Áno, je to značka Lucifera = Satana, Šelmy

28. septembra 2021 - M.K.Ortsová - réma, potvrdzujúce slovo Ježišovho Svätého Ducha.

Ježišov Duch Svätý skutočne povedal, že "tie mRNA (ktoré sa zakrátko stanú DNA) injekcie sú prekurzorom a zakrátko sa stanú i samotnou Značkou Šelmy, o ktorej sa rozpráva v Biblii. Luciferáza a Luciferín sú v mRNA injekciách. Lucifer je meno Šelmy, Satana."

Číslo amerického patentu pre mRNA injekciu bolo vyplnené a je 060606.

Dôkaz: Patent #060606 je technológia kryptomeny obsiahnutá v mRNA vakcínach, ktorá obsahuje biosenzory a kvantovú technológiu:

WO2020060606 – Systém kryptomeny používajúci údaje o telesnej aktivite

Obraz šelmy (Satanova DNA=Satanovo SEMENO) je obsiahnutý v injekcii aj s DNA Satanových Padnutých Anjelov zmiešanej s krvou zavraždeného dieťaťa a s tkanivom, ktoré bolo spravené nehynúcim s pomocou mykoplazmy fermentans incognitus, pôvodne divokého kmeňa u človeka.

( Mycoplasma fermentans infection promotes immortalization of human peripheral blood mononuclear cells in culture | Blood | American Society of Hematology )

Mykoplazma sú cudzie organizmy, všetky sú samostatné a sú menšie než baktérie alebo hocaké vírusy. Ježišov Svätý Duch mi ukázal, že pochádza od Padnutých Anjelov. Mykoplazma je vnútrobunečný bežný parazit, ktorý preberie každú bunku, do ktorej vstúpi a nariaďuje jej, aby ho reprodukovala. Mykoplazma (plazma=krv) spôsobuje imortalizáciu vo všetkých bunkách, s ktorými je zmiešaná, či už je to rastlina, zviera alebo človek, dokým je kŕmená a udržiavaná. Táto forma života cudzieho druhu bude žiť donekonečna, pokiaľ bude vo svojom vhodnom životnom prostredí, aby podporovala svoje prežitie.

Biblia jasne vraví, že tieto dni budú ako počas dní Noeho, keď Padnutí anjeli miešali svoju DNA s ľudskými ženami. Pán Ježiš Nepomína každého klamajúceho a zavádzajúceho ducha. Ohlasujem JEŽIŠOVU KRV NA MOJICH ONLINE ÚSILIACH a NAD VŠETKÝMI MOJIMI PRIATEĽMI, MOJOU RODINOU, MOJOU VEČNOU RODINOU A NAD VŠETKÝMI CELÉHO TELA KRISTA JEŽIŠA. V JEŽIŠOVOM MOCNOM MENE, KTORÉ JE NADOVŠETKY INÉ MENÁ. AMEN. -

Michaela Katarína Ortsová s prezývkou hrdlička, žena reverenda Dávida Ortsa.

Prevzaté zo Yes. It's The Mark of Lucifer = Satan The Beast - Michelle Katherine Orts - 444 Prophecy News
Public domain
Silvia Ivanová shares this
198
dyk
Cirkevní "Ilumináti" - Zoznam katolíckych tajných spoločností

Ak je to pravda, ...

Die kirchlichen "Illuminaten" - Liste der katholischen Geheimbündler - Katholisches