Clicks52
uk.news

Кардинал Маркс бреше усьому світу: «Я ніколи не закликав до благословення гомосексуалістів»

Під час прес-конференції 19 лютого, перед початком зустрічі німецьких єпископів в Інгольштадті, кардинал Маркс з Мюнхена здивував світ своєю заявою про те, що він «ніколи не говорив про публічне благословення для гомосексуальних пар», проте, він додав, «ця тема тут».

Граючи зі словами, Маркс зазначив, що під час інтерв’ю 3 лютого «Bayerischer Rundfunk», він казав не про «Segnung» (благословення), а про »Zuspruch», - німецьке слово, яке, особливо серед лібералів, використовується як синонім «благословення».

Проте, коли Bayerischer Rundfunk опублікувало інтерв’ю під назвою «Благословення гомосексуальних пар є можливим», Маркс не спростував матеріали. Сторінка німецьких єпископів katholisch.de 3 лютого опублікувала матеріал під назвою «Маркс розглядає благословення гомосексуальних пар як можливе». Знову ж таки, Маркс змовчав.

Тепер він раптом вирішив це спростувати. «Оголошення та заперечення» - це тактика, яку використовують оманливі політики, щоб змусити людей використовувати надзвичайні пропозиції, з метою зробити ці пропозиції соціально прийнятними. Благословення для одностатевих шлюбів вже мало місце у німецькій церкві, і єпископи не зробили нічого, щоб зупинити це.

Зображення: Reinhard Marx, © Raimond Spekking, CC BY-SA, #newsNflmrobqyt