Clicks33
uk.news

Папа Франциск: нове виправдання для порятунку Pontificatu Suo?

29 червня Папа Франциск провів усю Гомілію апостолам Петру та Павлу, використовуючи слова "єдність" і "пророцтво".

Гомілія була чіткою до неможливості, що рідко зустрінеш серед єпископів.

Папа Франциск заявив, що церква почала молитися, коли Ірод заарештував Петра: "Ніхто не лаяв Ірода, а ми тільки те й робимо, що лаємо тих, хто несе відповідальність і виконує свої службові обов'язки".

Саме тому він вважає "марними" скарги з боку християн. Абсолютно забуваючи про контекст, Папа Франциск перейшов від Ірода до Петра: "Були приводи і причини критикувати Петра, але ніхто не став цього робити".

Він пояснює: "Якби Петро був більш обережним, він би не опинився в такій ситуації".

Гомілія Папи Франциска стала спробою знайти виправдання своєму правлінню: "Вони не говорили про Петра за його спиною, а розмовляли в Богом".

Таким чином, Папа Франциск хоче використовувати "для захисту єдності" молитву: "Давайте помолимося за тих, хто править!" Виходить, що віруючі повинні замовкнути ("молитися") і ігнорувати порушення, які робить Рим.

Після цього Папа Франциск почав говорити про "пророцтво", яке, за його словами, народжується, "коли ми дозволяємо Господу випробувати нас". Таке визначення в корені невірно, тому що пророцтво народжується в той момент, коли пророк отримує слово від Господа і доносить його до людей.

Папа Франциск повернувся до своїх мантр, та заявив про те, що "пророцтво" - це не той моменту, коли "ми вирішуємо тримати все під контролем", а коли "Євангеліє усуває те, що давно застаріло", іноді "відкриваючи нам те, що приготував Господь". Папа Франциск як завжди заплутався, адже Євангеліє покликане усувати лише невідомість і невизначеність.

Якщо Папа Франциск вірить в свої слова, то чому він так любить владу і знищує всіх, хто намагається зазіхнути на його "визначеність"?

#newsGnjkaqdzev