04:41
jacek2pp
22K
STOP Komunii na rękę ! Polska stygmatyczka Katarzyna Szymon. Ekstaza z 21 czerwca 1986 roku - Mówi Matka Boża. Ja Królowa Nieba i Ziemi przyszłam wam powiedzieć, żebyście się upokorzyli i opamiętali …More
STOP Komunii na rękę ! Polska stygmatyczka Katarzyna Szymon.

Ekstaza z 21 czerwca 1986 roku - Mówi Matka Boża. Ja Królowa Nieba i Ziemi przyszłam wam powiedzieć, żebyście się upokorzyli i opamiętali, bo ciężka chmura zawisła nad światem. Czy ludzie Mnie chcą słuchać? Czy już nie chcecie słuchać? Jesteście wierzącymi, albo nie jesteście nimi. Czuwajcie dzieci moje, bo już Syna Mojego uprosić nie umiem. Wielkie rzeczy dziać się będą, a wy gromadźcie się z wiarą i módlcie się, odmawiajcie Różaniec Święty, Pod Twoją Obronę. Komunię Świętą przyjmujcie na kolanach.Każdy ma klękać na kolana przed Moim Synem [Flp. 2; 10]. Kiedy przyjmujecie na stojąco Ciało Mojego Syna, On bardzo cierpi i smuci się, że tak jest wzgardzony.
Dlaczego w ten sposób przydzielacie Ciało Mego Syna wiernym? Niektórzy kapłani są nieposłuszni i na nich spadnie wielki krzyż i zapłaczą bardzo. Tak, drogie dzieci i wy maleńkie dzieci, odmawiajcie Różaniec Święty i przygotowujcie się. Bądźcie zawsze w łasce uświęcającej i przyjmujcie Komunię Świętą z wielką pokorą, powagą, nie bądźcie pyszni.
Pamiętajcie matki, panny i dziewczynki, nie chodźcie nigdy w spodniach, bo to strój dla mężczyzn. Tyle lat mówię o tym, ale lud nie chce słuchać, a kapłani nie zwracają na to uwagi. Kapłani którzy nie upominają i nie zabraniają kobietom chodzić w spodniach, będą za to cierpieć, bo to jest wielka pycha. Żadna kobieta nie może przyjmować Komunii Świętej w spodniach. Przez to Mojego Syna bardzo znieważacie.
Co jest dla kobiet, to dla kobiet, a co dla mężczyzn, to dla mężczyzn: „Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny, ani mężczyzna ubioru kobiety, gdyż każdy kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana Boga swego” . cytat. Z Księgi Powtórzonego Prawa 22 przez 5. Biblia Tysiąclecia Wydanie trzecie.

Syn Mój jest bardzo obrażony i zasmucony, że obecnie ludzie obnażają się i chodzą nago. Nie mają żadnego wstydu . Źle się dzieje na ziemi, a szatan bardzo się cieszy. Ja i Mój Syn płaczemy. – Jest to fragment z książki pt." Życie polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon" wyd. 1996r. 450 str.

Krótki życiorys.
Katarzyna Szymon urodzona 21.10.1907 r. w Studzienicach koło Pszczyny. Od 08.03.1946 r. Pan Jezus obdarzył ją darem Stygmatów, które nosiła przez 40 lat. W tym czasie przechodziła ekstazy w których objawiali się mieszkańcy Nieba, oraz sam Bóg i Matka Boża. Zmarła w opinii świętości 24-tego sierpnia 1986 r. w Katowicach. W pogrzebie uczestniczyło około 20 tysięcy ludzi.
Prośba o wszczęcie procesu beatyfikacyjnego wraz z 11 tysiącami podpisów została złożona w 2001 r. w Kurii Metropolitalnej w Katowicach.
henryk33 shares this
806
STOP Komunii na rękę ! Polska stygmatyczka Katarzyna Szymon. Ekstaza z 21 czerwca 1986 roku
jacek2pp shares this
686