m.rekinek
346.7K

DZIECI PO ZASTRZYKU NA COVID O 4423% BARDZIEJ NARAŻONE NA ŚMIERĆ. OFICJALNE DANE RZĄDU U.K.

Rząd Wielkiej Brytanii po cichu potwierdził, że szczepionki przeciwko Covid-19 zabijają dzieci w niespotykanym dotąd tempie.

Szokujące dane zawarte w oficjalnym raporcie, opublikowanym zaledwie kilka godzin przed ogłoszeniem przez Borisa Johnsona rezygnacji ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii, ujawniają, że dzieci zaszczepione Covid-19 są o 4423%/ 45 razy bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny niż dzieci nieszczepione i 13 6333/ 137 razy częściej umiera z powodu Covid-19 niż dzieci nieszczepione.Agencja rządowa Wielkiej Brytanii, znana jako Office for National Statistics (ONS), opublikowała niedawno nowe dane dotyczące zgonów według statusu szczepień w Anglii.

Najnowszy zbiór danych z ONS nosi tytuł „ Zgony według stanu szczepień, Anglia, od 1 stycznia 2021 r. do 31 maja 2022 r.” i można go uzyskać na stronie ONS tutaj i pobrać tutaj .

Źródło

Tabela 6 zbioru danych zawiera dane dotyczące zgonów z powodu Covid-19, zgonów bez Covid-19 i zgonów z jakiejkolwiek przyczyny według grup wiekowych w Anglii od 1 stycznia 2021 do 31 maja 2022, a także obejmuje liczbę zgonów wśród dzieci w wieku 10 lat do 14 lat według statusu szczepienia, a nastolatki w wieku od 15 do 19 lat według statusu szczepienia.

Jednak z danych jasno wynika, że ONS nie są tak przejrzyste, jak chcielibyśmy wierzyć. Dzieje się tak, ponieważ nie podają wskaźnika śmiertelności na 100 000 osobolat wśród dzieci lub nastolatków, podczas gdy podali go dla wszystkich innych grup wiekowych dorosłych w każdej innej tabeli zawartej w zbiorze danych.

Na przykład, oto migawka danych z tabeli 1 zestawu danych pokazująca śmiertelność na 100 000 osobolat według stanu szczepień w kwietniu 2022 r. –


Źródło

Na nieszczęście dla ONS, nie udało im się ukryć przerażających wskaźników śmiertelności wśród dzieci zaszczepionych Covid-19, ponieważ wciąż dostarczają nam wystarczających informacji, abyśmy mogli sami obliczyć wskaźniki śmiertelności.

Oto migawka danych ONS dotyczących zgonów dzieci w wieku od 10 do 14 lat w okresie od 1 stycznia 2021 do 31 maja 2022 według stanu szczepień:

Źródło

Powyższe dane obejmują liczbę zgonów i liczbę osobolat w każdej grupie szczepień.

Dlatego wszystko, co musimy zrobić, to podzielić „osobo-lata” każdej grupy zaszczepionej przez 100 000, a następnie podzielić liczbę zgonów w każdej grupie zaszczepionej przez odpowiedź na poprzednie równanie, aby obliczyć śmiertelność według stanu szczepienia.

Np. Nieszczepione 2 881 265 osobolat / 100 000 = 28,81
Nieszczepione Covid-19 Zgony (9) / 28,81 = 0,3 Zgony na 100 000 osobolat


Poniższe dwa wykresy przedstawiają wskaźniki śmiertelności według stanu szczepień na 100 000 osobolat wśród dzieci w wieku od 10 do 14 lat w Anglii w okresie od 1 stycznia 2021 do 31 maja 2022, zgodnie z danymi dostarczonymi przez ONS:


Kliknij, aby powiększyć


Kliknij, aby powiększyć

Ze względu na dużą ilość informacji zawartych na powyższych dwóch wykresach, wybraliśmy najważniejsze wyniki, aby stworzyć poniższy wykres –

Jeśli chodzi o zgony związane z Covid-19, ONS ujawnia, że wskaźnik śmiertelności wśród nieszczepionych dzieci w wieku od 10 do 14 lat wynosi 0,31. Ale w odniesieniu do dzieci zaszczepionych jedną dawką śmiertelność wynosi 3,24 na 100 000 osobolat, a w odniesieniu do dzieci zaszczepionych potrójnie śmiertelność wynosi szokujące 41,29 na 100 000 osobolat.

Dane te pokazują, że nieszczepione dzieci znacznie rzadziej umierają z powodu Covid-19 niż dzieci, które otrzymały zastrzyk Covid-19.

W oparciu o formułę skuteczności szczepionek firmy Pfizer, dane te pokazują, że zastrzyki Covid-19 wykazują obecnie negatywną skuteczność przeciwko śmierci wśród dzieci, przy czym skuteczność w świecie rzeczywistym między styczniem 2021 a majem 2022 wygląda następująco:

Wzór:
Wskaźnik zgonów nieszczepionych – wskaźnik zgonów zaszczepionych
/
wskaźnik zgonów nieszczepionych x 100 =
skuteczność szczepionki przeciwko zgonom


Zastrzyki z Covid-19 okazują się mieć w rzeczywistości negatywną skuteczność w walce z śmiercią na poziomie minus 966,67% wśród częściowo zaszczepionych dzieci i szokującą negatywną skuteczność w świecie rzeczywistym w walce z śmiercią na poziomie minus 13 633,33% wśród dzieci zaszczepionych potrójnie.

To nie jest nawet blisko deklarowanej 95% skuteczności przeciwko śmierci dokonanej przez firmę Pfizer, prawda?

Innymi słowy, częściowo zaszczepione dzieci są o 11x/966,67% bardziej narażone na śmierć z powodu Covid-19 niż dzieci nieszczepione, a trzykrotnie zaszczepione dzieci są 137,3x/13 633,33% bardziej narażone na śmierć z powodu Covid-19 niż dzieci nieszczepione.

I niestety, jeśli chodzi o zgony inne niż Covid-19, jest niewielka poprawa. Oto wykres ponownie pokazujący wskaźniki śmiertelności według stanu szczepień wśród dzieci w Anglii –

Wskaźnik śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny wynosi 6,39 na 100 000 osobolat wśród nieszczepionych dzieci i jest nieco wyższy i wynosi 6,48 wśród dzieci częściowo zaszczepionych.

Jednak tempo zmienia się ze złego na gorsze po podaniu każdego zastrzyku. Śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny wynosi 97,28 wśród dzieci podwójnie zaszczepionych i szokujące 289,02 na 100 000 osobolat wśród dzieci zaszczepionych potrójnie.

Oznacza to, że zgodnie z oficjalnymi danymi rządu Wielkiej Brytanii, podwójnie zaszczepione dzieci są 1422% / 15,22 razy bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny niż dzieci nieszczepione. Podczas gdy dzieci zaszczepione potrójnie są 4423% / 45,23 razy bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny niż dzieci nieszczepione.

Niestety, widzimy to samo w przypadku zaszczepionych nastolatków.

Poniższe dwa wykresy przedstawiają wskaźniki śmiertelności według stanu szczepień na 100 000 osobolat wśród nastolatków w wieku od 15 do 19 lat w Anglii w okresie od 1 stycznia 2021 do 31 maja 2022, zgodnie z danymi dostarczonymi przez ONS:


Kliknij, aby powiększyć


Kliknij, aby powiększyć

Ponownie, ze względu na dużą ilość informacji zawartych na powyższych dwóch wykresach, wybraliśmy najbardziej znaczące wyniki, aby stworzyć następujący wykres –

Z powyższego dowiadujemy się, że trzykrotnie zaszczepione nastolatki są 136% / 2,35 razy bardziej narażone na śmierć z powodu Covid-19 niż nastolatki nieszczepione i 38% częściej umierają z jakiejkolwiek przyczyny niż nastolatki nieszczepione.

Najgorsze liczby pod względem zgonów z jakiejkolwiek przyczyny są jednak wśród nastolatków podwójnie zaszczepionych. Oficjalne dane rządu Wielkiej Brytanii pokazują, że podwójnie zaszczepione nastolatki, ze wskaźnikiem śmiertelności 36,17 na 100 000 osobolat, mają 149,3% / 2,5 razy większe prawdopodobieństwo zgonu z jakiejkolwiek przyczyny niż nieszczepione nastolatki ze wskaźnikiem umieralności 14,51 na 100 000 osobolat.

Podsumowując, oficjalne dane rządu Wielkiej Brytanii opublikowane przez brytyjskie Biuro Statystyki Narodowej dowodzą, że dzieci i nastolatki zaszczepione COVID częściej umierają z powodu Covid-19 i z jakiejkolwiek innej przyczyny niż nieszczepione dzieci i nastolatki.

Wskazuje to, że w odniesieniu do Covid-19 szczepienie w rzeczywistości pogarsza odpowiedź immunologiczną na rzekomego wirusa i zwiększa ryzyko zarówno hospitalizacji, jak i śmierci. Ale w odniesieniu do zgonów z jakiejkolwiek przyczyny oznacza to, że zastrzyki Covid-19 bezpośrednio zabijają dzieci.

Official GOV. Data confirms COVID Vaccinated Children are 4423% more likely to die than Unvaccinated Children
NOE NOE shares this
11.4K
Adam A Adam
Przepraszam ale ktoś do tego nakłaniał i nakłania a media społeczeństwo milczy
Andre Ob
Starszych trzeba zaszprycować to szybciej umrą!!! Rządzą nami prawdziwi psychole i degeneraci. Pod sąd tych wszystkich z nie-rządu I do kopalni tam ich miejsce pracy do końca życia
m.rekinek
Trwa globalna ucieczka od szczepionek mRNA
Alex Berenson
Australia po cichu zrezygnowała z zalecania dalszych szczepień przeciwko Covid prawie wszystkim poniżej 50 roku życia i Norwegii poniżej 65 roku życia.
Zaledwie kilka miesięcy temu Australia miała jeden z najbardziej agresywnych programów na świecie, aby wymusić na ludności szczepienia przeciwko Covid.
Teraz Australia zasadniczo zakończyła …More
Trwa globalna ucieczka od szczepionek mRNA

Alex Berenson

Australia po cichu zrezygnowała z zalecania dalszych szczepień przeciwko Covid prawie wszystkim poniżej 50 roku życia i Norwegii poniżej 65 roku życia.

Zaledwie kilka miesięcy temu Australia miała jeden z najbardziej agresywnych programów na świecie, aby wymusić na ludności szczepienia przeciwko Covid.

Teraz Australia zasadniczo zakończyła program szczepień przeciwko Covid dla zdrowych osób dorosłych w wieku poniżej 50 lat i zakazała szczepień dla osób poniżej 30 roku życia, chyba że cierpią na poważne choroby przewlekłe.

Wraz z tą zmianą Australia dołącza do Danii, ograniczając swój program szczepień dla dorosłych poniżej 50 roku życia.

W zeszłym tygodniu Norwegia poszła jeszcze dalej, deklarując, że nikt w wieku poniżej 65 lat nie powinien otrzymywać dodatkowych szczepień, chyba że istnieje ryzyko rozwoju poważnego stanu (co dziwne, Norwegia zachowała swoje zalecenia dla kobiet w ciąży).

(Nowe norweskie zalecenia dotyczące szczepień przeciwko Covid; oczywiście Norweski Instytut Zdrowia Publicznego nienawidzi nauki)

Nowa dawka odświeżająca przed nadchodzącym sezonem jesienno-zimowym

Norweski Instytut Zdrowia Publicznego (NIPH) zaleca dawkę przypominającą szczepionki koronawirusowej przed nadchodzącym sezonem jesienno-zimowym dla:

Dorośli w wieku 65 lat i więcej
Dorośli w wieku od 18 do 64 lat z ryzykiem wystąpienia ciężkiej choroby
Młodzież w wieku 12-17 lat z poważnymi chorobami podstawowymi
kobiety w ciąży w drugim i trzecim trymestrze

źródło

Ale zmiana w Australii jest prawdopodobnie najbardziej uderzająca, a stany australijskie wywierają niezwykłą presję na swoje populacje, aby zaszczepić się przeciwko Covidowi jesienią i zimą.

Zobowiązania w miejscu pracy to dopiero początek.

W listopadzie 2021 r. drugi co do wielkości stan Australii, Victoria, nakazał, aby tylko zaszczepione osoby mogły wejść na siłownie, bary, restauracje, biblioteki i „nieistotne” firmy, takie jak księgarnie i fryzjerzy. Dwa miesiące później Terytorium Północne na krótko nałożyło „natychmiastowe zamknięcie” na nieszczepionych ludzi, zamykając ich w swoich domach.

Druk się powiódł.

24 z 25 dorosłych Australijczyków otrzymało w zeszłym roku dwudawkową podstawową szczepionkę Covid, głównie szczepionki mRNA firmy Pfizer i Moderna. Zastrzyki przypominające zostały również bardzo dobrze przyjęte przez Australijczyków, a ponad 7 na 10 dorosłych otrzymało trzeci zastrzyk.

Niemniej jednak rok 2022 okazał się katastrofalny dla Australii, zarówno dla Covid, jak i ogólnie dla zdrowia publicznego.

Covid przetoczył się w tym roku przez Australię, powodując znacznie więcej zgonów niż w 2020 lub 2021 r. – a prawie wszystkie zgony dotyczyły osób zaszczepionych i wzmocnionych. W zeszłym tygodniu stan Nowa Południowa Walia poinformował, że tylko cztery z 75 zgonów miały miejsce u osób nieszczepionych, podczas gdy 62 zgony miały miejsce u osób, które otrzymały co najmniej jeden zastrzyk przypominający.

Co gorsza, całkowita liczba zgonów wzrosła o prawie 20 procent, a szpitale są pod presją.

Teraz Australia – po cichu – prawie zrezygnowała ze szczepień przeciwko Covid dla większości dorosłych. W raporcie z końca sierpnia kierowana przez rząd australijski grupa doradzająca rządowi w sprawie szczepień stwierdziła, że zdrowi dorośli w wieku poniżej 50 lat nie potrzebują drugiej dawki przypominającej Covid.

Według grupy dorośli w wieku od 30 do 49 lat [podkreślenie dodane] mogą otrzymać drugą dawkę przypominającą (czwartą dawkę health.gov.au/…-the-use-of-a-booster-dose-of-covid-19-vaccine.pdf szczepionki COVID-19; jednak korzyści dla osób w tej grupie wiekowej są mniej pewne”.

Zasady dla osób poniżej 30 roku życia są jeszcze bardziej rygorystyczne. Dla nich druga dawka przypominająca jest zarezerwowana dla osób w wieku od 16 do 30 lat, które mają „złożone, przewlekłe lub poważne problemy zdrowotne”. Druga dawka przypominająca nie jest zalecana dla osób poniżej 16 roku życia.

Posunięcie Australii jest kolejnym dowodem na to, jak szybko zmieniła się debata na temat szczepionek przeciw Covid w ogóle, a szczepionek mRNA w szczególności – nawet gdy dr. Anthony Fauci nie otrzymał jeszcze notatki.

The worldwide flight from mRNA shots continues
V.R.S.
Na interii dziś pisali CL że zakrzepy to po prostu późne powikłania po "kowidzie".
m.rekinek
Tak, wg mainstreamu to wszystkie te zakrzepy i zgony to wina tzw. long covida