Clicks388
Edward7
12

Nie poddawaj się lewicowemu "kultowi" szczepień samobójczych

Nadeszła era ludzi zmodyfikowanych genetycznie

Mike Adams ( Natural News ) Jedyną uczciwą oceną lewicowych zelotów szczepionkowych, którzy agresywnie forsują niebezpieczne, śmiercionośne szczepionki na wszystkich, jest to, że są oni częścią kultu szczepień samobójczych.
Podobnie jak kult Heaven's Gate w Kalifornii doprowadził swoich wyznawców do zabijania się, ponieważ myśleli, że obcy statek-matka może ich „uratować”, ukrywając się za kometą Haleya, dzisiejsi wyznawcy szczepionek wierzą, że zostaną uratowani przez wielkie farmaceutyczne potwory, które są piekielnie zepsute, na maksymalizacji zysków ze szczepionek bez względu na to, ile osób umiera w tym procesie.

Gorliwość szczepionkowa wyszła tak daleko poza jakąkolwiek sferę rozumu lub „faktów”, że można ją dokładnie nazwać kultem . I to jest kult samobójstwa, ponieważ tak wielu skazuje się na masową śmierć z powodu średniookresowych skutków ubocznych, które kończą się przerażającym cierpieniem, znanym jako wzmocnienie zależne od przeciwciał lub ADE.

Jest to również znane jako „reakcja hiper-zapalna” po ekspozycji na szczepy koronawirusa na wolności i stwarza bardzo realne ryzyko masowych zgonów wśród tych, którzy są na tyle głupi, aby ustawić się w kolejce, aby wziąć eksperymentalną szczepionkę mRNA, która została wszystkim "narzucona (wetknięta) do gardła". Według CDC około jedna czwarta populacji USA otrzymała już co najmniej jedną dawkę szczepionki na koronawirusa, a oficjalnym celem jest skłonienie co najmniej 100 milionów Amerykanów do przyjęcia dwóch dawek. Jeśli ta szczepionka pójdzie strasznie źle, możemy zobaczyć dosłownie dziesiątki milionów Amerykanów zmarłych z jej powodu w ciągu zaledwie kilku następnych lat.

Aby dokonać tego samobójczego prania mózgu do wzięcia szczepionki, podejmuje się wszelkie wysiłki, aby cenzurować, ośmieszać i zdyskredytować każdego, kto ośmieli się zadać choćby jedno pytanie dotyczące testów szczepionek, ich skuteczności lub testów. Samo stwierdzenie, że ponad 20 krajów europejskich wstrzymało śmiertelną szczepionkę AstrZeneca związaną ze śmiercią zakrzepów krwi, spowoduje, że zostaniesz zbanowany jako „antyszczepionkowiec”. Nikomu nie wolno przytaczać żadnych obaw dotyczących bezpieczeństwa, nawet tych wyrażonych przez inne rządy.

Tak nie mądrzy, że prawie błagają o samobójstwo
Zakazane szczepionki i osoby zajmujące się rozpowszechnianiem masek są tak niewiarygodnie zmylone - prawie nie do wyobrażenia - że teraz domagają się„maski na nos”, aby ludzie mogli nadal rozmawiać i jeść w masce.
Ale jeśli celem noszenia maski jest zablokowanie śliny wydostającej się z ust, to maska na nos jest medycznie bez znaczenia, służąc jedynie jako symbol ślepego, głupiego posłuszeństwa szalonemu plandemicznemu kłamstwu . Z drugiej strony, nawet zwykła maska na twarz również nie ma znaczenia, teraz wiemy, i nie robi nic, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się jakiegokolwiek czynnika zakaźnego.

Nawiasem mówiąc, poronienia po szczepionkach przeciwko COVID-19 wzrosły o 366% w Wielkiej Brytanii , co po raz kolejny pokazuje, że szczepionki są naprawdę zaprojektowane jako broń przeciwko ludzkości .

W USA amerykańską polityką zdrowia publicznego zarządza teraz otyła transpłciowa Rachel Levine, która jest doskonałym symbolem całkowitego szaleństwa, samookaleczenia i braku zdrowia publicznego. Możesz pomyśleć, że zdrowie publiczne powinno być kierowane przez kogoś, kto jest rzeczywiście zdrowy i rozsądny, ale nie pod rządami Bidena. Celowo starają się być tak głupi i źli, jak to tylko możliwe, dlatego senatorowie Hirono i Duckworth - z których obaj są uznani za rasistowskich bigotów - twierdzą teraz, że będą głosować przeciwko jakiejkolwiek „białej” osobie w gabinecie Bidena, obiecując zakazanie ich na podstawie ich koloru skóry.

Hirono i Duckworth mogli czuć się jak w domu, prowadząc piece gazowe w nazistowskich Niemczech, eksterminując tych, których nie lubili. Dziś atakują Senat Stanów Zjednoczonych, który stał się skorumpowaną kliką demonicznego zła, korupcji, zdrady i oszustwa. W żadnym społeczeństwie zakorzenionym w prawdziwej sprawiedliwości siedzący senator nie powinien otwarcie deklarować, że zakazuje ludziom na podstawie koloru ich skóry, niezależnie od ich kwalifikacji. Hirono i Duckworth są czystym złem i powinni zostać usunięci z Senatu ze wstydu. translate.goog/…-update-mar-25-left-wing-vaccine-suicide-cult.html

Nadeszła era ludzi zmodyfikowanych genetycznie - Alexandra Bruce

Johns Hopkins Center for Health Security, think tank założony 23 lata temu, w 1998 roku przeprowadził dziesiątki ćwiczeń na temat symulowanych pandemii i ataków bronią biologiczną, w tym Operację Dark Winter w 2001 roku, w której jednym z głównych celów było wymuszenie szczepienia osoby odmawiającej współpracy w populacji.
„Atlantic Storm” w 2005 r. Dotyczył logistyki szczepień masowych i kwarantann wojskowych. „Klad X” w 2018 r. Naciskał na radykalne przyspieszenie produkcji szczepionek. „Crimson Contagion” było masowym ćwiczeniem rozpoczętym w styczniu 2019 roku. Obejmowało ono dziesiątki organizacji, publicznych i prywatnych, zarówno na poziomie federalnym, jak i stanowym. Szkarłatna zaraza trwała ponad pół roku i była oparta na poważnej pandemii, która miała swój początek w Chinach.

18 października 2019 roku Johns Hopkins nawiązał współpracę ze Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów, aby sponsorować Wydarzenie 201, symulację, w której wybuch koronawirusa nietoperza zabija 65 milionów ludzi. Kulminacja wszystkich tych badań została opublikowana w listopadzie 2019 r. Komisja CSIS ds. Wzmocnienia amerykańskiego bezpieczeństwa zdrowotnego apeluje do rządu Stanów Zjednoczonych o „Zastąpienie cyklu kryzysów i samostanowienia, które od dawna nękają gotowość w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego, doktryną ciągłego zapobiegania, ochrony i odporności ”.

Innymi słowy, wzywają do medycznej tyranii, którą teraz widzimy wokół nas. Podpisany przez byłych przedstawicieli wojska, Wielkiej Farmacji i Stanów Zjednoczonych, dokument CSIS wzywa do ciągłych szybkich szczepionek, jednocześnie ostrzegając, że szczepionki mogą pójść źle i zacząć rozprzestrzeniać więcej chorób. A na ten temat, o jakiej chorobie mówimy? Po roku zarażenia COVID-19 liczby pokazują, że nie jest on bardziej śmiertelny niż przeziębienie, a nawet WHO przyznaje, że wszystkie testy PCR z 2020 r. Są bez znaczenia - a oni otrzymali szczepionkę, zanim doszło do tajemniczej epidemii!

Program jest teraz wyraźnie o niekończących się szczepieniach dla wszystkich. Nowe szczepionki MRNA, które do tej pory nigdy nie przeszły testów na ludziach; ta sama kontrowersyjna technologia co CRISPR, w której można łatwo łączyć ludzkie DNA i trwale je modyfikować. Mówią, że możliwości są nieograniczone. Jennifer Doudna, która zdobyła Nagrodę Nobla za CRISPRC, związała się z apelem o ogólnoświatowe moratorium na jakiekolwiek zastosowanie jakiejkolwiek edycji genów za pomocą CRISPR, ale nikogo to nie obchodziło. Nie tylko wydaje się, że nie ma żadnych regulacji, ale każdy może tanio kupić i dowiedzieć się, czego się potrzebuje w Internecie, aby trwale zmienić genom praktycznie każdego żywego stworzenia.

Szczepionka MRNA oparta jest na technologii CRISPR. Chiny niedawno wykorzystały technologię CRISPR do genetycznej modyfikacji dzieci, aby były odporne na HIV - iw rezultacie skróciły ich długość życia, tak jak ostrzegł CSIS: wszystko może pójść źle, a kiedy to się stanie, Big Pharma i wsp. Są wolni od wszelkiej odpowiedzialności. Ich rozwiązaniem będą szczepionki bardziej zmieniające geny, dopóki w końcu nie uzyskają prawidłowego wyniku - lub nie.

W końcu, a na pewno raczej wcześniej niż później, niezmienione, naturalne ciało ludzkie zostanie uznane za zagrożenie biologiczne, a pełna kontrola nad ludzkim genomem stanie się nową normą. Bez argumentów żyjemy teraz w erze genetycznie zmodyfikowanych ludzi i podczas gdy miliony radośnie ustawiają się w kolejce, aby uzyskać eksperymentalną szczepionkę edytującą gen, inni są oznaczani jak rzeczy ruchome. Paszporty szczepień, świadectwa szczepień i „bransoletki wolności” wykonane przez tę samą firmę, która specjalizuje się w bransoletkach monitorujących więzienia.

A teraz mamy nową symulację think tanku „Spars Pandemic”. Kolejna epidemia i kolejna szczepionka z ostrzeżeniami o ruchu antyszczepionkowym. I nie zapomnij o „Scenariuszach przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” Fundacji Rockefellera; „Lock Step”, gdzie ilustrują plany wykorzystania pandemii i Wielkiej Farmacji, aby zapoczątkować „Świat ściślejszej, odgórnej kontroli rządowej i bardziej autorytarnego przywództwa”.
Przygotuj się na kolejną rundę, bo bez żadnego oporu ta rzecz toczy się dalej - ale prosto w przepaść. rumble.com/…ge-of-genetically-modified-humans-has-arrived.html - stateofthenation.co

Europa oficjalnie - prawie 4000 zmarłych w i ponad 162000 urazów po eksperymentalnej terapi genowej COVID-19 (1%)

Całkowity brak informacji o niepożądanych skutkach i zgonach po eksperymentalnych wstrzyknięciach COVID-19 jest absolutnie oburzający. Jednak nadal rozpowszechniają oszukańcze, nieudowodnione twierdzenie, że są bezpieczne i skuteczne. Nic nie może być dalej od prawdy. Według Europejskiej Bazy Danych o Niepożądanych Reakcjach Leków na COVID-19 „Szczepionki”, 3964 osób zmarło, a 162 610 zostało rannych, i są to tylko te zgłoszone, które stanowią bardzo mały procent ogółu.

Reakcje całkowite dla eksperymentalnej szczepionki mRNA Tozinameran (kod BNT162b2 , Comirnaty ) firmy BioNTech / Pfizer: 2,540 zgonów i 102,100 poranienia 13/03/2021

604 Zaburzenia krwi i układu chłonnego, w tym
15 zgonów
4636 Zaburzenia serca, w tym 276 zgonów
22 Wady wrodzone, choroby rodzinne i genetyczne, w tym 2 zgony
2683 Zaburzenia ucha i błędnika
52 Zaburzenia endokrynologiczne
2941 Zaburzenia oka, w tym
2 zgony
23074 Zaburzenia żołądkowo-jelitowe, w tym 125 zgonów
72 072 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania, w tym 957 zgonów
102 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych, w tym 12 zgonów
1928 Zaburzenia układu immunologicznego, w tym 11 zgonów
6020 Zakażenia i zarażenia pasożytnicze, w tym 275 zgonów
2198 urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach, w tym 32 zgonów
4565 Dochodzeń, w tym. 111 zgonów
1567 Zaburzenia metabolizmu i odżywiania, w tym 49 zgonów
37365 Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej, w tym 22 zgonów
55 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy) 3 zgony
44993 Zaburzenia układu nerwowego, w tym 185 zgonów
81 Ciąża, połóg i okres okołoporodowy, w tym 2 zgony
57 Problemy z produktem
3742 Zaburzenia psychiczne, w tym
28 zgonów
525 Zaburzenia nerek i dróg moczowych, w tym 37 zgonów
545 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi
8788 Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia, w tym
294 zgonów
10808 Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej, w tym 18 zgonów
229 Uwarunkowania społeczne, w tym. 6 zgonów
69 Zabiegi chirurgiczne i medyczne, w tym 4 zgony
4820 Zaburzenia naczyniowe, w tym 74 zgonów

Całkowite reakcje
dla eksperymentalnej szczepionki mRNA mRNA-1273 ( CX-024414) firmy Moderna: 973 zgonów i 5939 obrażeń do 13.03.2021
330 Zaburzenia krwi i układu chłonnego, w tym
9 zgonów
501 Zaburzenia serca, w tym 96 zgonów
1 Wady wrodzone, choroby rodzinne i genetyczne
116 Zaburzenia ucha i błędnika
6 Zaburzenia endokrynologiczne
181 Zaburzenia oka, w tym
2 zgony
1283 Zaburzenia żołądkowo-jelitowe, w tym 40 zgonów
4198 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania, w tym 393 zgonów
21 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych
219 Zaburzenia układu immunologicznego, w tym
1 śmierć
515 Zakażenia i zarażenia pasożytnicze, w tym 57 zgonów
236 Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach, w tym. 16 zgonów
411 Dochodzenia, w tym. 36 zgonów
165 Zaburzenia metabolizmu i odżywiania, w tym 18 zgonów
1727-szkieletowe i tkanki łącznej zał . 23 zgonów
12 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy) 3 zgony
2324 Zaburzenia układu nerwowego, w tym 111 zgonów
15 Ciąża, połóg i okres okołoporodowy
4 Problemy z produktem
271 Zaburzenia psychiczne, w tym
14 zgonów
93 Zaburzenia nerek i dróg moczowych, w tym 10 zgonów
34 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi, w tym 1 śmierć
817 Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia, w tym 93 zgonów
740 Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej, w tym 11 zgonów
48 Uwarunkowania społeczne, w tym . 3 zgony
40 Zabiegi chirurgiczne i medyczne, w tym 4 zgony
368 Zaburzenia naczyniowe, w tym 32 zgonów

Całkowita liczba reakcji
na eksperymentalną szczepionkę AZD1222 (CHADOX1 NCOV-19) z Oxford / AstraZeneca : 451 zgonów i 54571 obrażeń do 13.03.2021
1180 Zaburzenia krwi i układu chłonnego, w tym
11 zgonów
2080 Zaburzenia serca, w tym 63 zgonów
17 Wady wrodzone, choroby rodzinne i genetyczne
1237 Zaburzenia ucha i błędnika
41 Zaburzenia endokrynologiczne
1977 Zaburzenia oka, w tym 1
śmierć
17491 Zaburzenia żołądkowo-jelitowe, w tym 15 zgonów
42 367 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania, w tym 198 zgonów
32 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych, w tym 1 śmierć
578 Zaburzenia układu immunologicznego
3340 Zakażenia i zarażenia pasożytnicze, w tym
46 zgonów
853 Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach, w tym 2 zgony
2384 Dochodzenia, w tym. 3 zgony
2676 Zaburzenia metabolizmu i odżywiania, w tym 5 zgonów
22 858 Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej, w tym 4 zgony
19 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy) 2 zgony
32.490 Zaburzenia układu nerwowego, w tym 41 zgonów
22 Ciąża, połóg i okres okołoporodowy
11 Problemy z produktem
3105 Zaburzenia psychiczne, w tym
3 zgony
560 Zaburzenia nerek i dróg moczowych, w tym 4 zgony
266 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi
4293 Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia, w tym
33 zgonów
6815 Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej, w tym 2 zgony
99 Uwarunkowania społeczne, w tym 2 zgony
138 Zabiegi chirurgiczne i medyczne, w tym 4 zgony
1656 Choroby naczyniowe, w tym 11 zgonów

Są to informacje publiczne finansowane przez Europejską

Agencję Leków (EMA), ale są one oczywiście cenzurowane przez korporacyjne media.


Według lekarzy, z którymi przeprowadziłem wywiady, którzy wiedzą, jak działają te zastrzyki mRNA, będziemy świadkami zgonów w milionach z powodu eksperymentalnego wstrzyknięcia niesprawdzonego wirusa, który rzekomo ma współczynnik przeżywalności prawie 100%!

Nadszedł czas, aby nazwać to, czym jest: ludobójstwem, a ci, którzy się w nie angażują, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności. sonsoflibertymedia.com/…00-injuries-from-experimental-covid-19-injections/
Wieczne Odpoczywanie Amen
dzisiejsi wyznawcy szczepionek wierzą, że zostaną uratowani przez wielkie farmaceutyczne potwory, które są piekielnie zepsute, na maksymalizacji zysków ze szczepionek bez względu na to, ile osób umiera w tym procesie.

Gorliwość szczepionkowa wyszła tak daleko poza jakąkolwiek sferę rozumu lub „faktów”, że można ją dokładnie nazwać kultem . I to jest kult samobójstwa, ponieważ tak wielu …
More
dzisiejsi wyznawcy szczepionek wierzą, że zostaną uratowani przez wielkie farmaceutyczne potwory, które są piekielnie zepsute, na maksymalizacji zysków ze szczepionek bez względu na to, ile osób umiera w tym procesie.

Gorliwość szczepionkowa wyszła tak daleko poza jakąkolwiek sferę rozumu lub „faktów”, że można ją dokładnie nazwać kultem . I to jest kult samobójstwa, ponieważ tak wielu skazuje się na masową śmierć z powodu średniookresowych skutków ubocznych, które kończą się przerażającym cierpieniem, znanym jako wzmocnienie zależne od przeciwciał lub ADE.
olek19801 shares this
388
Nie poddawaj się lewicowemu "kultowi" szczepień samobójczych