3 m-ce przed wybuchem Covid-19 Ukrainie przyznano kontrakt „Covid-19 Research” z Departamentu Obrony USA

12 listopada 2019 r., ponad miesiąc przed pojawieniem się pierwszego „przypadku” koronawirusa z Wuhan (Covid-19) w komunistycznych Chinach, firma Labyrinth Global Health Inc. otrzymała lukratywny kontrakt od Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych (DoD) do przeprowadzenia „badań Covid-19”.

W tym momencie nikt nie wiedział, czym jest Covid-19, ponieważ nie otrzyma tej oficjalnej nazwy przez kolejne trzy miesiące. Jednak Departament Obrony wiedział o tym i wydał pieniądze amerykańskich podatników na "badania" tego.

Kolejną małą ciekawostką jest to, że badanie Covid-19 miało mieć miejsce na Ukrainie, która obecnie znajduje się w centrum globalnej histerii medialnej w związku z niedawną inwazją rosyjską.

Jak się okazuje, umowa Ministerstwa Obrony z Labiryntem była częścią znacznie większego porozumienia dotyczącego „Programu redukcji zagrożeń biologicznych Ukrainy”, który rzuca nowe światło na sytuację.

Kolejnym partnerem w tym wszystkim był nie kto inny jak EcoHealth Alliance Petera Daszaka i Metabiota Ernesta Wolfe'a. Obie firmy były zaangażowane w ten program broni biologicznej, który wciąż jest odkrywany codziennie.

Amerykański rząd jest pełen pasożytów z Deep State , którzy wydają dolary z podatków na globalne programy broni biologicznej

Według strony internetowej rządu USA USA Spending, która śledzi informacje o wydatkach federalnych, amerykański stan głęboki wydał już oszałamiające 3,63 biliona dolarów w ramach „odpowiedzi na Covid-19” (stan na 12 kwietnia 2021 r.).

Od tego czasu rząd USA z pewnością wydał jeszcze więcej, ponieważ ta niekończąca się dziura pieniędzy „antywirusowych” osiągnęła niewiarygodne koszty, które są prawie niewyobrażalne – okazuje się, że bilion to dużo.

Witryna USA Spending ma również funkcję „Awards Search”, która pokazuje, że Departament Obrony przyznał kolejny kontrakt firmie o nazwie Black & Veatch Special Projects Corp. która określa się jako „globalna firma inżynieryjna, zaopatrzeniowa, konsultingowa i budowlana skoncentrowana na rozwoju infrastruktury”.

Umowa ta została zawarta wiele lat wcześniej, 20 września 2012 r. i jest opisana na stronie internetowej jako „zaangażowanie usług profesjonalnych, naukowych i technicznych”.

„Oczywiście jest to bardzo niejasne i najprawdopodobniej mało interesujące dla każdego, kto się na nie natknie”, donosi Daily Exposé (Wielka Brytania). „Ale w szczegółach jest coś, co powinno wszystkich zainteresować.

„Historia Nagród” dla kontraktu zawiera zakładkę „Nagrody podrzędne” z listą odbiorców, datą działania, kwotą i bardzo krótkim opisem dla 115 transakcji nagród podrzędnych. Większość podwykonawców jest bardzo przyziemna i dotyczy rzeczy takich jak „sprzęt laboratoryjny dla Kijowa” lub „meble biurowe dla Kijowa”.

„Ale jest jedna nagroda podrzędna, która wyróżnia się na tle innych i została przyznana Labyrinth Global Health INC za „Dokumentację rękopisów MŚP i badania nad COVID-19”.

Ta sekcja w pełni ujawnia, że stan USA wiedział o Covid na długo przed resztą świata i wysyłał pieniądze do firm „badających” go na Ukrainie.

Od 21,7 miliona do 116,6 miliona dolarów wydano na Black & Veatch, aby poprowadzić ten „Program redukcji zagrożeń biologicznych na Ukrainie”, mimo że deklarowany cel firmy nie ma z tym nic wspólnego.

Labirynt również nie nadaje się do takich spraw, ponieważ mówi, że jest to „mała firma prowadzona przez kobiety z dogłębną wiedzą specjalistyczną i udokumentowaną historią wspierania inicjatyw, które przyczyniają się do postępu naukowego i medycznego”.

Exposé oferuje głębszy wgląd w ten temat. Przetłumaczone tutaj po angielsku i tutaj po niemiecku .

ŹRÓDŁO: ONI WIEDZIELI: TRZY MIESIĄCE PRZED UJAWNIENIEM COVID, DOD PRZYZNAŁ UKRAINIE SPECJALNY KONTRAKT „COVID-19 RESEARCH”
Ann Mar Wia shares this
14