P.C.Roberts: COVIDOVÁ LEŽ ROSTE JAKO PINOCCHIŮV NOS – TOP INFO!!! – Sdílejte!

P.C.Roberts: COVIDOVÁ LEŽ ROSTE JAKO PINOCCHIŮV NOS USA: Poslechněte si tento rozhovor s nemocniční sestrou lewrockwell.com/…delta-narrative-vaccinated-patients-fill-hospital/ Říká, že to, co se …More
P.C.Roberts: COVIDOVÁ LEŽ ROSTE JAKO PINOCCHIŮV NOS
USA: Poslechněte si tento rozhovor s nemocniční sestrou
lewrockwell.com/…delta-narrative-vaccinated-patients-fill-hospital/
Říká, že to, co se nazývá „průlomové případy“ a případy variant Delta, ovlivňují hlavně očkované a ve skutečnosti jsou to nežádoucí reakce na očkování. Říká, že nemocnice a nemocniční lékaři neuznávají realitu nežádoucích účinků a hlásí nežádoucí účinky vakcíny jako nové případy Covidu. Čím více případů Covidu a úmrtí na Covid, tím více peněz nemocnice vydělá, takže hlášení nežádoucích reakcí na očkování jako nových případů Covidu je způsob, jakým nemocnice maximalizují své zisky. Samozřejmě, nemocniční lékař, který s tím nesouhlasí, je bez práce. Jinými slovy, pravda o Covidu a vakcíně je pro nemocnici příliš drahocenná na to, aby byla přiznaná.
Dotazovaná sestra říká, že polovina sester v nemocnici, kde pracuje, se chystá přijít o práci, protože odmítají očkování. Viděli jsme, říká, hrozné účinky očkování na …More
Samson1
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Fb odkazy tu nefungujú !
Samson1
Fungují, ale asi musíš mít přihlášený svůj účet.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Tak ten sledovaci fašistický Facebook nepotrebujem.
Roberto 55
Nechapem preco sa stale hovori. ze ludia umieraju na covid19? Ludia neumieraju na covid 19, kedze nikto nevie proti comu sa "bojuje", lebo tuto chorobu nikto nedefinoval a neidentifikoval. Ludia umierali vzdy na nieco a minimalne na starobu... to je nas udel. Teraz vsetky umrtia pripisuju covidu.
PCR urobi hocikomu akykolvek vysledok, kedze je absolutne nevhodny na zistovanie akejkolvek choroby a …More
Nechapem preco sa stale hovori. ze ludia umieraju na covid19? Ludia neumieraju na covid 19, kedze nikto nevie proti comu sa "bojuje", lebo tuto chorobu nikto nedefinoval a neidentifikoval. Ludia umierali vzdy na nieco a minimalne na starobu... to je nas udel. Teraz vsetky umrtia pripisuju covidu.
PCR urobi hocikomu akykolvek vysledok, kedze je absolutne nevhodny na zistovanie akejkolvek choroby a nevie rozlisovat. Rozlisuju vacsinou ibu NO saci....
Je to budto biozbran, ktoru nazvali covid na depopulaciu alebo ludia umieraju v dosledku "vakciny" dalsej biozbrane, ktora sa doplna s tou prvou. Mnohi skutocny veci znaly odbornici varuju, ze "vakcina je cisty jed. (je tohoho vela aj na Glorii) Na Slovensku najma u starsej populacie nie je zvykom davat do seba rozne suplementy a umele vitaminy, lebo ludia ich dostavali v minulosti v kvalitnej potrave a pohybu na cerstvom vzduchu a slnku a manualnou pracou sa zbavili potencialnych toxinov. Teraz ludia v dosledku vplyvu Big farmy dostavaju cez lekarov mnozstvo "liekov" rozumej jedov do tela a v toxickej strave a vode, takze ludia zrazu trpia na mnozstvo vselijakych chorob a ak pridame k tomu"vakciny", tak necudo, ze umieraju. Ak sa k tomu pridaju psychycke problemy a stres v dosledku strachu z covidu a smrti. Tzv. media nerobia nic ine iba premyvaju ludom mozocky. Uz sa mi nechce dalej pokracovat, vsak kto pouziva fistron=ktory nam dal Stvoritel vie o com je rec...
Josef Arimati
Lépe bych to nenapsal :-)
Marieta Ria shares this
97
P. C. Roberts: Covidová lož rastie!
Marieta Ria
V zariadení pre seniorov v Ubli ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. Všetci boli zaočkovaní - paradoxne pred rokom, pred očkovaním zvládli corona krízu v pohode... čo dodať!??
hlavnespravy.sk/…sa-vyskytol-covid-19-dvaja-klienti-zomreli/2676754
no najlepšie je vysvetlenie na fb stránke Dianie v Snine - kopírujem celé, lebo fb linky tu neberie - sú tu perly ducha, ako očkovanie …More
V zariadení pre seniorov v Ubli ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. Všetci boli zaočkovaní - paradoxne pred rokom, pred očkovaním zvládli corona krízu v pohode... čo dodať!??

hlavnespravy.sk/…sa-vyskytol-covid-19-dvaja-klienti-zomreli/2676754
no najlepšie je vysvetlenie na fb stránke Dianie v Snine - kopírujem celé, lebo fb linky tu neberie - sú tu perly ducha, ako očkovanie omladzuje o 30 rokov a podobné skvosty:

Dianie v Snine je zdieľa aktualitu o COVID-19.
15 h ·


V Zariadení sociálnych služieb v Ubli zaznamenali 15 prípadov koronavírusu, vrátane dvoch úmrtí, hoci takmer všetci klienti a zamestnanci zariadenia boli plne zaočkovaní.

Pár poznámok ešte pred tým, ako sa vo veci začnu angažovať miestni epidemiológovia:

1. Všetci relevantní odborníci od začiatku opakujú, že očkovanie síce chráni, ale nechráni na sto percent. Jeho účinnosť a miera ochrany, ktorú poskytuje, klesá najmä s vekom a výskytom ťažkých diagnóz. (Podľa nedávno publikovaných výskumov napríklad platí rovnica, že očkovanie človeka "omladzuje" o asi 30 rokov – inými slovami, že plne zaočkovaný osemdesiatnik je vystavený podobnému riziku ťažkého priebehu ochorenia ako nezaočkovaný päťdesiatnik – facebook.com/login/).

2. Zariadenie sociálnych služieb v Ubli je špecializovaným zariadením, a je preto domovom osôb, u ktorých sú súčasne prítomné oba vyššie spomínané faktory – pokročilý vek aj ťažké diagnózy. Nie je preto žiadnym prekvapením, že Covid udrel aj tam.

3. Očkovanie v Ubli zachránilo niekoľko ľudských životov. Ak by klienti zariadenia neboli plne zaočkovaní, nákaza by sa rozšírila ešte rýchlejšie, udrela ešte silnejšie a mŕtvych by tak bolo oveľa viac – stačí si spomenúť na to, čo sa pred necelým rokom dialo v podobnom domove v Snine, kde za pár dní zaznamenali dvojciferný počet obetí.

4. Ešte raz – očkovanie v Ubli zachránilo niekoľko ľudských životov. Prosím, ak ešte nie ste zaočkovaní, zvážte ho aj vy, pretože sa blíži jeseň – obdobie, v ktorom sa vírusom darí najviac. V sninskej nemocnici budú aj v tomto týždni, vo štvrtok a piatok od 12:00 do 14:00, očkovať bez registrácie. Využite to, už o týždeň môže byť neskoro.

Úprimnú sústrasť pozostalým po obetiach z Uble.