NOWE, SZOKUJĄCE ODKRYCIA ZNALEZIONE W SKRZEPACH U ZASZCZEPIONYCH NA COVID !

Lekarka i pisarka, dr Jane Ruby, podzieliła się bombowymi odkryciami od certyfikowanego balsamisty Richarda Hirschmana 18 lipca podczas odcinka „Na żywo z dr Jane Ruby” w Brighteon.TV .Lekarka weteran powiedziała, że istnieją dwa nowe, zdumiewające odkrycia związane z białymi, włóknistymi skrzepami znalezionymi w martwych ciałach zaszczepionych osób. (Powiązane: Dr Jane Ruby: Nienaturalne skrzepy krwi znalezione w martwych ciałach zaszczepionych – Brighteon.TV .)

Ruby powiedział również, że Hirschman był w stanie zweryfikować, że większość zmarłych osób została zaszczepiona szczepionką na koronawirusa z Wuhan (COVID-19).

Białe, włókniste skrzepy zostały wyciągnięte ze wszystkich głównych tętnic i żył w udach, pachwinach, ramionach i szyi.

Biały, włóknisty skrzep z masywnymi woreczkami kulkowymi i mikrokrzepnięciem

Ruby, również ekspert w dziedzinie opracowywania leków farmaceutycznych, pokazał publiczności jedno z najnowszych odkryć Hirschmana – biały włóknisty skrzep z masywnymi kuleczkami. Wskazała, że mogły rosnąć sporadycznie i są prawie jak wyrostki oryginalnego białego włóknistego skrzepu.

Hirschman powiedział, że masywne woreczki kulkowe, które wszystkie pochodziły od zaszczepionych osób, przypominały mu jaja pająków pokryte pajęczyną.

„I możesz zobaczyć, jak biały, włóknisty materiał tworzy marmurkowatość w tej małej kuli, która wygląda jak małe winogrono. Ale chodzi o to, że nawet na początku wiele razy zauważyłem, że na jednym lub drugim końcu byłaby krew przyczepiona do skrzepu białych włókien, który mam. A innym razem biegnie również wzdłuż białego materiału włóknistego” – powiedział Hirschman.


Ruby wspomniała, że 1500-krotne powiększenie skrzepów krwi pokazało rzeczy, które są częścią samoorganizujących się nanocząstek. Zauważyła, że założyciel Brighteon.TV Mike Adams powiedział, że wstępne analizy wykazały, że białe skrzepy nie są materiałem organicznym, białkiem, amyloidem, fibryną ani cholesterolem.

Hirschman potwierdził również, że dziwne białe substancje w skrzepach krwi nie są normalne.

Balsamista z certyfikatem zarządu mówił również o mikrozakrzepach, mówiąc, że czarne plamki, które można zobaczyć na zdjęciu i filmie pokazanym przez Ruby'ego, są przykładami mikroskrzepów. Powiedział również, że radiolog z Michigan powiedział mu, że mikroskrzepy są bardzo niepokojące, ponieważ mogą przepływać przez organizm i blokować naczynia oraz powoli pozbawiać narządy potrzebnych składników odżywczych.

Hirschman powiedział, że mikroskrzepy są prawie jak prawdziwy drobny piasek, piasek na plaży lub sproszkowana substancja, która jest we krwi i powoli powoduje inne dolegliwości i inne choroby, które nie są diagnozowane.

Według Ruby jest to kolejna sytuacja, w której potrzebna jest analiza chemiczna. Zauważyła, że te mikroskrzepy mogą być rodzajem grafenu lub innego materiału, który samoorganizuje się i zmusza organizm do wytwarzania.

Powiedziała, że miliony lub miliardy tych mikroskrzepów krążących w mózgu, sercu lub płucach człowieka są bardzo niebezpieczne. Hirschman zgodził się, dodając, że te mikroskrzepy mogą zderzać się ze sobą i tworzyć większe.

Obejrzyj poniżej odcinek „Na żywo z dr Jane Ruby” z 18 lipca . Oglądaj nowe odcinki „Na żywo z dr Jane Ruby” w każdy poniedziałek o 19:00 i w każdą sobotę o 15:00 na Brighteon.TV .

Tu :

07/18/2022 Live With Dr. Jane Ruby ft. Richard Hirschman

==============================================

Samoorganizujące się biostruktury skrzepów szczepionkowych zbierają metale przewodzące z Twojej krwi !!!

W dzisiejszym podcaście omawiam wywiad, który przeprowadziłem wczoraj z dr Jane Ruby, w którym zbadaliśmy wczesne dane z nowych wyników testów laboratoryjnych analizujących skład pierwiastkowy skrzepów poszczepiennych, które są usuwane z ciała zmarłych.

Te nowe wyniki — które zostaną oficjalnie opublikowane w przyszłym tygodniu wraz z wywiadem — pochodzą z analizy ICP-MS (specyfikacja masowa) w naszym akredytowanym przez ISO laboratorium.

W tej analizie porównaliśmy skład pierwiastkowy skrzepów z ludzką krwią.

Znaleźliśmy kilka rzeczy, które są raczej szokujące:

1) Zakrzepy poszczepienne nie są zrobione z krwi

Ze składu pierwiastków jasno wynika, że skrzepy nie są zbudowane z krwi. Nie są więc „skrzepami krwi”. Na przykład w próbce naszej ludzkiej krwi magnez (Mg) wynosił 35 ppm, podczas gdy w skrzepie magnez wynosił tylko 1,7 ppm.

Podobnie w ludzkiej krwi żelazo (Fe) zmierzono na poziomie 462 ppm, podczas gdy w skrzepie wynosiło 20,6 ppm.

Wszystkie wyniki są uzyskiwane przy użyciu ICP-MS, gdzie nasza granica wykrywalności (LoD) dla większości pierwiastków wynosi poniżej 1 ppb, a granica oznaczalności (LoQ) wynosi około 1-2 ppb, w zależności od pierwiastka.

(Uwaga: są to zaokrąglone liczby, a nie oficjalne sprawozdania z wyników. W przyszłym tygodniu opublikujemy pliki PDF z rzeczywistymi liczbami z instrumentu, które są wyrażone bardziej znaczącymi cyframi.)

2) Skrzep zawierał bardzo mało kluczowych elementów, których można by się spodziewać w żywej tkance biologicznej

Oprócz niskiego poziomu magnezu i żelaza, skrzep był wyjątkowo niski w potas (K) i wapń (Ca). Był również niższy w minerałach śladowych, takich jak miedź (Cu) i cynk (Zn).

Wskazuje to, że skrzepy nie są tkanką ludzką ani po prostu materiałem naczyń krwionośnych. Ta analiza ICP-MS eliminuje te alternatywne wyjaśnienia, co może powodować skrzepy.

3) Elementy przewodzące elektrycznie były wyższe w materiale skrzepu

Co zaskakujące, stwierdzono, że skrzep jest wyższy w niektórych elementach przewodzących prąd elektryczny. Na przykład stwierdzono, że cyna (Sn) jest prawie sześć razy wyższa w zakrzepie w porównaniu z ludzką krwią. (943 ppb vs. 162 ppb). Cyna jest powszechnie stosowana w lutowiu do łączenia obwodów na płytkach drukowanych.

Ponadto zarówno glin (Al), jak i sód (Na) były wyższe w skrzepie. Oba są metalami przewodzącymi. (Tak, sód jest metalem alkalicznym. Jest wysoce przewodzący.)

Upubliczniamy to wszystko w nadziei, że inne grupy śledcze pomogą zrozumieć to wszystko. W szczególności La Quinta Columna wykonuje doskonałą pracę na tym froncie i mamy nadzieję, że to badanie ICP-MS przyczyni się do ich ogólnego zrozumienia, czym naprawdę są te skrzepy (i jak powstają w organizmie).

Podsumowując, jasne jest, że:

- Skrzepy NIE są skrzepami krwi.

- Same się montują. Stają się większe w ciele i zwiększają ich wielkość. Nie oznacza to, że są „żywe” i wątpimy, czy mają własne organy. Nie wydają się być pasożytami. Raczej samoorganizują się za pomocą jakiegoś nieznanego mechanizmu.

- Nie są wykonane z ludzkiego ciała lub tkanek, które odzwierciedlają pierwiastek proporcji makrominerałów i minerałów śladowych, których spodziewalibyśmy się zobaczyć w ludzkiej tkance.

- Wydaje się, że zbierają pierwiastki przewodzące prąd elektryczny z krążącej krwi i włączają je do własnych biostruktur, co skutkuje wyższymi stężeniami tych pierwiastków (Al, Sn, Na) w porównaniu z ludzką krwią.


Wszyscy wciąż staramy się to zrozumieć, ponieważ nie jest to coś takiego, jak nigdy wcześniej , i przez lata przeanalizowaliśmy dziesiątki tysięcy próbek żywności, w tym karmy mięsnej (karma dla psów, karma dla kotów) oraz produkty mięsne, takie jak kurczak, wołowina i wieprzowina. Przeanalizowaliśmy również tysiące próbek ludzkich włosów. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkaliśmy.

NaturalNews.com
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Grzegorz70
A jak ktoś nie był zaszczepiony i miał takie skrzepy, to o co chodzi? Naocznie spotkałem się z takim przypadkiem.
darek104
Grafen i obce substancje są na tych patykach do testów, w maseczkach, rozpylają to w smugach chemicznych, podają w innych zastrzykach i szczepionkach. Potem o rekcji organizmu decyduje stężenie we krwi trucizny i poziom glutationu. Zrozumienie związku między glutationem, EMF, 5G, tlenkiem grafenu, hydrożelami i Covid
Andre Ob
Może był szczepiony bezobjawowo!?!?
Grzegorz70
To dlaczego tak natarczywie namawiają do szprycowania, skoro i tak nas dopadnę, jak nie tak, to inaczej?
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
....zaszczepionemu podał rękę na powitanie i to wystarczyło !
Grzegorz70
koszmar
tomasz adam anonim
wyglądają w tych słoikach jak stwory w filmie Obcy
Adrianna7
Też mam takie skojarzenia.....