Clicks1.4K
szuirad1
4
Policja brutalnie przerywa Mszę Świętą i wywleka księdza z kaplicy Stanisław Krajski. Książka "SG narodziny mega totalitaryzmu" Christopher Klinsky: pantarhei.org/…odziny-mega-totalitaryzmu.htmlMore
Policja brutalnie przerywa Mszę Świętą i wywleka księdza z kaplicy Stanisław Krajski.

Książka "SG narodziny mega totalitaryzmu" Christopher Klinsky: pantarhei.org/…odziny-mega-totalitaryzmu.html Książka "Fałszywa Pandemia": pantarhei.org/…ytyka-naukowcow-i-lekarzy.html Najnowsza książka Stanisława Krajskiego "Masoneria Polska 2020": pantarhei.org/…2020-Na-rozdrozu-historii.html Dr Stanisław Krajski wydał wiele innych książek, które dostępne są w księgarni internetowej Panta rhei: pantarhei.org/…aj?controller=search&s=krajski Istnieje możliwość wsparcia działalności Stanisława Krajskiego za pośrednictwem serwisu PayPal: paypal.com/…on_id=EDBELCMND9RM4&source=url
grafix
Salezjanie współbracia okazali się judaszami i wezwali policję. Policja złamała Konkordat ale czego się spodziewać po policji skoro podczas Marszu Niepodległości pilnowali, żeby Antifa mogła rzucać w Polaków płytkami chodnikowymi i żeby żaden goy im nie przeszkadzał. Znamienne, że głosiciel prawdy został aresztowany w święto liturgiczne ks. Jerzego Popiełuszko.
Gaetano2
To po prostu wstyd! Policja, ostatnio, działa zawsze przeciwko narodowi!
alex 7
Tak jak poświęconych naczyń liturgicznych nie wolno laikom dotykać, bo należą do Boga, tak wyświęconego kapłana też nie wolno nikomu w złym celu dotykać. Niedopuszczalne było, uwłaczające godności, ciągnięcie Go po schodach. Jakie pranie mózgu przechodzą młodzi chłopacy idący do policji, że są tak agresywni do łagodnych osób? Salezjanie za prześladowanie współbraci , tylko dlatego, że chcą …More
Tak jak poświęconych naczyń liturgicznych nie wolno laikom dotykać, bo należą do Boga, tak wyświęconego kapłana też nie wolno nikomu w złym celu dotykać. Niedopuszczalne było, uwłaczające godności, ciągnięcie Go po schodach. Jakie pranie mózgu przechodzą młodzi chłopacy idący do policji, że są tak agresywni do łagodnych osób? Salezjanie za prześladowanie współbraci , tylko dlatego, że chcą odprawiać Mszę Trydencką ( na którą przez setki lat uczęszczali wszyscy święci) zobowiązani są do wielkiej ekspiacji. Czy naprawdę w ich budynkach nie ma miejsca do odprawiania tej Świętej Mszy???
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Kościół Katolicki jest obecnie w przededniu wkroczenia w najgorsze prześladowanie w swej historii

Moja wielce umiłowana córko, pragnę dodać otuchy wam wszystkim, którzy wierzycie we Mnie i w Moje Orędzia, zawarte w tej Księdze — Księdze Prawdy.

Jeżeli człowiek Mnie naśladuje i ofiarowuje Mi samego siebie, to musi on gorliwie naśladować wszystkie Moje Cechy. Oznacza to, że musi on w Moje Imię …More
Kościół Katolicki jest obecnie w przededniu wkroczenia w najgorsze prześladowanie w swej historii

Moja wielce umiłowana córko, pragnę dodać otuchy wam wszystkim, którzy wierzycie we Mnie i w Moje Orędzia, zawarte w tej Księdze — Księdze Prawdy.

Jeżeli człowiek Mnie naśladuje i ofiarowuje Mi samego siebie, to musi on gorliwie naśladować wszystkie Moje Cechy. Oznacza to, że musi on w Moje Imię kochać wszystkich ludzi i traktować każdego człowieka tak, jak by chciał samemu być traktowanym. Jednakże, jeżeli prawdziwie zawierzycie siebie Mojej Opiece, to będziecie za to cierpieć. Będziecie traktowani z okrucieństwem oraz zostanie podjęty każdy wysiłek, aby okazać wam pogardę.

Mówię o tym do wszystkich Bożych dzieci, a zwłaszcza do chrześcijan, gdyż wasze brzemię jest najcięższe.
Wołam do wszystkich na świecie, którzy we Mnie wierzą, niezależnie od tego, czy dają wiarę temu, że to Ja do nich przez te orędzia przemawiam, czy też nie.

Chrześcijanie zawsze będą celem ataków dla tych, którzy chcą zmienić Boże Prawa, by je tak przykroić, aby nie stały im one na drodze do ich grzesznej pogoni za przyjemnościami i egoistycznymi żądzami. Kościół Katolicki jest obecnie w przededniu wkroczenia w najgorsze prześladowanie w swej historii i zostanie wywrócony do góry nogami i przenicowany. Ten atak był planowany poprzez dziesięciolecia i starannie zaaranżowany. O, jak święci w Niebie płaczą z powodu tych katastrofalnych wydarzeń, które teraz będą przebiegać w tempie, które zaszokuje nawet tych, którzy nie wierzą w te Orędzia.

Rezultatem tego będzie zamieszanie, ponieważ wielu z wyświęconych sług pozostanie bezsilnych, kiedy wszystko, co było im drogie, zostanie zakwestionowane, a następnie obalone. Będą oniprowokowani i zastraszani w Moje Imię przez tych, którzy będą pochodzili z ich własnych szeregów.

Nalegam na tych z was, którzy są wierni Mojemu Kościołowi na ziemi, aby zachowali czujność i podtrzymywali w mocy Moje Nauki, jeżeli pragną pozostać Mi wierni. Nigdy nie wolno wam przyjąć niczego innego poza Prawdą, której zostaliście nauczeni. Wkrótce poczujecie się bardzo samotni, a Moi biedni, wyświęceni słudzy będę zrozpaczeni, gdyż ich wierność wobec Mnie i wobec Kościoła, ustanowiona przez Piotra, zostanie im usunięta spod stóp.

Wy wszyscy, którzy jesteście tradycyjnie wiernymi Chrześcijanami, musicie niezłomnie trwać i nie wolno wam zaakceptować żadnej próby, zachęcającej was do porzucenia waszej wiary. Zostaniecie zepchnięci na margines i zmuszeni, by zgodzić się na edukację waszych dzieci, opartą na fałszywej doktrynie, niepochodzącej od Boga.

Wydarzenia te zaczną się teraz realizować, a Ja ostrzegam was o tym, aby wami pokierować. Ten, kto Mnie z powodu tej Misji oskarża o zachęcanie dusz do opuszczenia Mojego Kościoła na ziemi, ten nie rozumie Moich Wskazówek. Ja po prostu proszę was o pozostanie wiernym Moim Naukom, kiedy już odkryjecie, że jesteście zmuszani do przyjęcia nowej wersji Kościoła. W Moich Oczach ta nowa wersja nigdy nie będzie możliwa do przyjęcia.

Wasz Jezus