Clicks44
lt.news

Becciu: „Aš esu nekaltas“

Kardinolas Angelo Becciu „IlMessagero.it“ (rugsėjo 25 d.) sakė, kad jis priėmė Pranciškaus prašymą atsistatydinti „iš paklusnumo dvasios ir iš meilės, kurią jaučiu Bažnyčiai ir popiežiui“, pridurdamas, kad „aš esu nekaltas ir tai įrodysiu."

Becciu prašo teisės apginti save. Jam pareikšti kaltinimai yra susiję su paslaptinga 2014 m. investicija į prabangią nuosayvę Londone ir savo brolių verslo interesų skatinimą Bažnyčios pinigais.

Praėjusią savaitę „LaVerita.info“ pranešė apie galimą „sukčiavimą“, susijusį su dar keturiomis Vatikano nuosavybėmis Londone, įsigytomis 2014 m. su dideliais tarpininkavimo mokesčiais.

LaNuovaBq.it rašo, kad Pranciškus, išspirdamas Becciu, elgėsi kaip Pietų Amerikos chuntos lyderis, naudodamas metodus, kuriuos jis jau taikė prieš Müllerį, Burke'ą, Comastri, Gänsweiną ir daugelį kitų.

„LaNuovaBq.it“ ypač nerimą kelia tai, kad dokumentai perduodami spaudai tam, kad asmuo būtų apjuodintas. Becciu vadinamas „korumpuotu“, nors net nebuvo apkaltintas.

„Viešai vykdomas nuosprendis be teismo“, - pastebi „LaNuovabq.it“. Kiti, pavyzdžiui, kardinolas Maradiaga, kuris kaltinamas panašiu netinkamu elgesiu, vis dar naudojasi Pranciškaus apsauga.

Paveiksliukas: Angelo Becciu, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsQptciepqfz