CÓRKA MARYI
1675

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie! Droga Armio Reszty!

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie! Droga Armio Reszty! Wszyscy, którzy znacie Księgę Prawdy i którzy Jej nie znacie. Z myślą szczególnie o młodych osobach, powstała aplikacja na telefon, która …More
Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie!
Droga Armio Reszty!
W
szyscy, którzy znacie Księgę Prawdy i którzy Jej nie znacie. Z myślą szczególnie o młodych osobach, powstała aplikacja na telefon, która zawiera najważniejsze informacje o modlitewniku Krucjata Modlitwy, wraz ze wszystkimi modlitwami, podziałem modlitw na dni tygodnia, najważniejsze wskazówki i prośby Pana Jezusa i Matki Zbawienia z Księgi Prawdy, dotyczące modlitw, nadchodzącego Ostrzeżenia i najważniejszymi informacjami o stronach w internecie, gdzie można znaleźć wszystkie Orędzia, modlitwy, informacje o modlitwach przez zoom, wideo z ważnymi konferencjami i wiele innych.
Prosimy wszystkich o udostępnienie tej ważnej aplikacji rodzinie, przyjaciołom, znajomym, a zwłaszcza tym, którzy są daleko od Boga i potrzebują wsparcia. Pan Jezus mówił wiele razy w Orędziach, jak bardzo są dla Niego ważne młode osoby i Ci, którzy Go w ogóle nie znają.
Spełnijmy Wolę Naszego Zbawiciela i przyciągnijmy do Niego jak najwięcej dusz, poprzez …More
CÓRKA MARYI
Spełnijmy Wolę Naszego Zbawiciela i przyciągnijmy do Niego jak najwięcej dusz, poprzez dzielenie się tą aplikacją.