Clicks26
lt.news

Neigimas: „Klimato pasninkai“ kelis mėnesius gyvena su kardinolu

Davido Goldsmitho aplinkosaugos aktyvistai nuo liepos 5 dienos prie Naujosios Zelandijos parlamento Velingtone pradėjo bado streiką.

Nuo to laiko jie gyvena Velingtono kardinolo Johno Dew ir Velingtono katedros rektoriaus tėvo Davido Dowlingo rezidencijoje. Rezidencija yra šiek tiek toliau, kitoje kelio pusėje nuo Parlamento.

Goldsmith tris savaites pasninkavo vandeniu, papildytu elektrolitais ir lengvu sultiniu. Jis prašo „visiškos visuomenės pertvarkos“ per dešimt metų ir yra įkvėptas Mahatmos Gandhi ir Gretos Thunberg.

Draugo mama užmezgė Goldsmitho kontaktą su kardinolu Dew, kuris suteikė apgyvendinimą, maistą ir higienos reikmenis bei vietą susitikimams.

„Jie atitinka popiežiaus Pranciškaus mąstymą“, - sakė tėvas Dowlingas NzCatholic.org.nz (rugsėjo 3 d.).

Goldsmitho nuomone, tie, kurie su juo nesutinka, yra „neigimo stadijoje“. Tačiau vietinis katalikas Gloria.tv sakė, kad tikrasis neigimas susijęs su Bažnyčios būkle: „Kardinolas turėtų priimti kai kuriuos katalikus pasninkauti ir atlyginti žalą“.

Perfrazuodamas straipsnį NzCatholic.org.nz jis sakė, kad per dešimt metų reikia visiškai pertvarkyti Katalikų bendruomenę, kad būtų išvengta blogiausios tikėjimo atsisakymo kritinės padėties.

Paveiksliukas: John Dew, #newsCorcbbropt