Clicks453
ľubica
1

Dôvodom zavedenia nového "omikronu" je rastúci vzdor obyvateľstva voči pseudovakcínam= biozbraniam

Prečo sa nemusíte báť nového „omikron“ variantu, o ktorom dnes médiá besnia...

(Mike Adams, naturalnews.com) – Ako ste si určite za posledné 2 dni všimli, globálne médiá hlavného prúdu započali novú fázu psychologickej operácie o príchode „nového variantu“ koronavírusu s názvom „nú“ alebo „omikron“.
Opäť šalejú, strašia a besnia, že ten nový variant má vraj až 30 hrôzostrašných mutácií a môže sa šíriť rýchlejšie, než čokoľvek v histórii pred ním.

Samozrejme, je tu podprahová správa, že každý by sa mal začať báť, prestať odporovať a okamžite plniť všetky nariadenia skorumpovaných vlád.
V skutočnosti to, čo sa najrýchlejšie šíri, je mediálna hystéria.
Pasažierom v lietadle, ktoré včera priletelo z Južnej Afriky do Amsterdamu, bolo znemožnené na letisku vystúpiť. A to všetko len kvôli masovej hystérii šírenej médiami.
Ľudia panikária, lebo si uvedomujú, že vakcíny a posilňovacie dávky, ktoré už dostali, sú teraz bezcenné

Časť odkazu šíreného mediálnou panikou je, že všetky vakcíny, ktoré si doteraz nechali ľudia aplikovať, sú v podstate bezcenné. Inými slovami, ich vakcinačné covid pasy budú vyresetované na nulu.

Agentúra The Associated Press (AP) hlási, že Izraelci už ohľadne tohto nového variantu strácajú rozum a premiér Naftali Bennett je na pokraji vyhlásenia stavu núdze.
Podľa agentúry AP nový variant nachádzajú u plne zaočkovaných jedincov, ktorí pricestovali do Izraela. Bennett sa vyhráža, že hranice krajiny a cestovanie budú zmrazené, dokým izraelská armáda nevytrasuje všetkých cestujúcich z postihnutých afrických krajín a neuväzní ich v karanténnych táboroch.

„Vláda neskôr uviedla, že všetky krajiny v sub-saharskej Afrike sa považujú za rizikové a ich občania budú mať zákaz cestovania do Izraela a rovnako izraelskí občania budú mať zákaz cestovania do týchto krajín. Navrátilci zasa budú musieť na nejaký čas podstúpiť izoláciu.
Izraelská armáda sa momentálne snaží lokalizovať všetkých jednotlivcov, ktorí navštívili tieto krajiny za posledný týždeň a nasmeruje ich do karantény, dokým sa neuskutoční ich pretestovanie.“


Teror na celom svete pritvrdzuje.

V Austrálii momentálne armáda naháňa domorodé obyvateľstvo a odváža ich do koncentračných táborov, kde ich násilne očkuje.
Ostatné vlády sa pripravujú na finálny útok voči ľudstvu a najnovšia mediálna hystéria okolo variantu „omikron“ má za cieľ ešte viac vystrašiť svetové obyvateľstvo, aby sa bez odporu podriadilo už otvorenej tyranii a genocíde.
Vy sa podriadite, ak vás budú média dostatočne terorizovať?

Ako vysvetľuje Mike Adams v najnovšom podcase, celá táto mediálna kampaň je zameraná na dosiahnutie globálnej poslušnosti s vládnou tyraniou.
Novinári dnes pôsobia ako žurnalo-teroristi, ktorí pretláčajú masovú hystériu, aby prinútili ľudí poslúchať (a očkovať sa).

Farma firmy sa už vytešujú z ďalších potenciálnych ziskov plynúcich z aktualizovaných vakcín. Viac vakcín však povedie k viac mutáciám a viac variantom vírusu v roku 2022 i neskôr v budúcnosti.


Celá táto vec je jeden obrovský kriminálny podvod založený na klamstvách a diablovi. S vašou poslušnosťou to nikdy neskončí! Ľudia na celom svete musia povstať a spoločne sa postaviť proti propagande strachu, bio-terorizmu a vládami sponzorovanej genocíde.

Dôvodom, prečo bol vypustený tento najnovší variant strachu za koordinovanej asistencie médií, je skutočnosť, že ľudstvo sa začína prebúdzať a učí sa vzdorovať tyranii. Preto globalisti stupňujú svoj útok proti ľudstvu, vypúšťajú ďalšie biologické zbrane zo zmrazenej Fauciho zbierky a ničia psychiku populácie neustávajúcou mediálnou propagandou.
A aká je svetlá stránka toho všetkého?
Ak máte prirodzenú imunitu proti covidu po prekonaní ktoréhokoľvek „variantu“, potom máte imunitu proti všetkým variantom.
Avšak nespočetné masy zaočkovaných ľudí si svoju prirodzenú imunitu zničili, čo znamená, že sú dnes voči každému novému variantu vírusu extrémne zraniteľní. Teda, ak pripustíme, že nejaký koronavírus vôbec existuje, lebo aj to je otázne.
Všimnite si, ako dobré to bolo načasované. Médiá majú dnes výbornú výhovorku, ktorou vysvetlia, prečo tak veľa zaočkovaných ľudí umiera s oslabenou imunitou. Chyba samozrejme nebude vo vakcíne, ale v novom variante.
Ponaučenie? Ak sa podrobíte, zomriete. Preto sa nepodrobujte!

Záver
Okrem hore uvedeného všimli ste si ešte, ako sa ten nový variant objavil zrazu, len pár dní po tom, ako bol vo väčšine európskych krajín, vrátane Česka a Slovenska, vyhlásený núdzový stav a celoplošný lockdown?

Ešte stále veríte na náhody?
Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Súvisiace články
Vaxivražda: Ako globalisti presvedčili miliardy ľudí, aby sa dali dobrovoľne vyhubiť
Medzinárodnému trestnému súdu boli predložené nové dôkazy o covidovej genocíde
Posledné varovanie ľudstvu od bývalého viceprezidenta Pfizeru Dr. Mikea Yeadona
Kríza nemocníc je vykonštruovaná. Teraz majú viac voľných lôžok ako v lete!