Clicks786
csk.news
1

Zen: Proč František Vyhodil Kardinála Filoniho

Kardinál Zen píše na OldYosef.hkdavc.com (21. listopadu), že žijeme v posledních dnech historie lidstva.

V této souvislosti uvádí fakta o vatikánské zradě čínské církve.

Františkova legitimace sedmi nezákonných Státních Biskupů, z nichž dva jsou ženatí, je pro Zena mnohem horší než tajná vatikánsko-čínská dohoda, která se používá "k požadování všeho od katolických věřících."

Zen informuje, že kardinál Filoni, bývalý prefekt Misijní Kongregace, pomáhal čínským katolíkům tím, že jim říkal "ať se nenechají mást" protože "to nebylo dohodou."

Pro Zena, toto byl pravděpodobně důvod, proč František Filoniho, dva roky před důchodovým věkem propustil

Obrázek: Filoni, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsRbfuelskjf
Roberto 55
On vyhadzuje a potom spravi novich akoze kardinalov. Treba si uvedomit, ze to comu sefuje Frantisek nie je prava rkc - myslim tym iba tich, co ju vedu (do zatratenia), vsetko ostatne je Cirkev, lebo jej Hlavou je Pan Jezis a ON ma vsetko na 1000% pevne v rukach. Pre nas su to iba znaky casov a skuska ci vydrzime vo viere. Podari sa nam to iba s Bozou pomocou, ked Jeho vola bude aj nasou. …More
On vyhadzuje a potom spravi novich akoze kardinalov. Treba si uvedomit, ze to comu sefuje Frantisek nie je prava rkc - myslim tym iba tich, co ju vedu (do zatratenia), vsetko ostatne je Cirkev, lebo jej Hlavou je Pan Jezis a ON ma vsetko na 1000% pevne v rukach. Pre nas su to iba znaky casov a skuska ci vydrzime vo viere. Podari sa nam to iba s Bozou pomocou, ked Jeho vola bude aj nasou. Vyprazdnime sa, nehresme (aspon nie tzv. s.h.) a potom si Pan Boh spravi v nas svoj pribytok, presne ako sa pise v Pisme. Simple like that.