Clicks1.8K
Libor Halik
20

Stará mše je drtičem ďáblů i satanistů, protože je Golgotou

Chápe-li to kněz, pak má v rukou zbraň, které neodolá nic! Bohu žel, dnes to většina kněží nechápe. Jejich výcvik k duchovnímu boji byl hluboce podrůměrný. Ale stačí 1, či 2 chápající kněží na celou republiku a zatřesou celým státem, ne-li dokonce celou zeměkoulí! To bude tóčo!
Navazuji na: Trpíme spravedlivě, na Boha jsme kašlali, satanisti nás ovládli a na: Co budu dělat já k odvrácení satanismu
Od toho času, kdy ustanovil Pán Ježíš Kristus sv. eucharistickou oběť, byl pak i viditelně ukřižován a slavně zmrtvýchvstal, tak neexistuje beznadějná situace.
Ďáblové a satanisté si myslí, že dnes vyhrávají na plné čáře, ale hluboce se mýlí, netuší, že sami sobě podřezávají větev.
Dnes ráno jsem obětoval eucharistickou mši sv. nejen za odpuštění hříchů a trestů obyvatel ČR, Slovenska, Polska, ale i za odpuštění hříchů a trestů obyvatel celé planety.
Opakovaným každodenním odpouštěním hříchů a trestů se satanova síť zákonitě rozpadá.
Public domain
Samson1
Mše svaté kaple sv Hedviky ve Zlatých Horách Sobota 13.11 a 12.11 v 9,00 Mše chorální; Neděle 28.11 a 26.12 v 17,30 h Mše chorální; Pátek 24.12 8,30 h Vánoční prima Vigilie; Sobota 25.12 00,00 h Půlnoční v 10,00 h Boží hod vánoční; Neděle 26.12 v 17,30 Mše chorální.
cruciger
Důstojný otče, sloužíte taky kromě východní liturgie i tradiční latinskou mši?
Libor Halik
Jako ženatý kněz sloužím pouze tradiční východní liturgii.
Hermenegild
Satan strašne útočí na TLO a na ľudí, ktorí prídu z TLO. Je to znamenie, že jeho okupácia zachvíľu skončí.
Samson1
Jinak ve Zlatých Horách byla založena kaple sv. Hedviky a složí tu latinské mše děkan z Brna, takže uá bratrstva PIA X. fsspx cz, pořad bohoslužeb Zlaté Hory. Bude i půlnoční vánoční hody
Samson1
Samson1
Nám vzali kněze, který sloužil ve farnosti tradiční mši. Ve přeložen do Vápené a má povolené dvě me v měsíci. Pro nemoc nemohu jezdit.
Hermenegild
Prvýkrát v tomto roku "zanikol" prvý piatok a prvá sobota v mesiaci. Sv. prijímanie len individuálne, väčšinou len v nedeľu, keď si prečítame oznamy farností.
Hermenegild
Opravujem, nie v tomto roku, ale v novom liturgickom roku, ktorý sa práve začal.
Metod
II.VC bola tragédia.....všetko sa ale obnoví, majte vieru, nádej a Lásku!
didimos
OK Libore, souhlasím se starou Mší !!! Je to tak, chtěli zničit i exorcismy a udělat je bezbřehé a neúčinné, naštěstí to dobře dopadlo..S Martinou je zbytečné ztrácet čas...už jsem to taky pochopil..jen tady provokuje!! A se zdravím už to máte lepší??
Libor Halik
Díky Bohu, celý den jsem neměl teploty, dá-li Bůh, od zítra začnu žít opět bez léků. Naopak manželka, kt. bývala bez teplot, dostala od včera teploty a dnes musela začít brát i antibiotikum.
didimos
Tak to nějak přetrpte...a obětujte Pánu. Já jsem si už zvykl obětovat a darovat Ježíšovi skoro všechno, úspěchy i bolesti a těžkosti..Přeji moc síly a zdraví a B. požehnání !!!
Josef Arimati
Děkujeme :-)
Libor Halik
Jste úplně mimo @Martina Bohumila Lutherová a od této chvíle Vás začínám blokovat na svých stránkách. Satanista Luther zrušil kněžské svěcení a tím mši sv. Udělal to, oč usiluje satan, zemřel jako sebevrah Jidáš, když se v opilosti oběsil na své posteli. Ale v TV románu Vám to neřeknou Martinko.
LMGzM
Konečně!! Už včera bylo pozdě, otče.
U.S.C.A.E.
my vieme čo znamená anamnesis o tom nie je sporu nie je to spomienka na nejakú historickú udalosť je to sprítomnenie Obety nešťastné slovo pamiatka či památka nevystihuje podstatu gréckeho anamnesis pri zachytení Kristových slov pri poslednej večeri z toho sa dá vyčítať bludné presvedčenie že protestanti napríklad luteráni to majú správne
Martina Bohumila Lutherová
Kdo má Kristova Ducha , pochopí
z Listu Židům
, celou tuto záležitost.
patroni.cz/index.php?id=30028
Chápu to, takže jednak vůbec sv. Pavla
nepochopili a potom třeba jim nemůžeme
upírat snahu udělat to co nejobřadněji
jak to bylo ve SZ nebo jak to zažili
když byli ještě pohané.
Takže Martin Luther měl recht, k čemuž
ho přivedla všechna pohoršení řím.c.
bylo mu dáno Světlo co vlastně Bůh žádá.
More
Kdo má Kristova Ducha , pochopí
z Listu Židům
, celou tuto záležitost.
patroni.cz/index.php?id=30028
Chápu to, takže jednak vůbec sv. Pavla
nepochopili a potom třeba jim nemůžeme
upírat snahu udělat to co nejobřadněji
jak to bylo ve SZ nebo jak to zažili
když byli ještě pohané.
Takže Martin Luther měl recht, k čemuž
ho přivedla všechna pohoršení řím.c.
bylo mu dáno Světlo co vlastně Bůh žádá.
Viz také rozhovor Krista Pána se Samaritánkou.
Vypadá to, že jste se vzdal Pravoslaví, vaše věc.
LMGzM
Zalozte si vlastni stranky a adorujte si sveho Lutera jak je vam libo.
didimos
Vy, nadutí a nenávistní Luteráni nemůžete pochopit NIC !!!protože nemáte Ducha svatého v plnosti!!! A žblebtáte si o Písmu každý jinak a objevujete trapně Ameriku! Přesně tak, běžte na Luterské stránky a adorujte tam až do zbláznění !!!