Clicks38
lt.news

JAV vyskupija: „Sėkmė daugina ir išaugina dar didesnį pasisekimą“

Per pastaruosius penkerius metus net 25 vyrai buvo įšventinti mažoje Linkolno vyskupijoje, įsikūrusioje Nebraskoje. To priežastis yra virš 40 metų trunkantis jau esančių vyskupų ir kunigų tvirtumas bei pasišventimas.

Linkolno vyskupas Džeimsas Konlis žiniasklaidos catholicworldreport.com atstovams (sausio 17) teigė, jog jo pirmtakai „neramiais porinkiminiais metais“ buvo „labai skaidrūs“ savo mokymuose ir, žinoma, „nepaprastai tikintys“ Bažnyčios bei liturgijos mokymais. Pasak Konlio, po paskutinio Bažnyčios Tarybos susirinkimo „viskas tapo pasiekiama ir prieinama, visi užimami postai bei rangai“.

Linkolnas procentaliai turi didžiausią seminaristų katalikų skaičių visoje JAV - 39 seminaristai per 96 tūkst. katalikų. Šiuo metu aktyvia veikla ten užsiima net 146 kunigai. Vidutinis dvasininko amžius yra 41-eri metai. Konlis teigia, kad jis paveldėjo išties nepaprastą vyskupiją ir jokiais būdais nenori „visko sugadinti“, visomis pajėgomis trokšta ir toliau „sėkmingai vykdyti veiklą“. Jo teigimu: „Sėkmė daugina ir išaugina dar didesnį pasisekimą“.

Paveiksliukas: James Conley, #newsRhgpkdyykc