Clicks302

Kto opäť provokuje s výstavou The Human Body Exhibition ?

ľubica
2
Nehumánna výstava mŕtvych tiel v Inchebe porušuje zákony SR a je neetická. Pomôžte nám prosím podpisom peticie (citizengo.org/sk/signit/83669/view ) apelovať na políciu a prokuratúru, aby konali a …More
Nehumánna výstava mŕtvych tiel v Inchebe porušuje zákony SR a je neetická. Pomôžte nám prosím podpisom peticie (citizengo.org/sk/signit/83669/view ) apelovať na políciu a prokuratúru, aby konali a zabezpečili dodržiavanie zákonov (zákon o pohrebníctve, zabránenie trestného činu hanobenia mŕtveho (§ 366 Trestného zákona) a trestného činu neoprávneného odoberania orgánov, tkanív a buniek a nezákonnej sterilizácie (podľa § 160 Trestného zákona).

Zároveň apelujme spolu na školy a učiteľov, aby nechodili na túto výstavu s deťmi, ale radšej na spoznávanie ľudského tela využili moderné, jednoducho dostupné www.youtube.com/watch (dnes používané už v 140 krajinách sveta).

Telá z výstavy sú z Číny, ktorá je známa aj neľudským odoberaním orgánov a táto výstava s týmto ilegálnym biznisom úzko súvisí. Svoje zistenia o tomto porušovaní ľudských práv príde gloria.tv/events/147661755819617 v Bratislave prezentovať aj kanadský právnik David Matas.

K téme problematickej výstavy - 2 články lekárov:
www.postoj.sk/25988/je-to-nekro-por…
blog.postoj.sk/25948/preco-nepojdem-…
T.

Podpíšte prosím teraz túto petíciu, aby sme médiam a verejnosti mohli prezentovať čo najvyšší počet podpisov. Zdieľajte a prepošlite ju svojim priateľom.

Vďaka, že vám záleží na rešpektovaní ľudskej dôstojnosti.

TOMÁŠ KOVÁČIK
Asociácia za život a rodinu
/zazivotarodinu.sk?_fb_noscript=1
zazivotarodinu.sk
ľubica
no na Slovensku máme aj učiteľov / riaditeľov s vygumovaným mozgom, ktorý už v roku 2012 odsúhlasili exkurzie žiakov do BA ...... 🤦 ..... no a rodičia tiež mali vygumované mozgy, lebo podpísali informované súhlasy.....
vid starší príspevok: Kultúra života & kultúra smrti......
Hlupáci, ktorí ani nevedia, že pomohli touto návštevou k zhrubnutiu svedomia a vymytia normálneho mozgu..... a išli …More
no na Slovensku máme aj učiteľov / riaditeľov s vygumovaným mozgom, ktorý už v roku 2012 odsúhlasili exkurzie žiakov do BA ...... 🤦 ..... no a rodičia tiež mali vygumované mozgy, lebo podpísali informované súhlasy.....
vid starší príspevok: Kultúra života & kultúra smrti......
Hlupáci, ktorí ani nevedia, že pomohli touto návštevou k zhrubnutiu svedomia a vymytia normálneho mozgu..... a išli obdivovať trojnásobné prorušenie zákonov:
1/ ZABITIE osoby
2/ NEPOCHOVANIE do 72 hodín
3/ PREPAROVANIE LUDSKEJ MRTVOLY BEZ SUHLASU RODINNYCH PRISLUSNIKOV
----------------
HNUS!!! A bieda učiteľov a riaditeľov v SR 🤮
ľubica
Telá z výstavy sú z Číny, ktorá je známa aj neľudským odoberaním orgánov a táto výstava s týmto ilegálnym biznisom úzko súvisí. Svoje zistenia o tomto porušovaní ľudských práv príde gloria.tv/events/147661755819617 v Bratislave prezentovať aj kanadský právnik David Matas .