Clicks1.4K
Edward7
2

Wszystkie szczepionki mRNA , z DNA abortowanych płodów, dzieci

Szczepionki to medyczny kanibalizm, wszystkie szczepionki na covid19, które mają być w Polsce są zrobione z zamordowanych dzieci.
Wcześniejsze doniesienia o sukcesie szczepionka Pfizera sugerowały, że jest ona etyczna. Jednak także ten koncern wykorzystuje komórki abortowanych dzieci.więcej - pch24.pl/…y-problem-etyczny,79976,i.html

Nowy przegląd wideo dotyczący etykiety szczepionki COVID-19 dla szczepionki AtraZeneca pokazuje, że została ona wykonana z MRC-5, szczepu ludzkiej tkanki płodowej po aborcji.
Film został pierwotnie opublikowany na Instagramie. Prowadzi widza przez bliższe przyjrzenie się oznakowaniu opakowania szczepionki AtraZeneca COVID-19, zaczynając od oznaczenia ChAdOx1-S (rekombinowane) na etykiecie. Ten składnik prowadzi widza do badań online, ostatecznie odkrywając, że zrekombinowane szczepy użyte w szczepionce wyrosły z abortowanej tkanki płodowej 14-tygodniowego poronionego ludzkiego dziecka.

Szczepionki to medyczny kanibalizm.
Każdy, kto przyjmuje szczepionkę z abortowanej ludzkiej tkanki płodowej, wspiera ciągłe morderstwa i pobieranie narządów ludzkich dzieci, wspierając finansowo przemysł handlu częściami ludzkiego ciała, w tym Planned Parenthood i producentów szczepionek.

Ile dzieci musiało umrzeć, aby przemysł szczepionkowy mógł zarobić miliardy zysków na rzekomej plandemii?
naturalnews.com/…borted-human-fetal-tissue.html

Są to kolejne szokujące informacje na temat składu szczepionek. Jak donosi portal naturalnews, w składzie szczepionki kowidowej znajdują się "abortowane tkanki płodowe 14-tygodniowego poronionego dziecka". Po takiej informacji rząd polski powinien wydać decyzję sprawdzenia składu wszystkich szczepionek kowidowych. Mamy polskie laboratoria i polskich naukowców, którzy są w stanie uczciwie zbadać skład szczepionek. Oskarżenia są wagi superciężkiej. Jeżeli w składzie kowidowych szczepionek faktycznie znajdują się tkanki płodowe dziecka, to każda osoba zaszczepiona bierze udział w zbrodni na skalę globu. Oni chcą zrobić z ludzi... kanibali? Bardzo proszę przekazywać tę informację politykom każdej partii. Niech zrobi się szum wokół tej informacji. Robert Brzoza

Pfizer i Moderna- pierwsze w historii autoryzowane szczepionki, które wykorzystują mRNA. Zarówno szczepionka Pfizer, jak i szczepionka Moderna są wykonane przy użyciu syntetycznego informacyjnego RNA. Tak jak wszystkie rodzaje RNA, mRNA powstaje na matrycy DNA podczas transkrypcji... Transkrypcja – proces syntezy RNA na matrycy DNA przez różne polimerazy RNA, czyli przepisywanie informacji zawartej w DNA na RNA. pl.wikipedia.org/wiki/MRNA

Pewna strona niby negująca fakenewsy pisze - „Nieprawdziwe są teorie głoszące, iż w szczepionkach znajduje się materiał pochodzący od ludzi”. Jednak żadne DNA ze zwierząt nie może wpływać na DNA człowieka ,jedynie DNA człowieka może zmieniać DNA człowieka tak samo RNA, czyli każda szczepionka mająca zmieniać DNA, RNA , musi być na DNA człowieka, czyli wszystkie szczepionki na covid19, które mają być w Polsce są zrobione z zamordowanych dzieci .... Szczepionki z zamordowanych DZIECI - z planowanych aborcji
...”linie komórek płodowych są udekorowane jak CZŁOWIEK i to są prymitywne dekoracje,(tylko komórki ludzkie są przyjmowane) czyli są bardzo ochoczo przyjmowane. A znamy to z dziedziny terapii genowej, gdzie jest to pożądane, aby DNA było przyjmowane i odkryli, że niewielkie fragmenty o podobnym rozmiarze do tych w szczepionkach, pochodzące z prymitywnego źródła, są bardzo szybko przyjmowane przez komórki macierzyste i wpasowywane do nich.”

DNA abortowanych płodów

Polly Tommey:
A o ilu szczepionkach jest tu mowa, które zawierają te płodowe tkanki, ABORTOWANYCH płodów, nazwijmy to po imieniu.

dr Theresa Deisher: Zgadza się, to byłoby niebezpieczne nawet gdyby one pochodziły z poronień, ale to były płody z planowanych aborcji, specjalnie wybrane dla tego celu. MMR II, która została wprowadzona w USA w 1980r., a w UK w 1988r. jest zanieczyszczona fragmentami DNA płodów i retrowirusów na poziomie 100-krotnie przewyższającym limity zalecane przez WHO i FDA. Szczepionka przeciwko ospie wietrznej, która została zatwierdzona w 1995r – ona jest SILNIE ZANIECZYSZCZONA. Fragmenty tego dwuniciowego DNA, ocenione zostały przez firmę Merck na dwukrotnie przekraczające poziom DNA ospy wietrznej w tej szczepionce. Więc to jest zdumiewające, że oni mogli pomyśleć, iż skoro aktywny składnik, czyli ten, który ma działać, jest podwójnie zdominowany przez zanieczyszczenia, że to nie miałoby żadnego wpływu.
I potem wprowadzono szczepionkę p. WZW A w różnych stanach ok. 1995r., a potem bardziej uniwersalnie w zaleceniach w 2001r. A wszystkie szczepionki p. WZW A są produkowane z użyciem komórek płodowych i są zanieczyszczone DNA płodu. A potem, co moim zdaniem jest najciekawsze, to za każdym razem, kiedy jedna z tych szczepionek jest wprowadzana, następuje bardzo ostry wzrost zaburzeń autystycznych. Potem w 2008r. wprowadziliśmy szczepionkę p. polio, PENTACEL i ona jest podawana dzieciom w wieku 2, 4 i 6 miesięcy. A kiedy posłuchasz ekspertów od autyzmu, to oni wszyscy opowiadają w ciągu ostatnich 6-7 lat o tym, jak to stajemy się lepsi w diagnozowaniu. A diagnozę stawiano, czy początek objawów ustalano na wiek ok. 18 miesięcy, prawda? Czyli zaraz po tym, jak otrzymali MMR i szczepionkę p. ospie. A teraz to się zmniejszyło do wieku ok. 8-9 miesięcy, a nawet wcześniej. I wszyscy eksperci twierdzą, że cóż, po prostu jesteśmy lepsi w diagnozowaniu. Gdyby rodzic miał dziecko 20 lat temu, które rozwijało się normalnie, mówiło i gaworzyło, a nagle przestało, to nie czekaliby aż do wieku 18 miesięcy, żeby zgłosić objawy do pediatry. Uważam, że my podajemy to naszym dzieciom w coraz młodszym wieku poprzez wstrzykiwanie im tych szczepionek produkowanych w oparciu o komórki płodowe.
Mój własny syn był dzieckiem uszkodzonym przez szczepienia. I rozwinął się u niego chłoniak Burkitta, gdy miał 13 lat. Moje dzieci otrzymały szczepionki zawierające fragmenty tkanek płodowych, gdy były małe. Ryzyko dla dzieci polega na tym, że komórki macierzyste w naszych ciałach są tymi najbardziej wrażliwymi na przyjęcie zanieczyszczeń i rozwinięcie mutacji, a komórki macierzyste mogą spoczywać w uśpieniu w ciele dziecka przez dekady, aż do czasu, kiedy zostaną powołane do akcji. Więc możemy widzieć te przedziwne nowotwory u dużych grup dzieci w trakcie ich życia. Ale jak byliśmy na oddziale onkologicznym w poczekalni, a chłoniak Burkitta podobnie jak autyzm występuje częściej u chłopców i był zupełnie niespotykany w USA aż do pojawienia się szczepionek p. ospie. Mieliśmy tam dwoje innych dzieci, które znaliśmy wcześniej i które pojawiły się na tym oddziale z białaczką i chłoniakiem. To ogromnie dużo przypadków, a w ciągu ostatnich miesięcy, przyjaciel mojego starszego syna otrzymał diagnozę chłoniaka Burkitta. Czyli ogromnie wiele w jednej społeczności. Jedna z naszych znajomych, która otrzymała tę diagnozę, miała również chorobę autoimmunologiczną – TOCZEŃ, wcześniej niespotykany u dzieci, a która rozwinęła się u niej chyba w wieku 12 czy 11 lat. I kolejny chłopiec, którego poznałam na oddziale, miał autyzm. Czyli autyzm i rak. To niesamowity związek, z którym nikt nie chce nic zrobić.

dr Theresa Deisher: Chłoniak Burkitta występuje obecnie u od ok. 1 na 10.000 do 1 na 13.000, a był niespotykany w krajach rozwiniętych poza populacjami z HIV, aż do czasu wprowadzenia szczepionki p. ospie. Nie jestem w stanie opisać cierpienia, które mój syn przeszedł i przyjęłabym odrę, świnkę, cokolwiek każdego dnia, byle nie raka.

Polly Tommey: Ile miał lat?

dr Theresa Deisher: 13, a zmarł kiedy miał 14 lat.
Polly Tommey: Przykro nam…

Więc masz własne laboratorium? Niedaleko stąd.

dr Theresa Deisher: Bardzo blisko
.
Polly Tommey: I Ty jesteś osobą, która nim kieruje, zgadza się?
dr Theresa Deisher: Tak.

Polly Tommey: Więc nie masz tam ludzi z przemysłu farmaceutycznego domagających się, abyś robiła pewne rzeczy, gdyż sama decydujesz?

dr Theresa Deisher: Ludzi z przemysłu nie wymagają niczego od nas, gdyż my nie bierzemy od nich żadnych pieniędzy.
Powinnam coś wyjaśnić: nie ma tkanek z abortowanych płodów w szczepionkach. Kiedy rząd i firmy farmaceutyczne mówią: „Nie ma żadnych tkanek z abortowanych płodów w szczepionkach, jesteście niedorzeczni!” To oni omijają sprawę mówiąc taką prawdę: to nie są tkanki, to są pozostałości z linii komórkowej, czyli resztki błon komórkowych oraz FRAGMENTY DNA abortowanego płodu, czyli DNA tego dziecka. A to DNA wprowadzone do innego dziecka może wywołać reakcję AUTOIMMUNOLOGICZNĄ, czyli to dziecko może je rozpoznać jako obce, a ponieważ pochodzi od człowieka i jest tak prymitywne, to ta reakcja może być skierowana przeciwko temu dziecku. Jest kilka badań wykazujących, że ok. 35, czy pomiędzy 30%-40% dzieci z autyzmem ma przeciwciała przeciwko LUDZKIEMU DNA, a normalnie rozwijające się dzieci tego nie mają.
Aby wytworzyć wirusa dla szczepionki, a wirusy to są po prostu długie sekwencje RNA i DNA, ale są zbyt długie, aby móc je oszczędnie wytworzyć w próbówce, więc oni naśladują sposób natury na namnażanie wirusa i infekują komórki. I wirus potem doprowadza do rozpadu komórek (lizy), albo oni sami je rozkładają, a potem próbują oczyścić ten wirus, ale każdy kto brał lekcje chemii i słucha tego, lub ktokolwiek zajmujący się ulepszeniem tego procesu – istnieje pewna zależność (kompromis), pomiędzy czystością, a uzyskiem. Czyli nie mogą eliminować wszystkich zanieczyszczeń i uzyskać wystarczającą ilość wirusa, żeby mogli na tym zarobić. Więc pozostawiają tam te zanieczyszczenia z konieczności.

Polly Tommey: Więc to kwestia pieniędzy?

dr Theresa Deisher: Tak.

Polly Tommey: Jak ze wszystkim.

dr Theresa Deisher: Zgadza się.
A kiedy używamy komórki kurcząt, aby wytworzyć wirusa, to są tam zanieczyszczenia od kur w ostatecznym produkcie. [*stąd alergia na jaja kurze, przyp. tłumacza] Niektórzy mówią:
„Cóż, ale nie staję się kurczakiem, nie rosną mi skrzydła, więc jak może DNA płodu być niebezpieczne?”
Tu nie chodzi tylko o samo DNA. Pamiętacie? Mówiłam wam. Ludzie wiedzą tyle, że uznają DNA za „niebezpieczne”. Więc wiemy, że DNA kurczaka ATCG, to są typy DNA. I ludzkie DNA to ATCG. A potem ludzie mówią: „Czyli jesteśmy tacy sami, jak kurczaki”. Ale nie jesteśmy, z wielu powodów. Po pierwsze te ATCG są ustawione inaczej u kurczaków i ludzi, a jesteśmy podobni w jedynie ok. 20% czy 30%. Czyli wcale nie tak bardzo podobni. Ale co najważniejsze, nasze DNA w komórce w naturalnym stanie ma DEKORACJE i to się nazywa dziedzina EPIGENOMIKI. A te dekoracje są całkowicie specyficzne dla gatunku, czyli zanieczyszczenia od kurczaka nigdy nie zostaną przyjęte i wpasowane do ludzkiej komórki, gdyż są udekorowane jak kurczak. Podobnie z innymi liniami komórkowymi. Ale te linie komórek płodowych są udekorowane jak CZŁOWIEK i to są prymitywne dekoracje, czyli są bardzo ochoczo przyjmowane. A znamy to z dziedziny terapii genowej, gdzie jest to pożądane, aby DNA było przyjmowane i odkryli, że niewielkie fragmenty o podobnym rozmiarze do tych w szczepionkach, pochodzące z prymitywnego źródła, są bardzo szybko przyjmowane przez komórki macierzyste i wpasowywane do nich.
Przeprowadzono takie badanie o nazwie TeGenero Trial [TGN1412, PMC2964774].
TGN1412: From Discovery to Disasterncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2964774/
Ich celem było leczenie raka. Myśleli, że mogą wzmocnić system odpornościowy pacjenta, aby zaatakował raka. Więc opracowali coś, co nazwijmy „super adiuwantem”. Czyli naprawdę silny adjuwant. I podali go normalnym zdrowym ochotnikom, bo myśleli, że będzie bezpieczny. Więc podali to każdemu w odstępie 10 min. To była katastrofa. U wszystkich tych młodych mężczyzn rozwinęła się niewydolność wielonarządowa. Ale przeżyli to.
Więc w szczepionkach zawierających tiomersal, czy aluminium, co jest adiuwantem, to podajemy to naszym dzieciom, a one nie są w stanie nam powiedzieć: „Proszę dokonaj na mnie eutanazji, moje całe ciało boli”, co było wręcz wypowiedziane przez jednego z tych ochotników, który błagał o eutanazję. Okropne. One nie mogą mówić, ale krzyczą… i krzyczą. A my podajemy im adiuwanty, nad którymi nigdy nie przeprowadzono badań bezpieczeństwa. Nigdy nie monitorowano burzy cytokin, która może być spowodowana adiuwantami i powoduje niewydolność wielonarządową. Może to jest tym, co powoduje SIDS. To jest zupełnie niewyobrażalne, że po tych badaniach TeGenero Trials, że organizacje zdrowia publicznego mające za zadanie nas chronić, nie zaczęły tego oceniać.
Ale oni wiedzą… Wiedzą, co zrobili. I wiedzą, że to nie jest bezpieczne. I na to mogłaby być poświęcona całkowicie osobna rozmowa o tym, co oni ukryli przed społeczeństwem i przed FDA. A to np. z powodu tego, że szczepionka p. ospie wietrznej jest TAK SILNIE SKAŻONA! Merck nawet przeprowadził jakieś badania bezpieczeństwa, ale nie zrobili tych WŁAŚCIWYCH badań…

Polly Tommey: Szczepionka p. ospie?

dr Theresa Deisher: Tak bardzo silnie skażona płodowym DNA. Zrobili pewne badania, ale nie te właściwe. Więc albo są ułomni, albo robią to celowo. Nie są ułomni…

Polly Tommey: To jest bardzo mroczne.

Polly Tommey: Dr Suzanne ma do ciebie pytanie. Może usiądziecie obok siebie? Ale dziękuję.

dr Suzanne Humphries: Jestem tak szczęśliwa, że zgodziłaś się z nami pomówić.

Polly Tommey: Ja również.

dr Suzanne Humphries: Powiedz mi, czy dobrze zrozumiałam twój artykuł. W jednym z twoich art. jest napisane, że standardy wymagają, aby było mniej niż 10 nanogram tego genetycznego materiału na dawkę szczepionki. A ty odkryłaś 2.000ng (!) na dawkę, czy dobrze to zrozumiałam?

dr Theresa Deisher: Zgadza się. A te 2.000ng to nie było nasze odkrycie, tylko to jest wręcz pomiar Mercka w szczepionce przeciwko ospie wietrznej. I to opublikowano w raporcie dla FDA.

dr Suzanne Humphries: Ok. Słyszeliście to ludzie?

dr Theresa Deisher: Więc DRAMATYCZNIE więcej, a to zalecenie 10ng na dawkę już było wręcz DWUKROTNIE ZWIĘKSZANE. Zaczęło się od 100 pikograma na szczepionkę, ale musieli to zwiększyć, gdyż nie byli w stanie spełnić tego kryterium wielokrotnie. Także to nie było podniesione z naukowego powodu, tylko ci producenci nie mogli z tego się wywiązać. A nawet 100pg na fiolkę mogłoby być bardzo niebezpieczne.

dr Suzanne Humphries: A poza tym, to tylko zalecenie i oczywiście nie muszą tego przestrzegać. Tylko chciałam się upewnić, że to się zgadza.
A czy ty miałaś coś do czynienia z odkryciem kardiologicznych komórek macierzystych?

dr Theresa Deisher: Tak się składa, że tak. Więc to było podczas mojej pracy w firmie ZymoGenetics w latach 1995-2000 i przeprowadziłam projekt nad ludzkimi zarodkowymi komórkami macierzystymi, gdy byłam znowu na wschodnim wybrzeżu. Więc wiedziałam, jak wygląda komórka macierzysta. A natknęłam się na… one pochodziły z serc dorosłych mysz, owiec i ludzi, ale zaczęliśmy od mysz. Ale one były tak prymitywne, tak pluripotencjalne, że mogły różnicować się do każdego typu komórek w ciele, to było niesamowite. A odpowiednikiem macierzystych komórek zarodkowych są te, które nazywamy „przeprogramowanymi” pluripotencjalnymi kom. macierzystych u dorosłych i one występują naturalnie w nas wszystkich. Inne instytucje akademickie po wielu latach powieliły to samo odkrycie.
A te komórki macierzyste, które wyizolowałam, były ekstremalnie kontrowersyjne, gdyż moja firma chciała przeprowadzić projekt z użyciem macierzystych komórek zarodkowych, a ludzie na mnie krzyczeli, wrzeszczeli, ta cała zemsta za to była bardzo intensywna, gdyż „eksperci” naukowi, jak FDA, którzy twierdzą, że szczepionki są bezpieczne – ci „eksperci” mówili, że „Te komórki, które ona odkryła, nie istnieją!” 😉 A one istnieją. Więc z jakiegoś powodu zdarza mi się pracować nad kontrowersyjnymi obszarami, nie mogę się doczekać przejścia na emeryturę…

dr Suzanne Humphries: Ok. Chcę tylko, aby ludzie wiedzieli, że ta pani nie wyskoczyła tylko z jakiejś ławki laboratoryjnej, gdzie patrzyła na wykresik wskazujący punkt zmianowy, tylko ona ma OBSZERNE doświadczenia.
Sound Choice Pharmaceutical Institute (SCPI) pubmedinfo.org/…w-retrowirusy-super-adjuwanty/

Szokujący powód, dla którego szczepionka firmy Pfizer na koronawirusa wymaga przechowywania w temperaturze -70 ° C… ponieważ zawiera eksperymentalne komponenty nanotechnologiczne, które NIGDY nie były używane w szczepionkach

Widzisz doniesienia we wszystkich wiadomościach: nowa szczepionka firmy Pfizer na koronawirusa wymaga przechowywania w temperaturze -70 ° C (-94 ° F), która jest znacznie niższa niż na biegunie północnym. Jeśli nie jest przechowywany w tej temperaturze, jego składniki zaczynają się rozkładać i nie działa. Obecnie firma Pfizer twierdzi, bez dowodów, że jej szczepionka jest „skuteczna w 90%”. Ale to twierdzenie to niewiele więcej niż korporacyjna propaganda mająca na celu podbijanie cen akcji poprzez fałszywe prognozy.
Ale dlaczego przede wszystkim te szczepionki muszą być utrzymywane w temperaturze -70 ° C?
Okazuje się, że odpowiedź jest taka, ponieważ zawierają potencjalnie niebezpieczne składniki, które nigdy wcześniej nie były używane w szczepionkach .
Jak wyjaśnił Children's Health Defense w artykule z 6 sierpnia , „szczepionki mRNA poddawane próbom klinicznym Covid-19, w tym szczepionka Moderna, opierają się na„ systemie nośników ”opartym na nanocząsteczkach, zawierającym syntetyczną substancję chemiczną zwaną glikolem polietylenowym (PEG)”. CHD wyjaśnia dalej:

Stosowanie PEG w lekach i szczepionkach jest coraz bardziej kontrowersyjne ze względu na dobrze udokumentowaną częstość występowania niepożądanych reakcji immunologicznych związanych z PEG, w tym zagrażającej życiu anafilaksji.
Około siedmiu na dziesięciu Amerykanów może już być uczulonych na PEG, co może skutkować zmniejszoną skutecznością szczepionki i nasileniem działań niepożądanych.
Jeśli szczepionka mRNA zawierająca PEG dla Covid-19 uzyska aprobatę FDA, wzrost narażenia na PEG będzie bezprecedensowy - i potencjalnie katastrofalny.
Dokumenty i publikacje Moderna wskazują, że firma jest świadoma zagrożeń dla bezpieczeństwa związanych z PEG i innymi aspektami technologii mRNA, ale bardziej interesuje się jej wynikami.

Dowiedz się więcej o wymaganiach dotyczących bardzo niskich temperatur dla szczepionki na koronawirusa z mojego Daily News Brief z 18 listopada 2020 r .:

Nanocząsteczki lipidów wywołują reakcje hiper-zapalne w organizmie, prowadząc do ciężkich reakcji, hospitalizacji i potencjalnie ŚMIERCI
Dlaczego w tych szczepionkach stosuje się LNP (nanocząsteczki lipidów)? Jak dalej wyjaśnia CHD:
LNP „otaczają konstrukty mRNA, aby chronić je przed degradacją i pobudzać wychwyt komórkowy”, a ponadto wzmacniają układ odpornościowy (właściwość, którą naukowcy zajmujący się szczepionkami potajemnie opisują jako „nieodłączne właściwości adiuwanta” LNP)
Innymi słowy, LNP są adiuwantami , co oznacza, że po wstrzyknięciu mają wywoływać u ludzi reakcje hiper-zapalne . Odbywa się to w celu wywołania tworzenia przeciwciał, które pozwalają producentowi szczepionki na stwierdzenie wysokiego wskaźnika „skuteczności”, nawet jeśli te same adiuwanty powodują poważne niepożądane reakcje.
Według ostatnich badań szczepionek przeprowadzonych przez Moderna, 100% ludzi w grupie, w której podano szczepionkę w dużych dawkach, doświadczyło działań niepożądanych.

Rząd Wielkiej Brytanii przygotował się na falę śmierci spowodowanej szczepionkami
Działania niepożądane wywoływane przez szczepionki przeciwko koronawirusowi mRNA są tak powszechne, że rząd Wielkiej Brytanii niedawno przyznał, że spodziewa się ogromnej fali „działań niepożądanych” / skutków ubocznych szczepionki koronawirusowej. Jak opisano w moim poprzednim artykule, „ FALA ŚMIERCI SZCZEPIONEK: posty rządu Wielkiej Brytanii ubiegają się o system sztucznej inteligencji w celu przetworzenia spodziewanej powodzi obrażeń wywołanych szczepionką COVID-19 i skutków ubocznych opisanych jako„ bezpośrednie zagrożenie życia pacjenta ”:
Rząd Wielkiej Brytanii opublikował ofertę i ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, poszukując systemu sztucznej inteligencji (AI), który może przetworzyć spodziewaną powódź obrażeń wywołanych szczepionką Covid-19 i skutków ubocznych.
Ta oferta wyjaśnia słowami rządu:
MHRA pilnie poszukuje narzędzia programowego sztucznej inteligencji (AI) do przetwarzania spodziewanych dużych ilości niepożądanych reakcji lekowych (ADR) szczepionki Covid-19 i zapewnienia, że żadne szczegóły z tekstu reakcji ADR nie zostaną pominięte.
Innymi słowy, już wiedzą, że te szczepionki zabiją ogromną liczbę ludzi.
David Knight przedstawił dziś w swoim programie brytyjskiego demaskatora, który ujawnił, że adiuwanty szczepionek koronawirusowych wykazują 97% wskaźnik bezpłodności u kobiet, które przyjmują szczepionkę. Oto, co dzieje się, gdy przekazujesz syntezę białek złym korporacjom, które dążą do globalnego wyludnienia:

Zgony spowodowane szczepieniami koronawirusa zostaną sklasyfikowane jako zgony wywołane przez COVID-19, aby utrzymać oszustwo
Co najważniejsze, gdy ludzie zaczynają umierać z powodu szczepionek na koronawirusa, placówka medyczna sklasyfikuje wszystkie te zgony jako „zgony z powodu COVID-19”, aby stwierdzić, że pandemia się pogarsza .
Stworzy to zupełnie nowy cykl śmierci, histerii mediów i obowiązkowej polityki szczepień. Te z kolei zabiją jeszcze więcej ludzi, wykorzystując tę samą pętlę sprzężenia zwrotnego, która skutkuje zaszczepieniem i zabiciem jeszcze większej liczby osób.
Ostatecznie same szczepionki prawdopodobnie zabiją więcej ludzi niż koronawirus . I osiągniemy autorytarny medyczny koszmar George'a Orwella, w którym „leczenie” utrzymuje pandemię w nieskończoność, podczas gdy całe oszustwo jest wykorzystywane do niszczenia ludzkiej wolności i zniewalania ludzi w ich własnych domach i mieszkaniach na całym świecie.
Tak właśnie się dzieje, gdy pozwalasz Wielkiej Farmacji współpracować z głębokim państwem, aby zmiażdżyć ludzką wolność i dążyć do ich ostatecznego celu, jakim jest masowe ludobójstwo na ludzkości .

Bill Gates bez wątpienia świętuje teraz, jeszcze przed rozpoczęciem masowej śmierci.
Jeśli chcesz to wszystko przeżyć, za wszelką cenę oprzyj się szczepionce na koronawirusa . Oprzyj się przemocy wywołanej szczepionkami wszystkimi dostępnymi środkami samoobrony, inaczej zostaniesz zabity.
(Sprawdź później, dodajemy podcast i schemat do tej historii…)
Nawiasem mówiąc, szczepionka AstraZeneca jest wytwarzana z abortowanych ludzkich komórek płodowych 14-tygodniowego dziecka płci męskiej. Więc jeśli dostaniesz zastrzyk z tą szczepionką, to jest to kanibalizm medyczny i wspierasz przemysł zbierający części ciała niemowląt dla zysku . naturalnews.com/…e-requires-storage-at-70c.html
...
Wszyscy najlepsi pretendenci do szczepionki na covid-19, są przygotowywani ze składników wykonanych z poronionych ludzkich komórek płodowych - dzieci. Chociaż nie wszystkie szczepionki mogą zawierać (jako główny składnik) poronioną tkankę płodu, jednak zawarte w nich dodatki pochodzą z linii komórkowych zebranych od zamordowanych dzieci ....
Wszystkie szczepionki Covid-19, mają być wykonane z dzieci zabitych w aborcji
Szczepionki koronawirusowe będą zawierać komórki poronionych płodów - dzieci
woj_tek shares this
1.4K
olek19801 shares this
1.4K
Wszystkie szczepionki w składzie mają ciała męczenników !