Clicks34
lt.news

Jau užtenka: homoseksualui vyskupui reikia išeiti

Katalikai iš Parramatta vyskupijos, Australijos, pateikė oficialų 24 puslapių kreipimąsi su 43 priedais Vatikano Tikėjimo doktrinos kongregacijai, ragindami pašalinti Vietname gyvenantį vyskupą Vincentą Longą dėl jo homoseksualumo propagavimo.

Kreipimasis pateiktas dėl kelių peticijų, kurios sulaukė tūkstančių parašų, kaltinančių Longą sukėlus skandalą, vyskupijų mokyklose reklamuojant homoseksualumo mokymą, prieštaraujantį Bažnyčios mokymui ir užpuolus tėvų teises („Longas neteisus“).

Kreipimesi taip pat pranešama, kad Longas persekiojo du vyskupijos kunigus ir juos pašalino, nes jie kritikavo vyskupijos eretišką požiūrį į homoseksualumą.

Tėvas Johnas Rizzo, vyskupijos egzorcistas, pastebėjo, kad vyskupo Longo vadovaujamose katalikiškose mokyklose „gausu homoseksualų palaikymo darbotvarkės“. Jis pridūrė, kad Longas vis propaguoja „įtraukumą“, kuris apima visus, išskyrus katalikus.

Remiantis stebėjimo informacija, apeliacija į Vatikano miestą atkeliavo balandžio 27 d. Tačiau, kaip rašo NcRegister.com (gegužės 3 d.), Kongregacija tai neigė...

#newsBrlbucekgd