Matka Zbawienia: Nigdy nie wolno wam przeklinać innych, gdy prosicie o Boże błogosławieństwa

Mother of Salvation: You must never curse another when you ask for God’s Blessings

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 17 maja 2014 roku, godz. 15.54

Moje drogie dziecko, gdy Mój Syn udziela szczególnych względów dzieciom Bożym, oznacza to, że ze strony obdarowanego spodziewa się pewnej odpowiedzialności. Za każde błogosławieństwo, drogie dzieci, które otrzymujecie od Mojego Syna, zawsze musicie składać dzięki Bogu. Kiedy Mój Syn ofiarowuje niebiańskie Łaski dla duszy, wiele oczekuje się od takiej osoby. Każda dusza musi wówczas przeżywać swoje życie zgodnie z tym, czego została nauczona przez Mojego Syna.

Mój Syn daje odczuć Swoją Obecność, kiedy jest wzywany.
Im bardziej dusza otwiera się na Jego Miłość, tym bliższa staje się ona Jego Najświętszemu Sercu. Jednak, kiedy dusza wywyższa się przed Moim Synem, prosząc o Jego pomoc, niczego od Niego nie otrzyma. Bóg kocha dusze pokorne. On obdarowuje je wielkimi Łaskami. Im więcej Łask otrzymują, tym więcej będzie w nich Jego Obecności. A gdy Jego Obecność ujawni się, wtedy ta dusza będzie obiektem nienawiści. Diabła przyciągają dusze, które są w Świetle Boga. Użyje on wtedy wszelkich środków, aby upokorzyć taką wybraną duszę, a zazwyczaj czyni to, oszukując słabą duszę, którą się posługuje, aby zadać ból i cierpienie tej pokornej duszy.

Niestety, wielu ludzi, którzy kochają Mnie, Matkę Boga, przychodzi do Mnie, błagając, bym pomogła im zniszczyć inne dusze – te dusze, tak Mi mówią, zasługują na karę Bożą. Kiedy proszą Mojego Syna, żeby wydał wyrok na takie dusze, to z powodu nienawiści, którą mają w sercach, ich modlitwy nigdy nie zostaną wysłuchane. Jak możecie Mnie kochać, czcić Mojego Syna i deklarować wierność Prawdzie, gdy nienawidzicie innych? O, jak przebiegły jest zły duch, gdy pożera święte dusze, które pozwoliły, żeby pycha zbiła je z tropu. Gdy pycha pochwyci duszę w swój uścisk, ta natychmiast traci światło. Im ciemniejsza staje się potem dusza, tym dalej odsuwa się od Światła Boga.

Kiedy prosicie Mnie o interwencję u Mojego Syna w waszym imieniu, zawsze musicie przyjść do Mnie z pełnią miłości w sercach. Nigdy nie wolno wam przeklinać innych, gdy prosicie o Boże błogosławieństwa, bo to jest dla Niego odrażające. W Niebie nie ma miejsca na nienawiść.


Przychodźcie do Mnie, drogie dzieci, jedynie z miłością w sercach do swoich wrogów, a wszystkie wasze modlitwy zostaną wysłuchane według Świętej Woli Boga.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…klinac-innych-gdy-prosicie-o-boze-blogoslawienstwa
CÓRKA MARYI
"Przychodźcie do Mnie, drogie dzieci, jedynie z miłością w sercach do swoich wrogów, a wszystkie wasze modlitwy zostaną wysłuchane według Świętej Woli Boga."