Clicks38
lt.news

Katalikiška mokykla atleido matematikos mokytoją už tai, kad pavadinimo netikrą pranašą netikru pranašu

Londono Šv. Aloyziaus koledžas (Vestminsterio arkivyskupija) atleido 30 metų Džošuą Sutcliffe'ą, protestantą matematikos mokytoją, už tai, kad jis pasakė „manau, kad Muhamedas yra netikras pranašas“ (YouTube.com, 2019 m. spalis).

Prieš pateikdamas šį tikėjimo liudijimą, jis pasakė: „Aš žinau, kad tai prieštaringai vertinama, ir žinau, kad žmones gali įžeisti tai, ką sakau, bet aš tai darau su meile ir todėl, kad noriu kalbėti tiesą“. Sutcliffe'as pripažino Kristų kaip vienintelį tikrąjį pranašą.

Kas tiki, kad Muhamedas nėra netikras pranašas, turi moralinę pareigą tapti musulmonu.

Po to, kai vienas musulmonų tėvas pasiskundė dėl jo žodžių, Sutcliffe'as buvo penkioms dienoms suspenduotas. Todėl jis pasiūlė atsistatydinti, bet kitą dieną atsiėmė prašymą sakydamas, kad jam daromas spaudimas. Nuo to laiko jis negavo jokio atsakymo iš mokyklos.

2017 m. Sutcliffe'as buvo atleistas iš Oksfordo „Cherwell“ mokyklos už tai, kad kambaryje, kuriame buvo pilna mergaičių, pasakė „gerai padirbėjot, mergaites“, o viena iš mergaičių manė esanti „berniukas“.

Jam nebuvo duota jokių oficialių nurodymų, kaip jis turėjo kreiptis į šią merginą. Kai ji nusiminė, jis mėgino sumenkinti situaciją ir jos atsiprašė - nesėkmingai.

#newsHebxzohqam