tommy1
91.1K
tommy1
Kogo obchodzi co śpiewali banderowcy? Wielu z nich odmawiało też " Swataja preczysta". Pewnie tej modlitwy "Zdrowaś Mario" nienawistnicy też chcieliby zabronić. Ruska propaganda. Niektórzy są już bardzo długo pod jej wpływem i stracili kontakt z rzeczywistością.
Polka z Podkarpacia
TEraz sie tommy katolicka zakonnicą zasłąnia? A co robili banderowcy z duchownymi katolickimi? Czerwona kalinę im śpiewali obdzierając ze skóry i wrzeszczeli sława... Judasz!
MementoMori+++
Judasz to był właśnie ten który żywił swoje urojone krzywdy wobec własnej osoby aż do nienawiści człowieka i Boga . Jesteś niespełna rozumu, katolicką zakonnice obwiniasz za zbrodnie banderowców z przed wieku ? Skoro krzywdę ponieśli duchowni to czemu płaczesz i żywisz nienawiść i pretensję jakby tobie coś ubyło ? Dla nienawidzących zawsze znajdzie się pretekst i wymówka. To że mordowali jacyś …More
Judasz to był właśnie ten który żywił swoje urojone krzywdy wobec własnej osoby aż do nienawiści człowieka i Boga . Jesteś niespełna rozumu, katolicką zakonnice obwiniasz za zbrodnie banderowców z przed wieku ? Skoro krzywdę ponieśli duchowni to czemu płaczesz i żywisz nienawiść i pretensję jakby tobie coś ubyło ? Dla nienawidzących zawsze znajdzie się pretekst i wymówka. To że mordowali jacyś szaleńcy, nie znaczy że wszyscy Ukraińcy są mordercami "Odpuść nam jako i my odpuszczamy naszym winowajcom".
Polka z Podkarpacia
Zgadzam się z tobą: "

„Och, czerwona kalina na łące” zabrzmiało w Tallinie.Jesteś niespełna rozumu, katolicką zakonnice obwiniasz za zbrodnie banderowców z przed wieku ? Nie umiesz czytać, czy co? Właśnie napisałem, że tommy we cześniejszym poscie gloryfikuje czerwona kalinę , banderowski hymn tych którzy mordowali takie zakonnice i katolickich księży! odpuszczenie jest dla żałujących za …More
Zgadzam się z tobą: "

„Och, czerwona kalina na łące” zabrzmiało w Tallinie.Jesteś niespełna rozumu, katolicką zakonnice obwiniasz za zbrodnie banderowców z przed wieku ? Nie umiesz czytać, czy co? Właśnie napisałem, że tommy we cześniejszym poscie gloryfikuje czerwona kalinę , banderowski hymn tych którzy mordowali takie zakonnice i katolickich księży! odpuszczenie jest dla żałujących za grzech (warunki dobrej spowiedzi) a nie dla zatwardziałych grzeszników! Heretyku Pamietaj tez o obowiązku pogrzebania zmarłych a szczątki Twoich bliskich gniją po studniach i dołach bez pochówku. memento mori co t wg ciebie znaczy?
tommy1
Pani "Polka", dlaczego pisze pani "napisałem"? MoZe pani już odebrać kasę u swgo szefa putlera.
Anieobecny
Polko, zostaw ich w ich bagnie...
Mądry rozumie, głupiemu nie wytłumaczy...
tommy1
@Anieobecny Jak chcesz obrażać gen. Polko to poszukaj głupszych od siebie.
Anieobecny
Nie wiem jak definiujesz mądrość czy głupotę, a tym bardziej prawdę...
Ale Bogu dziękujmy za siebie nawzajem, że jesteśmy...
Jota-jotka
Od moru głodu i w o j n y zachowaj nas BOŻE 🙏