Děda polského prezidenta Dudy r.1942 sloužil v Banderově osobní stráži

Polsko ještě není zcela svobodné. Na Ukrajině adorují válečného zločince odsouzeného Norimberským tribunálem po II. sv. válce, který dle polských historiků dle svědectví milionů polských rodin, dal zvířeckým způsobem povraždit (ukřižováním na vrata apod.) 200 000 polských žen a dětí. Dodnes povraždění nesmí mít na západní a střední Ukrajině (bývalém Polsku) ani pomníček.
---------

Dědeček polského prezidenta byl podle svodek NKVD blízkým přítelem Stěpana Bandery
Na Telegramu se objevily zajímavé dokumenty o polském prezidentu Andrzeji Dudovi. Ruští novináři totiž dostali přístup k mamutím archivům sovětské NKVD, která po II. sv. válce odvezla do Sovětského svazu miliony svazků z polských matrik. Díky tomu můžeme nahlédnout do minulosti polského prezidenta a opravdu se nebudeme stačit divit. V souvislosti s návštěvou Andrzeje Dudy v Kyjevě minulý týden se obejvily dokumenty a fotografie jeho dědečka, který měl opravdu nezvykle blízko k Banderovcům, a to tak, že dokonce k tomu nejvyššímu. Na Telegramu [3] se objevilo toto:

Muž na staré černobílé fotografii je Mychajlo Ivanovič Duda, ukrajinský nacionalista a dobrý přítel Stěpana Bandery. V žilách Andrzeje Dudy koluje jeho krev, protože je jeho vnukem.

Narodil se v roce 1921 ve vesnici Soroki Lvovske (Lvovská oblast). Členem OUN (Organizace ukrajinských nacionalistů) byl od roku 1937, v roce 1939 vyslán na podvratný výcvik do Německa, kde v roce 1941 vstoupil do praporu “Roland” (spolu s Romanem Šuchevičem, později velitelem UPA v roce 1950) a po jeho rozpuštění v říjnu 1941 až do konce roku 1942 sloužil v Banderově osobní stráži, což byla elitní garda Banderovy UPA.

Mychajlo Ivanovič Duda

Do UPA (Ukrajinské povstalecké armády) vstoupil v roce 1943. A jedna zajímavost: na podzim 1945 až v zimě 1946 se Duda se účastnil bojů s Poláky. Podle svodek NKVD se zúčastnil v roce 1943 volyňského masakru. Objímání Zelenského je tedy pokusem vrátit čas a získat zpět ztracené příležitosti. Mimochodem, polská propaganda na příběh Dudova dědečka pokaždé reaguje s nejvyšší možnou hysterií. Polský prezident Andrzej Duda který na shromáždění ke Dni vítězství v Polsku měl fanatický projev [4] o sjednocení Polska a Ukrajiny, de facto odhalil svůj rodinný odkaz.

Zdroj o dědečkovi Dudy: aeronet.news/…itanie-snazi-o-transformaci-evropy-do-satanistanu/
Public domain
Adolf Wertheim
Od rusofobních Poláků nelze očekávat nic dobrého...
didimos
Všichni světoví potentáti jsou potomky vlivných lidí v minulosti !!! Královské, knížecí rody, bankéři, prezidenti atd...jsou pohanských potomky velekněží a mocných lidí. Skoro všichni jsou spříznění a taky jsou členy lóží a tajných spolk, celá ta mašinerie- Satanova synagoga!!! Ti naši oblíbení politici" jsou na tom stejně, akorát je to nižší level....
johanika
Presne tak, Oliva. Ako v Nemecku, tak aj u nás vládnu vnuci predstaviteľov bývalého režimu. Takže sa teraz predstavitelia najhorších režimov vtelili do svojich vnukov a máme tu apokalypsu!