ľubica
4436

Koľko športovcov po zaočkovaní umiera?

(Lance D. Johnson, Natural News) – Zdraví mladí športovci z celého sveta začali v poslednej dobe náhle trpieť na ochorenia srdca, problémy s dýchaním, poruchy nervového systému a ďalšími vážnymi ochoreniami.
Mnohí športovci kolabujú priamo na štadiónoch a už sa nikdy viac nepreberú.

Nemecké noviny Berliner Zeitung si všimli tento trend srdcových zlyhaní a rozoberajú ho vo svojom článku nazvanom „Záhadné choroby srdca u futbalistov“.
Článok sa snaží prísť na príčinu nezvyčajne vysokého počtu kolapsov amatérskych i profesionálnych futbalistov a ďalších atlétov.
Ľudia na celom svete si totiž začínajú konečne všímať to obrovské množstvo mladých športovcov, ktorí trpia a mnohí z nich zomierajú krátko po podaní covidových vakcín.
Jake Kazmarek, 28 ročný kulturista, zomrel náhle, len 4 dni po očkovaní.
U nás skolaboval a zomrel čerstvo zaočkovaný 25 ročný hokejista Boris Sádecký priamo na ľade. Rodina chce, aby ľudia jeho smrť nespájali s vakcínou, no väčšina ľudí si o tom aj tak myslí svoje.
Dlhý zoznam mladých zaočkovaných športovcov, ktorí padajú ako muchy na srdcové zlyhania
Nemecký novinár zdokumentoval náhly kolaps hráča FC Barcelony Sergia Aguera, 33 ročného útočníka, ktorý musel opustiť ihrisko po náhlom prepuknutí nevoľnosti a problémov s dýchaním.
Sergio síce prežil, no veľké množstvo športovcov, ktorých kolapsy viedli k hospitalizácii, také šťastie bohužiaľ nemalo.
Príkladom je iba 17 ročný futbalista Dylan Rich, ktorý zomrel na infarkt uprostred zápasu v Anglicku. U ďalšieho, 24 ročného futbalistu Lucasa Sureka, sa rozvinulo ochorenie srdcového svalu, čo mu znemožnilo pokračovať v hraní za klub BFC Chemie Lipsko.
Alebo 25 ročný Kingsley Coman z FC Bayern Mníchov, ktorý musel podstúpiť operáciu srdca po postvakcinačnom prepuknutí srdcovej arytmie .
Len 18 ročný belgický hráč Rune Coghe dostal infarkt počas zápasu. 31 ročný Fabrice Sakala z Istanbulu skolaboval priamo na ihrisku a musel byť odvezený do nemocnice.
A takto by sme mohli pokračovať. Zoznam náhlych kolapsov a úmrtí je pomerne dlhý a okrem hráčov zahŕňa aj trénerov.
Stránka The Covid Blog zdokumentovala množstvo ďalších podobných prípadov, kedy mladí a zdraví športovci náhle zomreli. Pozrite si nasledujúce video, aby ste lepšie pochopili, o čo sa tu jedná:
Hrotový proteín bol navrhnutý tak, aby spôsoboval zápaly v srdcovodcievnom systéme
Mladí športovci, ktorí nie sú rizikoví z hľadiska prirodzenej infekcie koronavírusom, sú systematicky nútení podstúpiť očkovanie experimentálnymi mRNA vakcínami. Inak im hrozia vyhadzovom.
Hrotový proteín, ktorý podľa mRNA predlohy začnú po očkovaní produkovať ľudské bunky, bol navrhnutý tak, aby útočil na schopnosť červených krviniek prenášať kyslík.
Okrem toho tiež vyvoláva zhlukovanie v krvi, z čoho potom vznikajú krvné zrazeniny.
Dr. Richard Flemming demonštroval túto zákernú vlastnosť vakcíny Pfizer, keď pod mikroskopom nasnímal, ako červené krvinky stratili schopnosť prenášať kyslík po styku so zložkami vakcíny.
K podobným záverom dospela aj Dr. Judy Mikovitsová, ktorá poukázala na to, že hrotové proteíny boli vyvinuté v laboratóriu a obsahujú aj komponenty z vírusu HIV.
Okrem toho hrotový proteín v sebe obsahuje syncytín, ktorý spôsobuje expresiu rakovinovych génov, protilátky naň poškodzujú reprodukčné orgány a tiež vyvoláva imunodeficienciu (nedostatok imunity).
Dokonca aj médium hlavného prúdu ako The Wall Street Journal dnes už otvorene píše o poškodeniach, ktoré spôsobujú vakcíny proti koronavírusu, vrátane srdcových zápalov myokarditídy a perikarditídy.

Pozrite si tiež nasledujúce video Dr. Flemmiga (v angličtine):
Vo videu Dr. Flemming vysvetľuje, ako vakcíny ničia schopnosť červených krviniek prenášať kyslík.
Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com

badatel.net/…naju-vsimat-kolko-sportovcov-po-zaockovani-umiera/

Súvisiace články
Zdravý 16-ročný chlapec po druhej dávke Pfizeru zomrel počas online vyučovania
Švédsko na neurčito zakázalo vakcínu Moderna kvôli zmrzačujúcim poškodeniam srdca
Vo svete začalo vymieranie. Čaká vakcinátorov pomsta umierajúcich?
Ameriku zasahuje „vakcínová ľútosť“ tých, ktorí sa nechali zaočkovať
Marieta Ria
ĽUDIA, ZOBUĎTE SA!!!

Potichu za mediálnej pozornosti sústredenej na UA:
Do 8. apríla je možné im napísať, čo si o tom ako občania EU myslíme!

Európska únia chce prejsť na povinné očkovanie s požiadavkami na QR kód.

Aký bude ďalší krok k totalite?

https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/13375-Extension-of-EU-Digital-COVID-Certificate-Regulation_en
090166e5e8…More
ĽUDIA, ZOBUĎTE SA!!!

Potichu za mediálnej pozornosti sústredenej na UA:
Do 8. apríla je možné im napísať, čo si o tom ako občania EU myslíme!

Európska únia chce prejsť na povinné očkovanie s požiadavkami na QR kód.

Aký bude ďalší krok k totalite?

https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/13375-Extension-of-EU-Digital-COVID-Certificate-Regulation_en
090166e5e8496074.pdf
ľubica