CÓRKA MARYI
214.3K

JEZUS: Moja córka Łucja została uciszona przez siły, które sprawują władzę nad częścią Watykanu

JESUS: My daughter Lucia was silenced by the powers, which control part of the Vatican KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH czwartek, 26 stycznia 2012 roku, godz. 21.40 Moja szczerze umiłowana córko, czas …More
JESUS: My daughter Lucia was silenced by the powers, which control part of the Vatican
KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH
czwartek, 26 stycznia 2012 roku, godz. 21.40
Moja szczerze umiłowana córko, czas na pełną prawdę o Tajemnicach Bożego Królestwa, które ma się objawić światu. Prawda została na jakiś czas ukryta.
Uznawanie Mojej Boskiej Interwencji na świecie poprzez cuda, objawienia i Boskie Przekazy do wybranych dusz przez wiele lat było odsuwane na bok przez Mój Kościół.
Dlaczego Mój Kościół widział potrzebę tłumienia prawdy, kiedy była ona konieczna wszędzie do wzmocnienia wiary Moich dzieci, wie tylko on sam. Każdy Mój prawdziwy widzący i Moja Matka Najświętsza byli na początku ignorowani i traktowani przez Mój Kościół z pogardą.
Moja córko, nawet ostatnia tajemnica fatimska nie została przekazana światu, ponieważ ujawniała prawdę o nikczemnej sekcie szatana wchodzącej do Watykanu. Ostatnia część tajemnicy nie została ujawniona, aby chronić nikczemną sektę, która weszła do Watykanu …More