uk.news
58

Дешеве шоу: сестра Христина покінчила зі священним життям

34-річна сестра Христина Скуккі з Італії була справжньою зіркою церкви нового обряду Novus Ordo в Італії. Вона стала переможницею шоу "Голос" в Італії, де виконала пісню "No One" Аліші Кіз.

Відверте відео набрало 11 мільйонів переглядів, що явно підтверджує безглуздість такого контенту.

20 листопада, одягнувши кільце в ніс, Скуккі прийшла на програму Verissimo, щоб розповісти, що відмовилася від обітниць і хоче стати поп-співачкою.

Скуккі стала однією із сестер-урсулинок у 2009 році, пройшла навчання у Бразилії та дала обітницю у 2012 році. Того ж року вона почала виконувати поп-треки.

Використовуючи порожні слова Папи Франциска, вона розповіла Verissimo, що дивиться на своє релігійне минуле "з глибокою вдячністю", та додала, що "зміни - це ознака еволюції", яка "таїть у собі страх, адже набагато простіше залишатися у звичній атмосфері, ніж змінювати щось", перетворюючи свою зраду на героїчну дію.

Вона сумнівається у наявності "хороших і поганих речей", та додає, що "Я вірю, що ви повинні бути хоробрими і слухати тільки своє серце (его - прим. ред.)".

Скуккі вважає, що "музичний успіх не позбавив її відданості роботі, а змусив рухатися далі", натякаючи, що слідувати за Христом - це щось вкрай незначне для неї.

Наразі вона працює офіціанткою в Іспанії. У своєму новому-старому житті вона не хоче любити: "Поки що цього немає в моїх пріоритетах, але я завжди в це вірила". У березні 2019 року Скуккі говорила, що підтримує Леді Гагу, яка виступає за аборти, гомосексуалізм та богохульство.

Зображення: Cristina Scuccia © wikicommons, CC BY-SA, #newsQpmqcmbkkr

02:15