Lukas Fratris
23.6K
Adrianna7
Jestem w szoku. Jak tylko to obejrzałam to od razu przyszło mi rozeznanie od Ducha Świętego, że te dzieci mają po prostu przyspieszony rozwój poprzez szczepionki MRNA, a więc szczepionki, które zmieniają coś w kodzie genetycznym. I są one tak opracowane, aby przyszpieszały rozwój człowieka. A wiecie dlaczego? Bo te dzieci w wieku 20 lub 30 lat będą już jak dojrzali starcy, bo tak szybko u nich …More
Jestem w szoku. Jak tylko to obejrzałam to od razu przyszło mi rozeznanie od Ducha Świętego, że te dzieci mają po prostu przyspieszony rozwój poprzez szczepionki MRNA, a więc szczepionki, które zmieniają coś w kodzie genetycznym. I są one tak opracowane, aby przyszpieszały rozwój człowieka. A wiecie dlaczego? Bo te dzieci w wieku 20 lub 30 lat będą już jak dojrzali starcy, bo tak szybko u nich będzie przebiegał rozwój. I te dzieci nie dożyją starości w naszym rozumieniu czyli wieku 60, 70, 80 lat czy więcej. One będą umierały w wieku 20 lub 30 lat jako starcy, bo w tym wieku będą już starymi ludźmi, ze względu na zmiany jakie dokonały szczepionki w ich kodzie genetycznym.
I jeszcze jedna rzecz. Te dzieci są zaszprycowane pośrednio czyli przez rodzica, który przyjął preparat, a tenże przeszedł w jakiejś formie do dziecka. To teraz już rozumiecie dlaczego chcą szczepić dzieci??? Bo skoro preparaty, które przeszły z rodziców na dziecko tak działają, to wyobraźcie sobie co się będzie działo z dziećmi, które będą bezpośrednio szprycowane. I teraz rozumiem o co chodzi z wyszczepianiem dzieci, skoro tylu Lekarzy mówi, że Dzieci nie chorują na słynną chorobę C19. Chodzi o to by nie dożyły emerytur. A skoro dzieci zostaną teraz zaszczepione bezpośrednio to nawet nie chcę myśleć jak szybko u nich będzie przebiegał rozwój i jak szybko będą umierały. To jest dopiero plan. Mistrzostwo świata.
jac05
Strach pomyśleć jakie umiejętności te zmodyfikowane dzieci będą miały w wieku 10 lat. Będą na studiach ? A to jest fragment z proroctwa z La Salette do przemyślenia - w chwili narodzin będzie wyrzucał z siebie bluźnierstwa, będzie miał zęby, jednym słowem – będzie to wcielony diabeł. Będzie wydawał przerażające krzyki, będzie czynił cuda, będzie żył tylko nieczystością. Będzie miał braci, …More
Strach pomyśleć jakie umiejętności te zmodyfikowane dzieci będą miały w wieku 10 lat. Będą na studiach ? A to jest fragment z proroctwa z La Salette do przemyślenia - w chwili narodzin będzie wyrzucał z siebie bluźnierstwa, będzie miał zęby, jednym słowem – będzie to wcielony diabeł. Będzie wydawał przerażające krzyki, będzie czynił cuda, będzie żył tylko nieczystością. Będzie miał braci, którzy – choć nie wcielone diabły jak on – będą dziećmi zła. W wieku 12 lat będą znani z wielkich zwycięstw. Panie Jezu przyjdź !