prikladom skorumpovanosti (vid pol milionova kampan a jej sef v PS), ona predstavuje dalsie stadium rozkladu rodiny, spolocnosti, moralky, chaos a anarchiu, ona rozdeluje spolocnost... nie jej protivnici!
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
pehol likes this.