Clicks2.6K

NEPITE Pepsi-colu, ak nechcete prijať vakcínu z potratených detí

lifenews.sk/node/10845

Ak považujete predaj častí tiel potratených detí, ktorý prevádzkuje organizácia Planned Parenthood za zlo, tak potom vás určite šokuje správa o spoločnostiach, ktoré používajú tieto časti tiel ako chuťové prísady.

V roku 1973 sa premietal science fiction film Soylent Green o potravinách, vyrábaných z častí ľudských tiel. Teraz vychádza najavo, že spoločnosti Kraft Foods, Pepsi Corporation (PepsiCo) a Nestlé prichádzajú s novou vlnou produktov, pri výrobe ktorých používajú časti tiel potratených detí, ktoré im poskytujú spoločnosti Semonyx a StemExpress. Vedecká fikcia sa stáva vedeckou realitou. Nemal by Vládny úrad pre kontrolu potravín a liečiv vyžadovať na etikete nižšie uvedených produktov upozornenie, že pri ich výrobe sa používajú časti detí ako chuťová prísada?!

Možno by sme mali tieto výrobky nazývať Semonyx Green alebo StemExpress Green!

Komentár z Conservative Post :

U známych spoločností na výrobu potravín sa zistilo, že na dotvorenie chuťových prísad do vyrábaných potravín používajú tkanivá z potratených detí.

Kraft, PepsiCo a Nestlé spolupracujú s kalifornskou spoločnosťou Semonyx, ktorá na testovanie chemikálií, napodobňujúcich rozličné chute, používa bunky potratených embryí.

Reťazec buniek potrateného ľudského plodu, známy ako „HEK-293“, sa používa na zistenie, ako ľudské chuťové bunky reagujú na syntetické príchute. Dnes väčšine vyrábaných potravín chýba chuť, a preto si potravinárske spoločnosti najímajú spoločnosti ako Semonyx, aby vyvíjali príchute na vlastnú päsť.
„Verejnosti sa však nepriznajú, že na výrobu receptorov chuti používajú HEK 293– obličkové bunky ľudského embrya, odobraté dobrovoľne potratenému dieťaťu“, povedala Debi Vinnedgeová z pro-life skupiny Children of God for Life.

„Na výrobu chuťových receptorov môžu pokojne použiť dostupné zvieracie, hmyzie, alebo iné, ale morálnym spôsobom získané, ľudské bunky, ktoré produkujú G proteín.“

V stĺpčeku, pod názvom Meet the Company Buying Planned Parenthood’s Baby ‘Specimens’ (Zoznámte sa so spoločnosťou, ktorá od Planned Parenthood kupuje vzorky detí) Paul Bios píše:

´Organizácia Planned Parenthood (PP), ktorá sa angažuje v tomto hnusnom a odpornom zaobchádzaní s ľudskými bytosťami, je len špičkou ľadovca a zdrojom obrovských ziskov pre spoločnosť, ktorá kupuje od PP časti detí a vzápätí ich s veľkým ziskom predáva na biomedicínsky výskum.

Jedná sa o spoločnosť StemExpress, ktorá samu seba označuje za „multimiliónovú spoločnosť, ktorá biomedicínskym výskumníkom zabezpečuje ľudskú krv, tkanivá, kmeňové bunky a iné klinické vzorky.“ Vystatuje sa aj tým, že ponúka „najširšiu paletu surovín v priemysle, ako aj čerstvé, stabilizované a zmrazené ľudské kmeňové bunky.“

Spoločnosť StemExpress, ktorá mala nedávno problémy pre svoje nelegálne obchody, na svojej stránke aj naďalej otvorene ponúka „širokú škálu ľudských tkanív – od plodu, až po dospelého človeka“, pričom garantuje, že „každá vzorka je zaručene čistá, životaschopná a kvalitná“ – presne podľa požiadaviek zákazníka.

Podľa vzoru Amazonu, zabezpečuje StemExpress dovoz týchto materiálov v uzavretých boxoch, s ktorými sa ľahko manipuluje, čo dovoľuje zákazníkovi nákup produktov, ako je napríklad „pečeň plodu“ podľa vlastného výberu, „iba“ za 986 dolárov. Pozri obrázok:

Viac o StemExpress si môžete prečítať tu.

ZOZNAM PRODUKTOV POŽÍVAJÚCICH NA DOCHUTENIE POTRATENÉ LUDSKÉ EMBRIA (teda DETI)

Zoznam produktov a spoločností zostavil Conservative Post:

(zvýraznené redakciou sú značky, s ktorými sa môžete stretnúť na SK trhu):

PEPSI nápoje

Všetky Pepsi soft drinky

Sierra Mist soft drink
Mountain Dew soft drink
Mug root beer a iné soft drinky

NÁPOJE:

No Fear

Ocean Spray
Tazo
AMP Energy
Aquafina water / Aquafina ochutená
Double Shot Energy
Frappucino
Lipton tea a iné
Propel
SoBe

Gatorade

Fiesta Miranda
Šťavy Tropicana a odvodené nápoje
Seattle´s Best Coffee

PRODUKTY NESTLÉ:

Všetky druhy smotany do kávy
Značka Maggi: instantné polievky, bujónové kocky, kečupy, omáčky, dochucovadlá, instantné rezance

KRAFT – CADBURY ADAMS PRODUCTS:

Black Jack chewing gum
Bubbaloo bubble gum
Bubblicious bubble gum
Chiclets
Clorets
Dentyne
Freshen Up Gum
Sour Cherry Gum (Limited)
Sour Apple Gum (Limited)
Stride
Trident

CADBURY ADAMS CANDIES:

Sour Cherry Blasters
Fruit Mania
Bassett’s Liquorice All sorts
Maynards Wine Gum
Swedish Fish
Swedish Berries
Juicy Squirts
Original Gummies
Fuzzy Peach
Sour Chillers
Sour Patch Kids
Mini Fruit Gums
Certs breath mints
Halls Cough Drops

NEOCUTIS “BEAUTY” PRODUCTS:

Neocutis používa detské bunky po 14tom týždni rastu do svojích krémov proti vráskam.

Bio-Gel Prevedem Journee
Bio-Serum Lumiere
Bio Restorative Skin Cream

VACCINES:

MMR II (Merck)
ProQuad (MMR + Chickenpox — Merck)
Varivax (Chickenpox — Merck)
Pentacel (Polio + DTaP + HiB — Sanofi Pasteur)
Vaqta (Hepatitis-A — Merck)
Havrix (Hepatitis-A — Glaxo SmithKline)
Twinrix (Hepatitis-A and B combo — Glaxo)
Zostavax (Shingles — Merck)
Imovax (Rabies — Sanofi Pasteur)

OTHER MEDICINES:

Pulmozyme (Cystic Fibrosis — Genetech)
Enbrel (Rheumatoid Arthritis — Amgen)

zdroje k článku

www.naturalnews.com

www.naturalnews.com

ABC Blog

Beforeitsnews
Sciencedirect
Zuz S
Kolko z uvedenych vakcin uz je v nasich detoch? Ake % rodicov sa zaujima? Ake % rodicov bojuje so systemom? Oboch rodicov, hovorim z vlastnej skusenosti, doma, ani s pediatrickou som to nevyhrala, dnes by som sa uz nenechala ovplyvnit... A napokon, ako sa to v buducnosti prejavi na generacii sucasnych deti? Nateraz sa tema otvorila kvoli covid-vakcinam. Ten problem tu ale bol uz dlho a kriticke …More
Kolko z uvedenych vakcin uz je v nasich detoch? Ake % rodicov sa zaujima? Ake % rodicov bojuje so systemom? Oboch rodicov, hovorim z vlastnej skusenosti, doma, ani s pediatrickou som to nevyhrala, dnes by som sa uz nenechala ovplyvnit... A napokon, ako sa to v buducnosti prejavi na generacii sucasnych deti? Nateraz sa tema otvorila kvoli covid-vakcinam. Ten problem tu ale bol uz dlho a kriticke hlasy boli zvacsa umlcane... Obavam sa, ze ak si naplno uvedomime vsetky suvislosti, bude to velmi bolave.
dyk
Toto som cital už niekedy v roku 2006-8
Peter(skala)
opakovanie matka mudrosti, hlavne v tejto dobe, kedy ludia nemaju problem s potratenými detmi
dyk
Ale myslel som na to nedavno ale nejako som sa k tomu nedostal, aby som to vyhľadal. Ďakujem
Dori-2000 shares this
2.6K
Aj Maggi 😲
Anton Čulen
Peter(skala)
Obávam sa, že mnohí ludia aj tak budu piť Pesi-colu, pretože ked im nevadí že je plná jedu (umelých látok) tak im nebude vadiť ani to, že obsahuje potratene deti.

Človek, ktorý si nevaži svoje zdravie, tak je dosť pravdepodobné, že ani tých druhých...

predsa však je tu nádej pre niektorých, ktorý si môžu povedať, že ked už som sa nezaprel/a kvôli umelinám, tak aspon kvôli tým deťom.
Roberto 55
A co Coca cola, myslim, ze su spolu?
Peter(skala)
Cola company (tovaren) je jedna a tá istá banda, ktorá vyrába aj Fantu, Sprite... takže vôbec by som sa nečudoval, keby boli "potratene deti" aj v nich. Okrem toho už len obsah a chuť týchto nápojov sama o sebe plná jedov. Nechutné americké jedy 🤮
ľubica
je to staré.... ale dobre že si to sem dal..mnoho katolikov to nevie, mam to niekde vo svojich textoch okolo 2010
fiat33
Aj Panna Mária v posolstvach luz de Maria spomína zle a zdraviu škodlivé potraviny...