Clicks299
Edward7

Covid 2020 r. czy to powtórka "Świńskiej grypy" z 1976r.

HISTORIA: Zawsze warto uważnie studiować historię, aby znaleźć wskazówki i wzorce, które pomogą rozszyfrować bieżące wydarzenia. Pandemia świńskiej grypy w 1976 r. Przebiega podobnie jak pandemia COVID w 2020 r.

IMPLIKACJE: Jeśli władze takie jak USG i jego CDC dokonały wcześniej podobnego oszustwa, dlaczego mielibyśmy im teraz ufać? Czego może nas nauczyć oszustwo świńskiej grypy z 1976 roku na obecny kryzys koronawirusowy?


Pandemia świńskiej grypy z 1976 roku
W niedawnej historii (ostatnie 100 lat) doszło do serii pandemii o bardzo podobnych programach, wzorcach i planach do wywołanego kryzysu COVID. Na przykład w przypadku pandemii grypy w latach 1918-1919 istnieją wiarygodne dowody na to, że nie była ona spowodowana przez „hiszpański” szczep grypy, ale raczej przez zaszczepionych żołnierzy amerykańskich pochodzących z bazy wojskowej w Kansas. Jak pokrótce omówiono w poprzednich artykułach , niemiecki wirusolog dr Stefan Lanka ujawnił „pandemię” ptasiej grypy H5N1 w 2005 r., W wyniku której zginęło mniej niż 300 osób na całym świecie, pomimo „Davida Nabarro, nowo mianowanego starszego koordynatora ONZ ds. Ptasiej i ludzkiej grypy”, [ostrzegał] świat, że wybuch ptasiej grypy może zabić od 5 do 150 milionów ludzi ”, podaje Wikipedia . Przyjrzyjmy się bliżej pandemii świńskiej grypy z 1976 roku iz oszałamiającym podobieństwom między nią a obecną oszustwem związanym z koronawirusem.
1976 Świńska grypa przestraszyła ludzi , by otrzymali szczepionki bez powodu
Bill Gates publicznie zasygnalizował zakończenie oszustwa - szczepionką przeciwko COVID . Wiemy, że to nadchodzi. Gates nawet niedawno przyznał w wywiadzie dla MSM (około minuty 12:00), że „nie wiemy, czy te szczepionki zadziałają”. Czy kiedykolwiek istniał dobry powód, aby zaszczepić się? Ten 60-minutowy klip ukazuje przerażające skutki szczepionki przeciwko świńskiej grypie z 1976 roku . Co ciekawe, około minuty 4:00, raport mówi o tym, jak tajemnicza świńska grypa pojawiła się po raz pierwszy w bazie wojskowej w Fort Dix w stanie New Jersey… co doprowadziło mnie do zastanowienia: czy żołnierze amerykańscy padli ofiarą jakiegoś eksperymentu? tak jak w 1918 roku i prawdopodobnie niezliczoną ilość razy? Czy zostali wybrani jako sposób na sprowadzenie tej nowej „pandemii” na świat, aby sprostać planom zysków Wielkiej Farmacji, rządowej kontroli i wyludnienia? Raport 60 minutowy dalej ujawnia, w jaki sposób CDC wypuściło szczepionkę na świńską grypę wśród Amerykanów w czasie, gdy były tylko zgłoszone, ale nie potwierdzone przypadki (na całym świecie) i jak wykorzystali oszustwo na formularzu zgody (stwierdzając, że przetestowali szczepionkę ale odmawiając ujawnienia, przetestowali inną szczepionkę niż ta, którą podano). CDC nie ujawniło również prawdziwych możliwych skutków ubocznych szczepionki - zaburzeń neurologicznych, takich jak zespół Guillain-Barré (podobny do paraliżu), który doświadczył kobietę przedstawioną na początku klipu.

Ten artykuł The Great 1976 Swine-Flu Caper autorstwa pastora Sheldona Emry'ego jest niesamowicie odkrywczy, biorąc pod uwagę to, co się stało z COVID (linkowany artykuł jest trochę trudny do przeczytania, ale jeśli znajdziesz oryginalny wydruk, tak jak ja, zobaczysz, że zawiera wycinki z gazet na poparcie tego, co twierdzi Emry. Fragmenty z gazet pokazują, jak środki masowego przekazu aktywnie i bezwstydnie współpracowały, aby podsycać strach i sprzedawać szczepionkę):

"Dr. Archie Kalokerinos, znany australijski lekarz z dużym doświadczeniem ze szczepionkami przeciw grypie w Australii, powiedział lekarzom w Los Angeles we wrześniu 1976 roku, że program szczepień rządu USA na świńską grypę to „Plan masowego morderstwa”. Dr Kalokerinos napisał książkę o swoich odkryciach w Australii, że szczepionka przeciw grypie zabija połowę dzieci w jego okręgu! … Dr J. Anthony Morris, najbardziej doświadczony rządowy badacz grypy, powiedział: „Świńska grypa nie jest zaraźliwa i nie jest zabójcza”. Ostrzegł, że szczepionka może wywołać większe choroby i: „Możemy przewidzieć, że coraz więcej tragedii związanych ze szczepionką wyjdzie na jaw”. Nazwał program szczepień „potencjalnym koszmarem wirusologicznym”. Kiedy dr Morris opublikował publiczne ostrzeżenie dla gazet w Waszyngtonie w lipcu 1976 roku, agenci rządowi weszli do jego laboratorium, zabili wszystkie zwierzęta, których użył w badaniach nad szczepionkami, zniszczyli dokumentację badań nad szczepionkami jego i jego personelu i zwolnili go! Następnie rząd kontynuował program masowych szczepień, okłamując Amerykanów i mówiąc, że „nie ma dowodów, że szczepionka jest niebezpieczna”.

Dowody na to, że „epidemia świńskiej grypy” była totalną mistyfikacją i że sama szczepionka jest nie tylko bezużyteczna, ale w rzeczywistości zaraża ludzi innymi chorobami, jest na tym etapie tak przytłaczająca, że nie możemy wyciągnąć żadnego innego wniosku niż to, że TO BYŁO DOBRZE PLANOWANY ATAK NA ZDROWIE I ŻYCIE MILIONÓW AMERYKAŃCÓW… Dr J. Anthony Morris, 25 lat doświadczenia w testowaniu długoterminowych skutków szczepionek dla Biura Biologii USA: „Osoby, które zainicjowały program, wykorzystywały człowieka- który stworzył wirusa do produkcji szczepionki. Nie wiemy NICZEGO na ten temat - a mimo to bezkrytycznie zaczęli wpychać ten POTENCJALNY KOSZMAR WIRUSOLOGICZNY w ramiona 40 milionów niewinnych Amerykanów. Widzimy już przykłady tego, jakie tragiczne rzeczy mogą się wydarzyć w wyniku ”. … Dr Ernest C. Herrman, Jr., profesor mikrobiologii na Uniwersytecie Illinois: „Mamy szczepionkę, której NIKT NIE MOŻE UZNAĆ JAKO BEZPIECZNĄ”. Dr Herrman, mówiąc o urzędnikach USA w HEW: „Kłamali od samego początku, ponieważ mówili, że jest skuteczna, ale nie mają na to dowodów. Żadna z osób (biorących udział w testach) nigdy nie została zarażona wirusem grypy - więc nigdy nie udowodnili jego skuteczności ”. Dr Hubert Ratner, urzędnik ds. Zdrowia w Chicago od 25 lat: „Szczepionka nie jest dobra… CDC o tym wie i my to wiemy”.

Dr Cyril Wecht, główny lekarz sądowy w hrabstwie Allegheny w Pensylwanii, który przeprowadził sekcje zwłok na trzech ofiarach: „ Rząd robi wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że niektóre przypadki są oznaczone jako świńska grypa, aby uzasadnić ich masowy program szczepień, i doprowadzić do katastrofy związanej z tym." … Dr Archie Kalokernios, australijski lekarz, który napisał książkę o tym, jak programy masowych szczepień w Australii; zabiły połowę dzieci Aborygenów: „ Szczepienia mogą spowodować nagłą śmierć. Mówią, że surowica [szczepionka dla świń] została przetestowana. Mówię, że to bzdura, a moje przekonania są wspierane przez firmy produkujące lek, które odmawiają sprzedaży, chyba że rząd izoluje je przed roszczeniami o śmierć i szkody. ” Dr Kalokerinos stwierdził ponadto, że każda niedożywiona lub chora osoba byłaby szczególnie podatna na obrażenia lub śmierć w wyniku szczepienia, i powiedział, że szczepienie osób bez uprzedniego badania fizykalnego uczyniło program „planem masowego morderstwa”. (Jak czytelnicy wiedzą, to właśnie starzy i chorzy byli zachęcani do robienia zastrzyków przez rząd i media!) Kongresman Larry McDonald (D.-Ga.), który jest lekarzem: „Pewne elementy dotykają spraw, by wyglądało to tak, jakbyśmy byli w bezpośrednim niebezpieczeństwie, kiedy prawda jest taka, że nie ma żadnego dowodu na przenoszenie świńskiej grypy z osoby na osobę ” (tj. NIE jest to zaraźliwe!).”


Kluczowe podobieństwa między świńską grypą z 1976 r. A „pandemiami” COVID w 2020 r.
„Pandemia” świńskiej grypy z 1976 r. Miała wiele elementów „pandemii” COVID, w tym:
- donosi, że pojawił się nowy dziwny wirus, który przenosił gatunki ze zwierzęcia na człowieka (pomimo lekarzy, takich jak dr Stefan Lanka, dr Andrew Kaufman i dr Andrew Cowan, którzy stwierdzili, że nie ma dowodów na to, że wirus może krzyżować takie gatunki);
- przypadki wątpliwie uznane za świńską grypę bez wielu dowodów;
- wzmacnianie środków masowego przekazu i podsycanie strachu przed powagą „problemu”;
- CDC (w zasadzie gigantyczna firma zajmująca się szczepionkami, jak to ujął Robert Kennedy Jr.)odpowiedzialna za wprowadzeniem i promocją szczepionki;
- doniesienia o niedoborze szczepionek jako zręcznej technice marketingowej służącej do projekcji obrazu sztucznego niedoboru w nadziei na zwiększenie popytu ekonomicznego („lepiej dostać to, do wyczerpania zapasów”).

W sumie około 46 milionów Amerykanów przyjęło szczepionkę (w populacji wówczas około 218 milionów), co stanowiło około 21% całego kraju. Według wspomnianego raportu 60 Minutowego , zgłoszono co najmniej 4000 urazów, którym przyznano 3,5 miliarda dolarów odszkodowania ( 16,2 miliarda dolarów w 2020 roku ). Z tych 4000 urazów 2/3 stanowiły poważne uszkodzenia neurologiczne lub śmierć.
Badanie Yale analizuje, jak MYLIĆ , i ZWODZIĆ Amerykanów do przyjmowania szczepionki COVID
Badanie Yale COVID-19 Vaccine Messaging, część 1 rozpoczęte w lipcu zeszłego miesiąca, miało na celu ustalenie, które wiadomości byłyby najskuteczniejsze w przekonywający nakłanianie ludzi do przyjmowania nadchodzącej szczepionki COVID. 4000 uczestników podzielono na 15 grup, przy czym 2/15 otrzymało wiadomość z grupy kontrolnej (losowe informacje o karmieniu ptaków), 3/15 otrzymało wiadomość o podstawowej szczepionce (linia propagandowa, że szczepionki są `` bezpieczne i skuteczne ''), a pozostałe 10 / 15 (czyli 2/3) otrzymujących 10 różnych wiadomości proposzczepionkowych, z których każda używa innej metody perswazji w celu motywowania ludzi.


Innymi słowy, testują 10 różnych metod manipulacji, od poczucia winy, po uczucie zażenowania i bezgraniczne zaufanie do nauki, aby zobaczyć, co skutecznie motywuje ludzi do kapitulacji przed programem szczepień prowadzonym przez Gatesa-Rockefellera. Wyniki nie zostały jeszcze opublikowane. Spójrz na powyższą tabelę. Zadaj sobie pytanie: czy jesteś podatny na którąkolwiek z tych linii perswazji? Czy jesteś niepewny swojej wiedzy na temat szczepionek lub swojej odwagi? Zapewniamy, że ty i wszyscy, których znasz, będziecie psychologicznie ukierunkowani na przyjęcie szczepionki na COVID, więc jeśli masz jakieś słabe strony psychiczne, teraz jest czas, aby zajrzeć do wewnątrz i być ich świadomym, więc ta propaganda, nie zadziała na ciebie.

Końcowe przemyślenia
Oszałamiające podobieństwa między pandemią świńskiej grypy w 1976 r. A pandemią COVID w 2020 r. Pokazują nie tylko, że historia się powtarza, ale także, że kontrolerzy NWO (Nowego Porządku Świata) mieli dużo czasu, aby udoskonalić sztukę produkcji wywoływania kryzysu , który miał przynieść pożądany wynik. W dobie superkomputerów, spiskowcy z NWO mogą z łatwością wykorzystać poprzednie „pandemie”, aby zebrać dane, zobaczyć, co zadziałało, podłączyć wszystkie te dane do swoich superkomputerów i przeprowadzić symulacje, aby przygotować się do następnego wielkiego ćwiczenia - dokładnie to, przez co żyjemy, od początek roku .
Od czasu wprowadzenia NCVIA (National Childhood Vaccine Injury Act) w 1986 roku w USA, producenci szczepionek z Big Pharma mają prawną odporność na swoje szczepionki, a zatem nie mają zachęty do tworzenia bezpiecznego produktu. Jednak przy założeniu, że istnieje coś takiego jak „bezpieczna szczepionka”. Wielu ekspertów ds. Szczepionek, takich jak dr Judy Mikovits, powiedziało, że nie ma czegoś takiego, ponieważ nawet gdybyś usunął rakotwórcze i toksyczne adiuwanty , nadal wstrzykiwałbyś obce unieśmiertelnione komórki i osłabione wirusy prosto do krwioobiegu, co omija ochronę układu pokarmowego mikrobiom i "szokuje" organizm. Zbliżając się do końca 2020 r. I początku 2021 r., Musimy być przygotowani na zakończenie tego złowrogiego programu i stanąć w obronie naszych niezbywalnych praw naturalnych do autonomii cielesnej i suwerenności medycznej , ponieważ nie potrwa to długo. będziemy musieli stanąć w i obronie wszystkich .
*****
Autor - Makia Freeman jest redaktorką alternatywnych mediów / niezależnego serwisu informacyjnego The Freedom Articles , autorką książki Cancer: The Lies, the Truth and the Solutions i starszym badaczem w ToolsForFreedom.com . Makia jest na Steemit i Parler .
Źródła:
* https://www.lewrockwell.com/2020/03/no_author/did-a-vaccine-experiment-on-us-soldiers-cause-the-spanish-flu/
* https://thefreedomarticles.com/deep-down-virus-rabbit-hole-question-everything/
* https://en.wikipedia.org/wiki/Global_spread_of_H5N1_in_2005
* https://www.youtube.com/watch?v=4bOHYZhL0WQ
* https://www.youtube.com/watch?v=pF752acTijY
* https://archive.org/stream/1976SwineFlu/1976-SwineFlu_djvu.txt
* https://www.inflationtool.com/us-dollar/1976-to-present-value?amount=3500000000
* https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04460703 Facebook Twitter Email Udostępnij
Połączyć siły
Wiele osób zaczyna kwestionować irracjonalność tego, co widzimy i do czego jesteśmy zmuszani lub przymuszani.
Uporządkujmy to miejsce, udostępniając dowody wraz z weryfikowalną kopią zapasową. Być może zacznij od klipu wideo 60 minut 1976 powyżej . Dziękuję Ci. https://ourgreaterdestiny.org/2020/08/this-is-the-end-of-the-plandemic/
___
https://ourgreaterdestiny.org/2020/08/plandemic-re-run-between-1976-swine-flu-and-2020-covid-wise-up/
stateofthenation.co

zdj - religionlavozlibre.blogspot.com

Szczepionki Covid-19 - w Europie naciskają , aby stało się to obowiązkowe

Jak podsumowano w oświadczeniu z prasy na 26 czerwca, grupa belgijskich Nadzoru Initiative Citoyenne ( „Citizens ' Initiative, The (UE) organem wykonawczym UE”) ' s siedzibą w Brukseli Komisja Europejska, "zlecono zrobić pilne zamówienie na szczepionki przeciwko koronawirusowi, bez jakiejkolwiek przejrzystości ”. Według raportu opublikowanego w czasopiśmie L'Echo dnia 11 czerwca 2020, Komisja zamyka umowy na wcześniejszy zakup z kilku firm farmaceutycznych - Covid-19 szczepionek w celu „szczepienia całej populacji europejskiej, tak szybko jak to możliwe” . Komisja oświadczyła, że planuje uzyskać 300 - 600 milionów dawek ., „W zależności od tego, czy potrzebna jest jedna czy dwie dawki szczepionki na osobę”. Makers News donosi o Unii Europejskiej, UE wspomniała o możliwości nałożenia obowiązku szczepień przeciwko koronawirusowi w całej UE, cytując ministra sprawiedliwości Belgii Koena Geensa, który powiedział: „Jeśli odmówią, będziemy zmuszać ”.

Aby rzucić światło na umowy za zamkniętymi drzwiami Komisji Europejskiej, prawnik pracujący w imieniu inicjatywy Citoyenne wysłał 24 czerwca list do organu wykonawczego z prośbą o:

Ujawnienie wszystkich zamówień publicznych na szczepionki przeciwko koronawirusowi / Covid-19 i powiązanych dokumentów - informacje, do których społeczeństwo jest uprawnione.
Komisja musi odpowiedzieć w ciągu 30 - 60 dni. Jak wyszczególniono w piśmie, wymagane dokumenty obejmują informacje dotyczące:

nabycie szczepionek na koronawirusa lub zestawów szczepień, w tym strzykawek;

naukowe dokumenty uzupełniające, na których opiera się Komisja przy podejmowaniu decyzji; i

opinie innych organów administracyjnych, z którymi konsultowano się przed przygotowaniem umów.

Komunikat prasowy dotyczący inicjatywy Citoyenne zwraca uwagę na inny element niepokoju związany z pospiesznymi obradami Komisji Europejskiej, a mianowicie, że UE wydaje się być gotowa udzielić producentom szczepionek bezpłatnej przepustki regulacyjnej, rezygnując z „pewnych przepisy dotyczące ochrony środowiska, takie jak stosowanie GMO , organizmy modyfikowane genetycznie . W 2001 r. UE de facto wprowadziła moratorium na nowe zezwolenia na uprawę GMO, ale to już dawno zdenerwowało przeciwników GMO.
Europejczycy, którzy cenią zasadę ostrożności i ograniczenia w swoim regionie dotyczące GMO w żywności, muszą zrozumieć, że inżynieria genetyczna i nanocząsteczki są zawarte w szczepionce na koronawirusa. GMO w żywności są znacznie mniej groźne w porównaniu z technologią zastosowaną w tych szczepionkach. Nigdy nie było pilniejsze dla obywateli, czy to w Europie, Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych czy gdzie indziej, naleganie na przejrzystość i pociąganie do odpowiedzialności agencji rządowych, które podejmują decyzje dotyczące życia i śmierci oraz manipulują kodem genetycznym.
Argentyńczycy, którzy obawiają się obrony wolności i niepowodzenia kwarantanny, zapominają o zorganizowaniu się, by bronić się, praw do odmowy bycia królikami doświadczalnymi na eksperymenty medyczne, powinni być głęboko świadomi tego, co się dzieje w Unii Europejskiej (UE) , które stanowią trzecią co do wielkości populację na świecie po Chinach i Indiach.
cienciaysaludnatural.com