07:54
Clicks2.5K
dominikguzman
27
Výťazok z kázne otca Marka Goringa: Ľudia sa klaňajú novému svetovému poriadku, ktorý nám ponúka dokonalý svet, znížime teplotu planéty, budeme mať dokonalú rovnosť, s ktorou keď nebudeš súhlasiť, …More
Výťazok z kázne otca Marka Goringa:

Ľudia sa klaňajú novému svetovému poriadku, ktorý nám ponúka dokonalý svet, znížime teplotu planéty, budeme mať dokonalú rovnosť, s ktorou keď nebudeš súhlasiť, tak ťa zrušíme a tak som si pri tom všetkom pomyslel, že odmietam sa tejto modle klaňať.

Keď sa pozrieme do histórie, tak zbadáme v nej celú kopu ideológií, ktoré viedli k politickým hnutiam, o ktorých si každý myslel, že spasia svet. Netreba nám Boha, a už určite nie Ježiša Krista, jeho morálku a pravidlá, máme tu nový spôsob nazerania na veci, pri ktorom nikdy netrvalo dlho, keď to viedlo k vraždeniu nespočetného množstva ľudí. Napadne vám pri tom komunizmus, genocída vo Rwande, a kopa iných vecí, pretože diabol nenávidí Ježiša. Chce nás zviesť z cesty, a páči sa mu kradnúť, vraždiť a ničiť. To je jeho výpovedným znakom. Ak sa pokúšate znížiť svetovú populáciu, zničiť rodinu a nenarodené životy, tak je za tým diabol, dobre?

Ten zmätok je zaujímavý. Pripadá mi to priam zábavné. Na Youtube odoberám celú kopu spravodajských kanálov, čo je výborné, pretože nie som odkázaný na jediný štátom riadený kanál. Počúvam Al Jazeeru, IN News z Indie, Deutsche Welle, BBC, vypočujem si všetky možné druhy správ. A je zaujímavé, ako je každý z nich zaujatý. Ako sa neustále vyhýbajú určitému typu informácií, a hovoria o niečom inom. Je to zmätok vyvolávaný diablom, a takmer mi to príde zábavné. Robia tam rozhovor s odborníkom na súčasnú situáciu a nepoložia mu jedinú relevantnú otázku. A tak si hovorím: „To nás máte fakt za idiotov?“ Vážne.

Musíte však pochopiť, že ako ľudské bytosti máme sklon nechať sa unášať prúdom sveta, čo je diablov prúd. Spomínal som Rwandu. Najprv ľudia vo Rwande hovorili, a to vrátane kanadského generála, že Hutovia sa vyzbrojujú mačetami a podobne, a vytvárajú si zoznamy Tutsiov v celej zemi. Plánujú na Tutsiov zaútočiť a všetkých ich povraždiť. Zobrať zoznam, chodiť od dediny do dediny a vraždiť všetkých Tutsiov. Ľudia pred tým varovali, vrátane kanadskej armády, a aká bola odozva? Že je to konšpiračná teória. Vy blázni, už pochopte, že ľudia sa vyzbrojujú, vytvárajú zoznamy Tutsiov a potom ich povraždia. A čo sa stalo? Spadlo lietadlo s prezidentom, bola zvolená nová vláda, ktorá čo urobila? Vzala tie zoznamy a zbrane, a v priebehu sto dní zavraždila takmer milión ľudí. A trikrát hádajte, kto toto presadzoval? Médiá. Neustále opakovali zabite Tutsiov, nuž nenazývali ich Tutsiovia, ale švábi. Zabite tých švábov.

A susedia zabíjali svojich priateľov, priatelia zabíjali priateľov, lebo verili tomu, čo počuli v médiách. Bola tam rehoľníčka, mníška, Hututka, ktorá zavraždila svoju spolusestru Tutsijku v konvente, lebo počúvala mainstreamové médiá. Potom sa ju opýtali, čo jej to preboha napadlo? Povedala, že im to predsa nariadila vláda.

A dejiny sú plné takýchto príkladov. Sme bezduchí, nedokážeme premýšľat sami za seba. Pri súčasnej diskusii neustále hovorím, nezaujímajú ma tvoje názory, články, ukáž mi údaje, nič iné ma v tejto chvíli nezaujíma. Údaje. Je veľmi veľa názorov. A spravodajské agentúry údaje nezaujímajú, natoľko sú jednostranné v tom, o čom nás informujú.
dyk
dominikguzman
Jednotka je placebo, dvojka bežná mRNA vakcína a trojka je vrazdiaca injekcia po ktorej sa ti do dvoch rokov vyvinie rakovina
apredsasatoci
Neverím! Mnohí umreli po jednotke!
dyk
Od strachu
Marieta Ria shares this
1.6K
Kázeň o. Marka Goringa
NiNa .b shares this
6
Coburg
nekusiš to otitulkovať? Pôsobi to lepšie, keď je tlo priamo v obraze.
dominikguzman
Nie je to kompletný preklad celej kázne, vybral som len to, čo sa mi javilo ako zaujímavé.
Coburg
O. Dominik Chmielewski - naša posledná šanca: youtube.com/watch?v=7k97-I2yBFs