Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks1.8K
pl.news
21

Kardynał Müller: Franciszek daje amunicję tym, którzy nazywają go antychrystem

Show Pachamamy Franciszka "utwierdza wiele agresywnych antykatolickich sekt w Ameryce Południowej i wszędzie indziej w przekonaniu, że Katolicy to bałwochwalcy, a papież, któremu są posłuszni, jest Antychrystem", powiedział kardynał Müller Die-Tagespost.de 15 listopada.

Nie wyklucza on, że "tragedia" z Pachamamą może doprowadzić do dalszego masowego odpływu południowych Amerykanów z Kościoła.

Amerykanie z południa nie są zainteresowani Pachamamą, tylko laptopami i iPadami. Müller komentuje: "I to tyle, jeśli chodzi o nowoczesność twórców synodów, których pomysły wywodzą się z lat 70".

"Cały zgiełk i hałas – kosztujący sporo Euro – nie może być trywializowany jako włączenie kultur ani wybielany jako znak szacunku do innych kultur, nikt też nie może przedstawiać figurek płodnych kobiet jako symboli pro-life".

To ostatnie to krytyka interpretacji przedstawionej przez wiedeńskiego kardynała Schönborna.

#newsXjhsdzvsaj

m.rekinek likes this.
Fałszywy Prorok nie boi się opinii ludzkiej. Tak daleko doszedł w oddaniu się na służbę diabłu, że ten dał mu cywilną odwagę i niezależność od inwektyw. I diabeł sam załatwia, by te pomówienia nie zaszkodziły jego słudze. Założę się, że gdyby teraz światowe media powszechnie ogłosiły, że jest antypapieżem, to nic by nie zmieniło stosunku do niego większości katolików. Nawet by go bardziej "…More
Fałszywy Prorok nie boi się opinii ludzkiej. Tak daleko doszedł w oddaniu się na służbę diabłu, że ten dał mu cywilną odwagę i niezależność od inwektyw. I diabeł sam załatwia, by te pomówienia nie zaszkodziły jego słudze. Założę się, że gdyby teraz światowe media powszechnie ogłosiły, że jest antypapieżem, to nic by nie zmieniło stosunku do niego większości katolików. Nawet by go bardziej "kochali", bo stwierdziliby, że biedaczek jest prześladowany. Filozofię kłamstwa, jego bezczelności i jakie zatacza kręgi rozpracował genialnie C.S. Lewis w książce "Ostatnia bitwa". Polecam.
Sw.Joanna likes this.
Dodam jeszcze, że w całym diabelskim planie zamieszanie jest korzystne dla wrogów Boga. Otóż powszechnie mówi się na antypapieża: "antychryst", a to jest im na rękę, bo gdy ujawni się prawdziwy antychryst zrobi się zamieszanie - demaskujący antychrysta będą mieli problem, bo inni będą mówić że antychryst (antypapież) już był. Antypapież to Fałszywy Prorok - druga bestia z rogami baranka z ks. …More
Dodam jeszcze, że w całym diabelskim planie zamieszanie jest korzystne dla wrogów Boga. Otóż powszechnie mówi się na antypapieża: "antychryst", a to jest im na rękę, bo gdy ujawni się prawdziwy antychryst zrobi się zamieszanie - demaskujący antychrysta będą mieli problem, bo inni będą mówić że antychryst (antypapież) już był. Antypapież to Fałszywy Prorok - druga bestia z rogami baranka z ks. Apokalipsy.
Tymoteusz likes this.
Vittorio,Andreas likes this.