Clicks1.7K
pl.news
11

Wielki Piątek: brytyjska policja we łzach

Brytyjska policja "głęboko ubolewa" nad krzywdą, która została wyrządzona, gdy funkcjonariusze brutalnie przerwali wielkopiątkowe nabożeństwo w kościele Chrystusa Króla w Londynie.

Słowa te wypowiedział nadinspektor Andy Wadey, który odwiedził parafię 11 kwietnia wraz z arcybiskupem Southwark, Johnem Wilsonem. Problemem tego incydentu nie była jednak psychologiczna "krzywda", ale "świętokradztwo", jakiego się dopuścił.

Wadey zapewnił parafię, że wie, iż wielu ludzi było "bardzo zdenerwowanych" tym, co wydarzyło się w Wielki Piątek.

Arcybiskup Wilson również skupił się na emocjach, mówiąc, że "wszyscy jesteśmy głęboko zasmuceni". Starał się przekonać wiernych, że ich "szczere obawy" zostały "wysłuchane bezpośrednio przez Metropolitan Police Service".

#newsYhmjlfkizy

starski
"Wasze szczere obawy zostały wysłuchane" - nie przychodźcie więcej do kościoła a ta przykra sytuacja się nie powtórzy.
Jan Zbigniew wojan
Jakie łzy ? Obłuda i perfidia - tacy są anglosasi - ograbiają cały świat !
V.R.S.
Niech ten "wuc" spróbuje wleźć na rabina przewodniczącego modlitwie za żertwy holokausta w Auschwitz i go przewrócić w ramach "interwencji" a potem powiedzieć: sorry.
marcys.td
Dobre!!!
Quas Primas
TCHÓRZE!
KAPŁANI tchórze, APOSTACI!!!
SZOK!
trio plus
Nie wierzę im. Nigdy, w calej historii nie zdarzyło się aby Wielka Brytania zrobiła cokolwiek na korzyść Polski. Wręcz przeciwnie.
Wieczne Odpoczywanie Amen
prawda, byłem, widziałem, wróciłem.
trio plus
Nie mówię, że to wydarzenie nie miało miejsca. Bardziej chodzi mi o ich intencje. Serce, uczucia, podtekst... coś w rodzaju Brutusa, który wyciąga rękę do cezara trzymając w drugiej ręce sztylet.
Wieczne Odpoczywanie Amen
ja też im nie wierzę. to anglosaskie żmijowe pokolenie kolonizatorów i wyzyskiwaczy świata zasługuje na ogień z nieba za niewypowiedziane krzywdy na najbiedniejszych narodach świata.
Ksenia
i to wszystko w bialych rekawiczkach.....
Wieczne Odpoczywanie Amen
i z uśmiechem na twarzy...