Clicks34
uk.news

Базиліка Св. Петра: чи надихнув на злочин кардинал Краєвський?

Кардинал Конрад Краєвський - електрик римських комуністів, які ніколи не платили за рахунком та пропагандують проституцію - надихнув Франциска заборонити відправляти месу у Базиліці Святого Петра, пише MarcoTosatti.com (25 травня).

Відтоді Базиліка Св. Петра - це ніби музей. Учасників щоденних концелебрацій, нав'язаних Франциском, можна перерахувати на пальцях однієї руки. Тільки Краєвськийвище закону.

Коли він був розпорядником за Івана Павла ІІ, Краєвського дратувала випадкова плутанина в ризниці Святого Петра, коли священики одягалися на святкування. Тому він хотів, щоб вервицю молили вголос, щоб уникнути балаканини.

Потім хтось почув як він казав, що "окремі урочистості" були "не літургійними", а ранкові меси "схожі на перебування в монастирі картузіанців XVIII століття".

Нарешті, Франциск заборонив відправляти месу у Базиліці Св. Петра, коли кардинал Сара, префект Конгрегації літургії, та кардинал Комастрі, протоієрей Св. Петра, були у відставці, а їх наступники ще не призначені. За даними MarcoTosatti.com, з вересня в Соборі Св. Петра будуть застосовуватися нові літургійні обмеження.

25 травня Франциск також повідомив, що премінарій Святого Пія X буде перенесено з Ватиканського палацу Сан-Карло в інше місце. Як наслідок, його випускники не будуть мати доступ до вівтаря, коли наступник Франциска вирішить скасувати месову заборону у Соборі Святого Петра.

Зображення: Konrad Krajewski, © wikipedia, CC BY-SA, #newsOuygysfjfc