SLOVENŠTÍ VYJEDNAVAČI V BRUSELU SPÁCHALI BESTIÁLNÍ VLASTIZRADU!!!

Slovnaft a celé Slovensko jsou zděšeni ze 6. sankčního balíku EU proti Slovensku, protože za 8 měsíců se největší bývalá československá rafinérie ve …
... ... PROKOP
A stejně se tito vyjednavači vrátí klidně do svých teplých místeček a nikdo je neohrozí. Všichni budou jenom nadávat u piva.
forthetruth333
Pán hovorí,,po týchto udalostiach sa vrátite cca 150-200rokov späť
apredsasatoci
johanika Oklamali jednoduchých ľudí cez kresťanské cítenie.
V tom pripade išlo o falošných kresťanov.
johanika
Samozrejme, ale tých ľudí je koľko? A trpíme aj my, ktorí sme im neverili!
apredsasatoci
Ak mam byť úprimná, viac sa bojím súčasných kresťanov ako ateistov.
Jericho 3
@apredsasatoci - pravoslaví vyzývá k vraždám
johanika
Peter Skala, pred pár dňami sme sa bavili o tom, aké dôležité je ísť pripravený k voľbám. Toto je dôkaz - nikomu z politikov nezáleží na človeku, za ktorého sú zodpovední, nikomu z politikov nezáleží, či po celoplošnom testovaní zahynie 1 či 14000 ľudí, nikomu nezáleží, či sa máš kde liečiť, keď máš rakovinu, srdcovocievne problémy... Občan je pre nich naozaj za dverami!
Hanka Kraská
aeronet.news/…-ceskoslovenska-rafinerie-ve-stredni-evrope-zavre/
Slovnaft je zděšen ze 6. sankčního balíku EU proti Slovensku, protože proti Rusku namířen vůbec není a za 8 měsíců bude hrozit, že největší bývalá československá rafinérie ve Střední Evropě zavře a bez benzínu a nafty zůstane kromě Slovenska i Česko! Proč slovenští vyjednavači v Bruselu spáchali vlastizradu a ohrozili energetickou …More
aeronet.news/…-ceskoslovenska-rafinerie-ve-stredni-evrope-zavre/
Slovnaft je zděšen ze 6. sankčního balíku EU proti Slovensku, protože proti Rusku namířen vůbec není a za 8 měsíců bude hrozit, že největší bývalá československá rafinérie ve Střední Evropě zavře a bez benzínu a nafty zůstane kromě Slovenska i Česko! Proč slovenští vyjednavači v Bruselu spáchali vlastizradu a ohrozili energetickou bezpečnost Slovenska? Slovnaft může dovážet ruskou ropu, ale nesmí produkci z této ropy vyvážet mimo území Slovenska! Proč se v Kremlu smějí, zatímco země EU trpí a naříkají pod dopadem protiruských sankcí?
Glockner ...
Proč nezasáhnete proti svým vyjednavačům ? Mají přece na Slovensku své rodiny...