Clicks3.7K
csk.news
9

Gänswein: Úplne Jasné? Naozaj?

Arcibiskup Georg Gänswein pre Decembrové vydanie magazínu Vatican-Magazin povedal, že nikto by nemal byť nútený dať sa zaočkovať: "To je úplne jasné."

Očkovanie je vo Vatikáne povinné. František, Benedikt XVI. a Gänswein boli trikrát očkovaní. O Benediktovi XVI. Gänswein povedal, že „bol stabilný vo fyzickej slabosti a vďaka Bohu má krištáľovo čisto v hlave“.

Dodal, že "je tiež pochopiteľné, že vo veku 94 rokov a po smrti jeho brata, ktorá ho kruto zasiahla, jeho fyzické sily stále ubúdajú. To isté platí o jeho hlase. Najlepším liekom je pre neho humor a stály denný rytmus."

Obrázok: Georg Gänswein, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsQmgbdoblny

Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Pichli si vitamíny lebo neverím,že oni majú skutočné experimenty a tak vedome klamú. 😊
MILOSLAV
Buďme zodpovědní nebuďme sobci. Nenechme se děsit medii, která šíří poplašné zprávy. Neničme sobě i dětem respirátory přirozenou imunitu. Buďme ohleduplní a nosme zakrytí úst pokud se necítíme zcela zdravý. Nevnucujme sobecky, aby zakrytí úst nosili zdravý lidé.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To je z vašej hlavy alebo ste to skopirovali z internetu ? 😊
Keď vy konečne som rád,že začínate chápať súvislosti a rôzne veci. Keď nie strata času. 😊
MILOSLAV
Raději se postarejte, aby tohle vyselo na hlavním panelu a byla u toho možnost stahnout. nastub.cz/videos/watch/a05de342-8646-47ce-9032-ff6ea3dcb6ab
ekans
plynovou masku jsi zde propagoval ty, magore
MILOSLAV
A propaguji pořád ty rozumný.
MILOSLAV
Ahojte, M´mohl by to někdo uložit na hlavní panel, aby to šlo opět stánout? Dokument z roku 2015 z doby kdy ještě nebyla cenzůra a taková dehonestace lékařů odborníků, kteří varují dnes před vakcinací proti covid 19 youtube.com/watch?v=8GRwfTkrAnw
Freddy Gargamel
FARIZEJI 😡