csk.news
83.4K

Vatikánské muzeum: Klimatičtí extremisté zaútočili na slavnou sochu

Tři klimatičtí extremisté z levicového hnutí Ultima Generazione 18. srpna přilepili ruce na slavnou sochu Laokoona ve Vatikánském muzeu a na podstavec sochy nalepili heslo "Žádný plyn, žádné uhlí".

Vatikánští četníci trojici odvedli a odvezli na italskou policejní stanici. Není jasné, zda se případem bude zabývat vatikánská prokuratura. Františkovi, který miluje laciné kousky, se představení muselo líbit.

Socha byla vytesána na Rhodosu v letech 40-30 př. n. l. Laokoón marně varoval své trojské druhy před přijetím dřevěného koně, kterého Řekové zanechali během trojské války. Extrémisté se přirovnávají k nevyslyšenému Laokoónovi.

#newsRnuoduxdoe

00:33
Martina Bohumila Lutherová
Coburg
tuto to je. Nedeľa 14.8. o 21:00 Dominik Chmielewski: Dejiny národov a každého človeka sú v Ježišovi Kristovi 1. časť
To určitě Toníku, jedině v Ježíši Kristovi a k tomu neptřebuješ
římského císaře/papežský úřad nejvyššího pohanského
velekněze. :
ŘKC je pokračováním římské říše a papežové jsou vlastně římští císaři
Metod
Plyn sa dá nahradiť fazulovou polievkou......
Jana V
A my bohužel s nimi .
Kdo je největší nepřítel přírody ? Jsou to ekologové .
Kdo má oči , tak vidí , jak nám například mizí lesy . Bez lesů civilizace končí .
Náš Pán pro nás stvořil nádhernou přírodu, vlastně úplně všechno , i zvířátka dodržují ten Boží řád a nějací lidští egoističtí idioti si myslí , že jsou chytřejší , než Bůh ? Jak to asi může dopadnout .
Freddy Gargamel
Tohtoročné katastrofálne sucho tie lesy už úplne dorazí. Včera som bol na dlhšej prechádzke po lese, už sú zvädnuté aj veľké staré stromy, kríky sú úplne vyschnuté a bez lístia., zem samý prach bez stopy vlhkosti. A to sa niektorí na sieti ešte vytešujú, že aké krásne letné počasie, vraj "dážď by im pokazil dovolenku"!. Kedysi sa ľudia za dážď modlili. No veď precitneme všetci, ale to už …More
Tohtoročné katastrofálne sucho tie lesy už úplne dorazí. Včera som bol na dlhšej prechádzke po lese, už sú zvädnuté aj veľké staré stromy, kríky sú úplne vyschnuté a bez lístia., zem samý prach bez stopy vlhkosti. A to sa niektorí na sieti ešte vytešujú, že aké krásne letné počasie, vraj "dážď by im pokazil dovolenku"!. Kedysi sa ľudia za dážď modlili. No veď precitneme všetci, ale to už bude neskoro.
TerezaK
Řeka Po v Itálii, Rýn v Německu a Dunaj v Rumunsku..
foto z fb. stránek.: Surviving The PoleShiftMore
Řeka Po v Itálii, Rýn v Německu a Dunaj v Rumunsku..

foto z fb. stránek.: Surviving The PoleShift
KláraMarie
Tak to je opravdu hrůza. Konzumenti strčí hlavu do písku a nechtějí to sucho vidět dokud ještě něco teče z kohoutku. Aktivisté to chtějí řešit nesmyslnou klimatickou diktaturou. Křesťané (pokud jimi nejsou jen podle jména) musejí pokleknout a volat k Hospodinu. Ne 2 minuty jednou za měsíc, ale soustavně. Smiluj se nad námi Pane - smiluj se nad námi!
Jana V
Klára Marie : Existuje něco , jako klimatické zbraně. Ovlivňují počasí .Vytváří sucha , jinde povodně , jinde tornáda . Aby někteří lidé uvěřili lžím o globálním oteplování a podobným nesmyslům . Vloni v červnu bylo tornádu na jižní Moravě . Bylo vyvoláno uměle , něco se hazardérům a ničitelům Boží přírody , zvrhlo.
Marieta Ria
Áno Janka, modifikované vírusy ako biologické zbrane a ťažké kovy - chemtralis ako klimatické zbrane... vraj na odrážanie slnečného tepla do atmosféry... všetko s jedným a tým istým cieľom - podrobenia, zničenia a totálnej kontroly!