m.rekinek
11.5K

Naomi Wolf, ostrzega ,,paszporty zdrowotne będą oznaczać koniec ludzkiej wolności". Rola IBM.

W wywiadzie ze Stevem Hiltonem z Fox News 28 marca 2021 r. były doradca Clinton i pisarka Naomi Wolf ostrzegła, że wymóg paszportu COVID-19 będzie oznaczał „koniec ludzkiej wolności na Zachodzie” 1,2 :

„Paszporty szczepień brzmią jak fajna rzecz, jeśli nie rozumiesz, co te platformy mogą zrobić” – powiedziała. „Jestem prezesem firmy technologicznej i wiem, co potrafią te platformy. Nie chodzi o szczepionkę, nie chodzi o wirusa, chodzi o twoje dane. Kiedy już pojawi się na rynku, nie masz innego wyboru, jak tylko stać się częścią systemu. To, co ludzie muszą zrozumieć, to fakt, że każdą inną funkcjonalność można bez problemu załadować na tę platformę. Można go połączyć z kontem PayPal z walutą cyfrową.

Microsoft już mówi o połączeniu go z planami płatności. Twoja sieć może zostać pochłonięta. Lokalizuje Cię wszędzie, gdzie jesteś. Twoja historia kredytowa może być dołączona. Można dołączyć całą historię medyczną i zdrowotną. To już się wydarzyło w Izraelu, a sześć miesięcy później słyszymy od aktywistów, że jest to społeczeństwo dwuklasowe i że działacze są w zasadzie ostracyzmowani i stale monitorowani. To koniec społeczeństwa obywatelskiego i starają się go rozszerzyć na cały świat.

To o wiele więcej niż rejestr szczepień… Nie mogę wystarczająco podkreślić, że ma moc wyłączania lub włączania twojego życia, uczestniczenia lub marginalizowania cię w społeczeństwie.


Zapomniana historia IBM

Wolf wskazuje również na straszną historię IBM 3 , której „Cyfrowa przepustka zdrowotna” połączy nasze identyfikatory biometryczne z naszymi danymi zdrowotnymi za pośrednictwem aplikacji na smartfona. Ta „przepustka zdrowotna” następnie przyznaje lub odmawia nam dostępu do przestrzeni publicznych i wydarzeń w oparciu o nasz stan szczepień.

Jest to w istocie nowoczesna wersja systemu kart dziurkowanych – prekursora cyfrowego wprowadzania danych w komputerach – który IBM opracował dla reżimu nazistowskiego w celu przeprowadzenia spisu Żydów i innych niepożądanych osób, które można następnie zidentyfikować, wyśledzić i podzielić na grupy, zamierzone o uwięzienie lub eksterminację.

Technologia IBM ułatwiła III Rzeszy ludobójstwo narodu żydowskiego, a kierownictwo IBM wspierało nazistowskie rządy terroru z pełną wiedzą o tym, co robił.

Choć trudno zrozumieć, w jaki sposób firma, która odegrała tak ważną rolę w ludobójstwie, przetrwała koniec wojny, jeszcze trudniej zrozumieć, dlaczego należałoby jej powierzyć opracowanie tego samego systemu kilkadziesiąt lat później.

Nie potrzebujesz kapelusza z folii aluminiowej, aby się zastanawiać, czy IBM nie został celowo wybrany do stworzenia systemu „paszportu zdrowia” z tego prostego powodu, że cel tego systemu jest prawie identyczny z tym, który jest używany w nazistowskich Niemczech. IBM jest również powiązany z CIA 4 , która w przeszłości była zaangażowana w programy kontroli umysłu i zabójstw.

IBM odegrał strategiczną rolę w Holokauście

Związek IBM z Trzecią Rzeszą nie jest tajemnicą, a IBM nigdy nie zaprzeczył najbardziej obciążającym szczegółom swojego zaangażowania w Holokaust. W 2001 roku Edwin Black, historyk i pisarz śledczy, opublikował książkę „IBM and the Holocaust” 6, w której szczegółowo opisuje centralną rolę firmy w tej zbrodniczej tragedii.

Książka oparta jest na dokumentach z archiwów w siedmiu różnych krajach. W 2012 roku Black wszedł w posiadanie kolejnej korespondencji pokazującej, ile IBM wiedział o tym, co działo się w nazistowskich obozach koncentracyjnych. W artykule na HuffPost z lutego 2012 r. Black 7 napisał :

Nowo opublikowane dokumenty jeszcze wyraźniej ujawniają szczegóły centralnej roli IBM w Holokauście - wszystkie sześć faz: identyfikacja, wykluczenie ze społeczeństwa, konfiskata, gettoizacja, deportacja, a nawet eksterminacja. Ponadto dokumenty pokazują z krystaliczną jasnością osobiste zaangażowanie i mikrozarządzanie prezydenta IBM Thomasa J. Watsona w planowanie i współorganizowanie kampanii Hitlera na rzecz eksterminacji Żydów ...

Fakt, że Watson otrzymał 1% prowizji od wszystkich zysków z kontaktów firmy z nazistami, może wyjaśniać jego chęć odegrania tak ważnej roli w tym makabrycznym biznesie. Schwarz kontynuuje:

Nowe, rozszerzone wydanie ["IBM and the Holocaust"] zawiera 32 strony niepublikowanej wcześniej korespondencji wewnętrznej IBM, notatki z Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Sprawiedliwości oraz dokumenty obozów koncentracyjnych, które ilustrują działania IBM i to, co robili podczas Dwunastoletni Hitler -Regimes wiedział, dokument ...

Nowo opublikowane dokumenty i materiały archiwalne obejmują tajną korespondencję z 1941 r., w której założono holenderską filię IBM do współpracy z nazistami, osobistą zgodę prezesa firmy Thomasa Watsona na wydanie specjalnych maszyn IBM do czytania i pisania z 1939 r., które miały pomóc w deportacji polskich Żydów, a także kody obozów koncentracyjnych IBM, w tym kod IBM dotyczący śmierci w komorze gazowej.

Wśród nowo opublikowanych zdjęć kart perforowanych jest to, które zostało opracowane dla statystyka, który raportował bezpośrednio do Himmlera i Eichmanna.”


IBM jest winny ludobójstwa

Jak wyjaśnia Black, spisem i identyfikacją Żydów zarządzał bezpośrednio IBM, początkowo w jego centrali w Nowym Jorku, a później przez filie w Niemczech, Polsce, Holandii, Francji, Szwajcarii i innych krajach europejskich. Siedziba IBM kierowała również działalnością holenderskiej filii, której zadaniem było identyfikowanie i likwidowanie Żydów w Holandii.

„Nowo wydane kopie kodów obozów koncentracyjnych IBM są szczególnie pouczające”, pisze Black. ósmy„IBM miał lokalizację klienta… praktycznie w każdym obozie koncentracyjnym, aby sortować lub przetwarzać karty dziurkowane i śledzić więźniów. Kody pokazują numeryczne oznaczenia używane przez IBM dla różnych obozów ... Różne typy więźniów zostały zredukowane do numerów IBM, przy czym 3 oznacza homoseksualistów, 9 - aspołecznych i 12 - Cyganów. Numer IBM 8 oznaczał Żyda. Śmierć więźnia została również zredukowana do liczby IBM: 3 oznaczało naturalną śmierć, 4 egzekucję, 5 samobójstwo, a 6 „specjalne traktowanie” w komorach gazowych. Inżynierowie IBM musieli opracować kody Holleritha, aby odróżnić Żyda, który pracował na śmierć, od tego, który został zagazowany, a następnie wydrukować karty, skonfigurować maszyny,

Jedna szczególnie godna uwagi notatka pochodziła od Departamentu Sprawiedliwości USA, który wszczął powojenne ogólnokrajowe śledztwo w sprawie relacji IBM z reżimem Hitlera. Notatka została napisana do przełożonych przez Howarda J. Cartera, głównego śledczego Sekcji Wojen Gospodarczych i brzmiała:

To, co Hitler zrobił nam poprzez swoją wojnę ekonomiczną, zrobiła jedna z naszych amerykańskich korporacji... Więc IBM jest w zgodzie z nazistami... Całej populacji świata krępuje międzynarodowy potwór.

:

Należy pamiętać, że Thomas Watson i jego korporacja byli winni ludobójstwa. Traktat o ludobójstwie, art. 2, definiuje ludobójstwo jako „czyny popełnione z zamiarem zniszczenia, w całości lub w części, grupy narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej”.

Artykuł 3 Traktatu stanowi, że „czyny podlegające kryminalizacji” obejmują te, o których mowa w podpunkcie (e), to jest „pomaganie i podżeganie do ludobójstwa”.

Artykuł 4 Traktatu określa, kto ma podlegać karze: „Osoby, które popełniły ludobójstwo lub którykolwiek z innych czynów wymienionych w art. 3, będą karane, niezależnie od tego, czy są konstytucyjnie odpowiedzialnymi władcami, funkcjonariuszami publicznymi czy osobami prywatnymi. International Business Machines i jej prezes Thomas J. Watson dopuścili się ludobójstwa według wszelkich standardów.”


Masowo zorganizowane informacje jako środek kontroli społecznej

Jak pisze Black we wstępie do swojej książki „IBM i Holokaust: strategiczny sojusz między nazistowskimi Niemcami a najpotężniejszą korporacją Ameryki” 10 , świat w czasie dojścia Hitlera do władzy nie był świadomy, że „masowo zorganizowana informacja staje się jednym ze środków kontroli społecznej, broni wojennej i mapy drogowej niszczenia grup”.

Dziś nie można już być obwinianym o to, że nie wiemy, że masowe gromadzenie danych może i będzie wykorzystywane do manipulowania społeczeństwami na całym świecie.

Dlatego byłoby szaleńczo naiwnym wierzyć, że cyfrowe świadectwa szczepień powiązane z naszymi biometrycznymi identyfikatorami, informacjami bankowymi, historiami kredytowymi i dokumentacją zdrowotną nie mogą zostać wykorzystane jako narzędzie kontroli społecznej i broń do niszczenia grup.

Black wskazuje, że Hitler, podobnie jak inni tyrani przed nim, nie odniósłby takiego sukcesu w swoim planie eksterminacji Żydów bez IBM i jego technologii informacyjnej. Hitler otrzymał również pomoc z innego, nieoczekiwanego źródła:

W wywróconym do góry nogami świecie Holokaustu honorowymi ekspertami były przednie wojska Hitlera. Funkcjonariusze policji zaniedbali swój obowiązek ochrony złoczyńców i ścigania ofiar. Prawnicy wypaczyli pojęcie sprawiedliwości w celu stworzenia antyżydowskich praw.

Lekarze sprofanowali sztukę medyczną, aby przeprowadzać makabryczne eksperymenty, a nawet wybierać, kto był wystarczająco zdrowy, aby pracować na śmierć - i kogo można niedrogo wysłać do komory gazowej ”, pisze Black. 11„Naukowcy i inżynierowie zdegradowali swoje wyższe powołanie do opracowania instrumentów i argumentów zagłady. A statystycy wykorzystali swoją mało znaną, ale potężną dyscyplinę, aby zidentyfikować ofiary, projektować i racjonalizować korzyści z ich eksterminacji, organizować ściganie, a nawet sprawdzać skuteczność ludobójstwa.


Czy chcesz zostać zamieniony w potwora?

XVIII-wieczny irlandzki filozof i mąż stanu Edmund Burke powiedział kiedyś: „Jedyną rzeczą niezbędną do triumfu zła jest to, że dobrzy ludzie nic nie robią”. W Innymi słowy, dobrzy ludzie muszą skupić swoje zasoby i odmawiają posłuszeństwa instrukcji, które podejrzewają są szkodliwe lub doprowadzi do końca zła.

Jak pokazuje eksperyment Milgrama z 1962 r. na blogu internetowym zatytułowanym „Czy będziesz posłuszny kryminalnym autorytarom?”, większość ludzi wykonuje polecenia wydawane przez rzekomą władzę. „Wykonywałem tylko rozkazy” było rzeczywiście typową wymówką na procesach norymberskich po zakończeniu II wojny światowej.

Ta wymówka tym razem już nie wystarczy, więc każdy w tym momencie prawdopodobnie musi podjąć pewne wewnętrzne rozważania jako środek ostrożności, aby przygotować swój kompas etyczny na to, co może nadejść.

Nie mam wątpliwości, że nadchodzące miesiące i lata sprawdzą waszą etykę i człowieczeństwo, a posiadanie jasnego obrazu najnowszej historii – tego, jak największe ludobójstwo we współczesnej historii zostało faktycznie zrealizowane i przeprowadzone przy użyciu technologii informacyjnej – może być cennym przewodnikiem które pomogą Ci uniknąć poważnych błędów w ocenie.

Centralna rola technologii informacyjnych w Holokauście

We wstępie do książki Black podsumowuje kluczową rolę, jaką technologia informacyjna IBM odegrała w Holokauście 13 :

„Kiedy Hitler doszedł do władzy, głównym celem nazistów była identyfikacja i eksterminacja 600 000 Żydów w Niemczech. Dla nazistów Żydzi to nie tylko ci, którzy praktykowali judaizm, ale także ci, którzy mieli żydowską krew, niezależnie od ich asymilacji, mieszanych małżeństw, działalności religijnej, a nawet ich konwersji na chrześcijaństwo.

Dopiero po zidentyfikowaniu Żydów można było ich skonfiskować, gettotować, deportować i ostatecznie eksterminować. Przeszukiwanie wielu pokoleń rejestrów miejskich, kościelnych i rządowych w Niemczech – a później w całej Europie – było zadaniem polegającym na indeksowaniu krzyżowym, tak zniechęcającym, że wymagało komputera. Ale w 1933 nie było komputera.

Kiedy Rzesza musiała przeprowadzić systematyczną kampanię ekonomicznego pozbawienia Żydów ich praw, a później rozpoczęła masowe wysiedlanie europejskich Żydów z ich domów w gettach, zadanie znów było tak trudne, że potrzebny był komputer. Ale w 1933 nadal nie było komputera.

Kiedy ostatecznym rozwiązaniem było sprawne przetransportowanie Żydów z europejskich gett wzdłuż linii kolejowych do obozów zagłady, z tak precyzyjnym harmonogramem, aby ofiary mogły przejść prosto z wagonu towarowego do oczekującej komory gazowej, koordynacja była jedną z tych skomplikowane zadanie, które wymagał tutaj również komputera. Ale w 1933 nadal nie było komputera.

Był jednak inny wynalazek: system kart dziurkowanych i sortowania kart IBM - prekursor komputera. IBM, głównie poprzez swoją niemiecką spółkę zależną, uczynił z programu Hitlera eksterminacji Żydów technologiczne zadanie, które firma realizowała z przerażającym sukcesem.


IBM Germany, z własnym personelem i sprzętem, opracował, wykonał i dostarczył niezbędne wsparcie technologiczne dla III Rzeszy Hitlera, aby osiągnąć to, co nigdy wcześniej się nie wydarzyło - automatyzację zagłady ludzi ...

Nawiedzało mnie pytanie, na które historycy od dawna umykają odpowiedzi. Niemcy zawsze mieli listy z nazwiskami żydowskimi. Nagle szwadron posępnie wyglądających esesmanów wpadł na plac miejski i poprosił wymienionych ludzi, aby następnego dnia spotkali się na stacji kolejowej i zostali deportowani na wschód. Ale jak naziści dostali się na listy? Nikt tego nie wiedział przez dziesięciolecia. Niewielu o to pytało.

Odpowiedź: niemiecki departament spisu ludności IBM i podobne zaawansowane technologie liczenia i rejestracji osób. IBM został założony w 1898 roku przez niemieckiego wynalazcę Hermana Holleritha jako firma zajmująca się spisem ludności. Spis był ich sprawą. Ale kiedy IBM Germany wszedł w swój filozoficzny i technologiczny sojusz z nazistowskimi Niemcami, spis i rejestracja otrzymały nowe zadanie.

IBM Niemcy wymyślił liczenie ras, w którym odnotowywano nie tylko przynależność religijną, ale także pochodzenie z pokolenia na pokolenie. To była żądza danych nazistów. Nie chodziło tylko o liczenie Żydów, ale o ich identyfikację.

Rejestrowanie osób i aktywów było tylko jednym z wielu zastosowań, które nazistowskie Niemcy odkryły dla szybkich sortowników danych. Przydział żywności zorganizowano na podstawie baz danych, co umożliwiło Niemcom zagłodzenie Żydów.

Praca niewolnicza była w dużej mierze identyfikowana, śledzona i zarządzana za pomocą kart perforowanych. Karty do dziurkowania nawet upewniały się, że pociągi są punktualne i skatalogowały ich ludzki ładunek. Deutsche Bahn ... była w bezpośrednim kontakcie z zarządem w Berlinie. Dehomag utrzymywał instalacje kart perforowanych w składach kolejowych w całych Niemczech, a docelowo w całej Europie.”

Dysponując zaledwie 2 tysiącami przedkomputerowych automatów do tabulacji, Trzecia Rzesza była w stanie skutecznie identyfikować, sortować, śledzić i schwytać Żydów wszelkiego rodzaju w wielu krajach. Przenieśmy się do dnia dzisiejszego, kiedy praktycznie każdy człowiek na świecie miał swoje dane osobowe, godzina po godzinie, dzień po dniu, rok po roku.

Dziesięciolecia danych są skatalogowane i porównywane w sposób, którego prawdopodobnie nawet sobie nie wyobrażamy. Jak myślisz, jak skuteczny może być nowoczesny holokaust dokonany przez potencjalnych dyktatorów przy użyciu dzisiejszych technologii? Zostawiam tobie, abyś się nad tym zastanowił.

IG Farben również umożliwił Holokaust

Jak dotąd żadna duża firma technologiczna nie zobowiązała się do zakazu używania swojej technologii w próbie powtórzenia Holokaustu, podobnie jak IBM, który odegrał w tym kluczową rolę.

W artykule w „Village Voice” z 2002 r. 14 Black odniósł się do tego niedociągnięcia, wskazując, że chociaż IBM odmówił mówienia o swojej roli w reżimie Hitlera, inne firmy, takie jak niemiecka grupa medialna Bertelsmann i Ford Motor, miały przynajmniej odwagę poprawić historii ich firmy i przyznają (i przepraszają), że poparli Hitlera.

Podczas gdy technologia odegrała kluczową rolę w Holokauście, liderzy przemysłu chemicznego i farmaceutycznego również współpracowali z Hitlerem. Jedną z najbardziej znanych była niemiecka firma chemiczno-farmaceutyczna IG Farben, która posiadała kompleks fabryczny w pobliżu Monowitz (obóz pracy niewolniczej w Auschwitz), a nawet mieściła tam zakłady IBM.

IG Farben wykorzystał robotników przymusowych z obozu Monowitz i technologię IBM do ich monitorowania. „Systemy w Monowitz zostały dostosowane do specyficznych kodowań, których kolor był potrzebny do przetworzenia tysięcy niewolniczych robotników, którzy tam pracowali i umierali” – wyjaśnia Black. 15 Archiwista Auschwitz Piotr Setkiewicz powiedział Czarnym 16 :

Biuro Hollerith IG Farben w Monowitz wykorzystywało maszyny IBM jako system komputeryzacji pracy cywilnej i niewolniczej. Dało to kolorom możliwość identyfikacji osób o określonych umiejętnościach, zwłaszcza tych, którzy byli potrzebni do budowy określonych budynków w Monowitz.

Oczywiście IG Farben działała również w branży farmaceutycznej, a więźniów z Auschwitz wykorzystywano do okrutnych eksperymentów medycznych w zakładzie firmy. 17.

Po wojnie dyrektorzy IG Farben zostali postawieni przed sądem, ale ich wyroki były niskie. Tylko jeden przykład: Fritz Ter Meer, dyrektor wyższego szczebla oskarżony o niewolnictwo i masowe morderstwa medyczne, odsiedział tylko trzy z siedmioletnich wyroków więzienia i po zwolnieniu został przewodniczącym Rady Doradczej Bayera.

Niektórzy spekulują 18, że powodem, dla którego tak łatwo wyszli, były ich powiązania z innymi potężnymi postaciami, takimi jak John D. Rockefeller, założyciel Standard Oil i lider myśli w tworzeniu Big Pharma. 19 (W rzeczywistości istniała spółka Standard Oil IG Farben. Bez paliw kopalnych Standard Oil IG Farben nie byłaby w stanie produkować nawozów syntetycznych ani paliw). Jak zauważa Jon Rappoport 20 :

Można powiedzieć, że powojenny światowy gigant farmaceutyczny był reinkarnacją schematu kolorów: zysk nad bezpieczeństwem; śmiercionośne eksperymenty medyczne przekraczające wszelkie prawne granice; stosowanie leków / szczepionek jako środka kontroli.

IBM nawiązuje współpracę z Moderna

IBM nawiązał teraz współpracę z firmą Moderna, producentem szczepionek na COVID-19 i razem tworzą cyfrowe rejestry szczepień COVID-19, które można wykorzystać do śledzenia osób, które zostały zaszczepione w czasie rzeczywistym.

W stanie Nowy Jork uruchomiono już program pilotażowy. 21,22,23,24

IBM i Moderna będą „badać technologie, w tym sztuczną inteligencję, blockchain i chmurę hybrydową”, aby „wspierać inteligentniejsze zarządzanie szczepionkami COVID-19”, zgodnie z komunikatem prasowym. 25 Krótko mówiąc, partnerstwo ma na celu ułatwienie wymiany danych między „rządami, świadczeniodawcami opieki zdrowotnej, organizacjami nauk przyrodniczych i osobami fizycznymi”, ale dane te nie ograniczają się do danych dotyczących zdrowia.

Jak donosi Raul Diego w artykule w „Mint Press News” z 10 marca 2021 r. 26 , wykorzystywane są również inne „aplikacje do księgi wieloblokowej”, w tym usługi IBM „Blockchain Transparent Supply and Food Trust”, które przesyłają dane o wymianie zaopatrzenia i łańcucha dostaw żywności, a także transgraniczna usługa przetwarzania płatności „Blockchain World Wire”.

Biorąc pod uwagę, w jaki sposób podobne rodzaje danych zostały wykorzystane (choć w znacznie mniejszym stopniu) do przeprowadzenia ludobójstwa Hitlera, naprawdę musimy się martwić, jak wszystkie te dane, które są dziś gromadzone i udostępniane, mogą być niewłaściwie wykorzystane. Zbieranie danych genetycznych jest również integralną częścią tego programu 27,28 , który otwiera wszystkie rodzaje niewygodnych możliwości.

IBM ma również silną pozycję na arenie organów ścigania

W Izraelu wymóg posiadania świadectw szczepień już doprowadził do powstania dwupoziomowego społeczeństwa, w którym osoby nieszczepione są marginalizowane i nie mają prawa wstępu do niektórych obiektów publicznych, takich jak bary, restauracje, hotele i publiczne obiekty sportowe.

Chociaż wprowadzenie kart szczepień w Stanach Zjednoczonych jest obecnie dobrowolne na szczeblu federalnym, kilka hrabstw i stanów już wprowadziło lub rozważa wprowadzenie własnych regionalnych kart szczepień. IBM postrzega również swój paszport zdrowia jako wzór tego, co jego zdaniem będzie obowiązkowe w przyszłości.

Według Steve'a LaFleche, lidera IBM w amerykańskim sektorze publicznym i federalnym, paszporty nie będą już dobrowolne, „gdy polityka i regulacje rządowe zmuszą sektor prywatny do ich egzekwowania” 29 .

Silna obecność IBM w organach ścigania jako jednego z największych na świecie dostawców technologii profilowania cyfrowego i systemów policyjnych AI może również pomóc Modernie w przezwyciężeniu wszelkich przeszkód w populacjach krytycznych dla szczepień.

Patrząc z szerszej perspektywy, IBM jest najlepszym i najgorszym kandydatem do produkcji rekordów szczepień. Firma umożliwiła w przeszłości ludobójstwo, nadużywając danych ze spisu ludności (co było jej pierwotną działalnością) i rozwijając technologię identyfikacji, śledzenia i śledzenia ludzi w oparciu o pewne parametry, takie jak pochodzenie i religia.

Wykorzystali również swoją technologię do identyfikacji obszarów produkcji żywności, w których żyli Żydzi, aby ich zagłodzić, a teraz planują wykorzystać swoje usługi blockchain, takie jak Transparent Supply and Food Trust, która dostarcza danych na temat zaopatrzenia w żywność oraz wymiany łańcucha dostaw i użytkowania ich transgraniczna usługa przetwarzania płatności „Blockchain World Wire”. Jak można to wszystko nadużyć?

Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na przysługi, jakie oddali nazistowskim Niemcom. Kiedy analizujesz historię IBM i porównujesz ją z obecną rolą IBM w pandemii COVID-19, praktycznie niemożliwe jest, aby nie dojść do wniosku, że IBM nie jest doskonale przygotowany do przeprowadzenia bezbłędnej powtórki Holokaustu – ale w niewyobrażalnym stopniu iz niewyobrażalną wydajnością.

Jedyna różnica polega na tym, że nie pomogłyby w polowaniu na żaden konkretny profil narodowy, religijny czy rasowy. Na początku będą polować na środki antyszczepionkowe. Po tym nie można powiedzieć, jaka może być grupa docelowa. Ale cokolwiek to jest, będziesz w stanie go zidentyfikować i wyśledzić z prawie bezwysiłkową łatwością.

Jak zauważa Black we wstępie do swojej książki: „Tylko kiedy odkryjemy i zbadamy, co naprawdę się wydarzyło, świat technologii w końcu przyjmie dobrze znane motto: Nigdy więcej”. 31 Musimy to zrobić i dojść do globalnego konsensusu, że po prostu nie pozwolimy, aby historia się powtórzyła.

Małym promykiem nadziei pośród całej tej ciemności jest gubernator Florydy Ron DeSantis, który 29 marca 2021 r. 32 ogłosił, że wyda zarządzenie zakazujące lokalnym władzom i firmom ubiegania się o świadectwa szczepień.

„To całkowicie niedopuszczalne, aby rząd lub sektor prywatny wymagały od ciebie szczepionki tylko po to, aby uczestniczyć w normalnym społeczeństwie” – powiedział.

Pomimo zablokowania zarządzenia wykonawczego DeSantis w sierpniu 2021 r., sędzia federalny wzywa ustawodawcę stanowego do podjęcia środka, który pozwoli mu go podpisać. Miejmy nadzieję, że takie przepisy wejdą w życie, a inne stany pójdą w ich ślady.

IBM i Bill Gates

Na wypadek, gdybyście nie wiedzieli, Bill Gates był odpowiedzialny za dostarczenie IBM systemu operacyjnego DOS dla ówczesnych nowych komputerów osobistych we wczesnych latach 80-tych, co zwiastowało masową eksplozję technologii komputerowej. Do dziś bardzo dobrze to pamiętam. Mój pierwszy klon IBM dostałem około 1985 roku.

Jest to tak ważne, ponieważ sprzęt komputerowy w końcu stał się masowo produkowany, a oprogramowanie komputerowe stało się źródłem większości przychodów z technologii. Nikczemne strategie Gatesa uczyniły go w końcu najbogatszym człowiekiem na świecie. Tytuł ten należy teraz do Jeffa Bezosa, słynnego szefa Amazona, oraz Elona Muska, dyrektora generalnego „Tesla Motors”.

Jednak obecna kapitalizacja rynkowa IBM wynosi 110 miliardów dolarów, podczas gdy kapitalizacja rynkowa Microsoft jest dziesięciokrotnie wyższa niż 1 bilion dolarów.

Tak więc, podczas gdy IBM ma wyraźnie paskudną historię sięgającą II wojny światowej, prawdopodobnie poważniejszym zagrożeniem jest sam Gates, który poprzez swoje strategiczne partnerstwo ze Światową Organizacją Zdrowia jest w dużej mierze odpowiedzialny za rozwój i zysk całej tej gry o transfery bogactwa COVID, jak my zostały dokładnie opisane w poprzednich artykułach.

Interesujące jest to, że IBM potencjalnie powtarza swój skandaliczny wkład w eksterminację milionów Żydów w Niemczech, ale to być może blednie w porównaniu z prawdopodobnymi niezamierzonymi konsekwencjami planów Gatesa, które prawdopodobnie wykroczą daleko poza życie stracone w nazistowskich Niemczech. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że mu się nie uda. Zbyt szorstki? Następnie proponuję przeczytać artykuł Gary'ego Barnetta na stronie internetowej Lew Rockwella, w którym stwierdza 33 :

Zagłada społeczeństw poprzez ludobójstwo i demoobójstwo dokonuje się na wiele sposobów: przez wojnę, przymusowy głód, destrukcję psychiczną, masowe więzienie i sterylizację; bojowe środki chemiczne, bomby, broń nuklearna, a teraz zabijanie odbywa się przez „szczepienie”. Z pewnością powiedzą do tej pory, że żartuję, ale nie żartuję, ponieważ dąży się do masowego zabijania setek milionów lub miliardów ludzi na całym świecie przez możnych.

Niektórzy nazywają to kontrolą populacji, inni depopulacją, ale jest to po prostu zaplanowane masowe morderstwo, które przynosi korzyści planom nielicznych. Narzędziem używanym do osiągnięcia tego celu jest nieprzetestowana, eksperymentalna, zmieniająca umysł, zmieniająca geny, toksyczna trucizna zwana „szczepionką” Covid-19 i jest to najnowsza broń masowego rażenia.

Wiele osób cierpi z powodu strasznych konsekwencji tych zastrzyków, a wielu innych umiera z ich powodu. Niektóre umierają natychmiast po wstrzyknięciu, inne po kilku godzinach lub dniach, inne po kilku tygodniach, a długoterminowe efekty są praktycznie nieznane w tym momencie. (Prawie we wszystkich przypadkach media odmawiają połączenia.)

To tak, jakby ludzie byli głusi, głupi i ślepi, jeśli chodzi o logikę, ponieważ ta fałszywie uznana choroba zwana COVID, która ma wskaźnik przeżycia 99,98%, jest traktowana jako śmiertelna pandemia, a zalecane „leczenie” „szczepionka” polega na tym, że zabija o wiele więcej ludzi niż celowo stworzone, fałszywe oszustwo wirusowe.


technocracy.news/…t-jetzt-führend-bei-der-Erstellung-von-Impfpässen/
POLSKA2020
Chocby ona i Godzinki spiewala, to nie uwierza, ze jej zalezy na dobru czlowieka, Dziecka Bozego.