uk.news
36

Він був у тренді: єпископ, що гуляв, усім подобався

Уродженець Німеччини єпископ Еміль Штеле (1926-2017 рр.), який служив у церкві в Еквадорі, звинувачується у десятках випадків насильства над жінками та шести випадках насильства над малолітніми дітьми.

Звинувачення ніколи не були великою таємницею. Все відбувалося в той час, коли німецька Партія зелених, що розпалювала війну, яка тепер є частиною уряду Німеччини, вважала такі злочини химерними і активно працювала над легалізацією педофілії.

8 серпня єпископи Німеччини опублікували звіт про перебіг розслідування. Однією із жертв Штеле могла бути його власна донька.

Крім того, Штеле допомагав гомосексуалістам та педофілам з Німеччини розпочати нове життя в Латинській Америці. Він давав їм гроші, які він отримував від Єпископальної конференції Німеччини.

Виявлені злочини відбувалися як під час його роботи священиком у колумбійській Боготі (50-ті роки), так і під час роботи в агентстві Adveniat (1972-1984 рр.), а також на посту вікарного єпископа Кінто (1983-1986 рр.) та єпископа Санто-Домінго в Еквадорі (1987-2002 рр.).

Немає нічого дивного в тому, що він мав авторитет у представників еліти. Він отримав три докторські ступені, найвищу державну нагороду Німеччини, а також був номінований на Нобелівську премію миру за участь у громадянській війні в Сальвадорі.

#newsCigmultbue