Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks3.1K
pl.news
111

Franciszek poganin: "my, czarownicy, jesteśmy bardzo szczęśliwi"

Magia Pachamamy w wykonaniu Franciszka zyskała aprobatę AntroDellaMagia-News.it (9 października), serwisu poświęconego czarnoksięstwu i przesądom. Antro della Magia znaczy jaskinia magii.

"4 października pogańska ceremonia odbyła się w ogrodach watykańskich", piszą autorzy serwisu, nazywając to "pięknym rytuałem".

Uważa się, że to wydarzenie "z pewnością otworzy drzwi do bardziej otwartej i różowej przyszłości dla nas, pogan".

Serwis wyjaśnia, że szamani, którzy wzięli udział w rytuałach Franciszka "nie mają nic wspólnego z Kościołem Katolickim i są całkowicie poza tradycyjną doktryną".

To oznacza, twierdzi serwis, że Synod Amazonii szuka zbliżenia z "formami pogańskich i politeistycznych religii".

Podsumowanie: "nareszcie ważne działanie kościoła w kierunku uznania pogańskich religii i ich ważności. My, czarownicy, nie możemy pomóc, ale bardzo się z tego cieszymy!".

#newsXytsjztuij

Tymoteusz likes this.
Otwierajcie oczy! On was zaprowadzi do praktyk satanistycznych, w stronę fałszywej religii i może się to skończyć jeziorem ognia. Nie można za nim iść. To fałszywy papież!
Tymoteusz likes this.
PiotrM
Następny:
Metropolita łódzki abp Grzegorz Ryś wprowadził w swojej diecezji diakonat stały. Po przyjęciu święceń diakonatu świeccy mężczyźni będą mogli m.in. mówić kazanie, udzielać Komunii św., udzielać chrztu, błogosławić związki małżeńskie oraz odprawiać pogrzeb - powiedział PAP rzecznik AŁ ks. Paweł Kłys.
Paolo*
O zgrozo😬
Konsekwencja Vaticanum II - niestety > konstytucja Lumen gentium, 29; dekret Ad gentes, 16; w końcu motu proprio Pawła VI Sacrum diaconatus z 18 czerwca 1967.
polipid
kolejny Bergolio
Inny komentarz jest zbędny:
WJ 20:5
"Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą."
polipid and 2 more users like this.
polipid likes this.
przeciwherezjom likes this.
Weronika....S likes this.