Clicks980
CÓRKA MARYI

JEZUS: Właśnie jest opracowywany list, żeby zwabić wszystkich, którzy są w służbie Kościoła katolickiego

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 30 kwietnia 2013 roku, godz. 15.40

Moja szczerze umiłowana córko, Moja władza nigdy nie zmaleje i choć może być z nią tak, jak ze światłem, które rozmywa się w gęstej mgle, to zawsze jest widoczna, nawet jeśli zostałaby zredukowana tylko do nikłego przebłysku.

Gdy świat znów się zmienia, bo duch zła tworzy podział za podziałem, tylko Światło Boga was podtrzyma. Moja Obecność będzie odczuwana przez tych, którzy przyjdą do Mnie po pomoc, bo Ja nigdy was nie opuszczę, zwłaszcza wtedy, gdy będziecie mieli wrażenie, że wszystko jest pozbawione nadziei. Gdy jak widać w dzisiejszym świecie, coraz bardziej brakuje miłości, a ludzkie serca zamieniają się w kamienie, nic oprócz Prawdy nie pomoże wam dać sobie z tym rady.

Prawda jest zawarta w Piśmie Świętym. To jest pokarm, dzięki któremu człowiek może żyć teraz i w przyszłości. Już wkrótce kupienie Biblii stanie się niemożliwe, gdy wiele krajów, zwłaszcza w Europie, zastosuje się do nowych praw, które zabronią wszystkich książek propagujących Słowo Boga.

Właśnie jest opracowywany list, żeby zwabić wszystkich, którzy są w służbie Kościoła katolickiego. Wkrótce wszyscy Moi wyświęceni słudzy zostaną powiadomieni o zmianach, wraz z zapewnieniem, że są one dla dobra Kościoła.

Nowe zasady, zawierające zmiany poczynione w modlitwach podczas Mszy Świętej, będą wydawać się niewinne. Wielu nie dostrzeże ich znaczenia, ale będzie się to odnosiło do Eucharystii i Mojej w Niej Obecności. Zostanie użyte słowo „upamiętnić”*, i wszystkie kościoły wkrótce zostaną ogołocone ze swoich kosztowności. Zabranie kosztowności, w tym złotych tabernakulów – które zostaną zastąpione przez wykonane z drewna i kamienia – będzie jedną z oznak, że czynione są starania dla nowej światowej religii.

Wnętrza kościołów zostaną zmienione, a będzie się to wiązało z profanacją ołtarzy. Zaczną znikać monstrancje, w których umieszcza się Najświętszą Eucharystię, a dni, kiedy Moja Najświętsza Hostia będzie wystawiana, dobiegną końca.

Gdy będziecie pogardzać teraz Moim Słowem, to będziecie wylewać łzy, gdy przedstawią wam te prawa. Wkrótce potem szaty noszone przez Moje wyświęcone sługi będą zmienione i zostanie wprowadzona nowa forma krzyża. Ta nowa ohyda nie będzie oparta na prostym krzyżu. Będzie natomiast dyskretnie przedstawiać głowę bestii.

Proszę was, byście zebrali teraz Moje święte Krzyże i trzymali je w swoich domach wraz z wodą święconą. Wzywam was wszystkich, abyście trzymali się Prawdy o tym, co wam powiedziałem. Następnie chcę, abyście Mi całkowicie zaufali. Nigdy nie wierzcie w to, że zostawię was na łasce złego ducha. Przez cały czas będę pozostawał blisko was. Wyleję szczególne błogosławieństwa na głowy Moich umiłowanych wiernych wyświęconych sług, aby na stałe spleść ich z Moim Najświętszym Sercem.

Sercami bądźcie blisko Mnie i siebie nawzajem. Pocieszajcie się i wzmacniajcie jeden drugiego, ponieważ musicie się wzajemnie kochać, bardziej niż kiedykolwiek, zarówno przed czasami, które są przed wami, jak i wtedy, gdy one już nadejdą. Jestem waszą rodziną. Wy jesteście Moją. Pozostaniemy zjednoczeni aż do czasu, gdy zabrzmią trąby i zostanie oznajmione, że mam w końcu objawić Siebie na Moje Powtórne Przyjście. Wtedy odczujecie radość i pokój, które wam obiecałem. Wtedy całe cierpienie się skończy.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/a-new-form-of-t…