Orędzia
1.1K

Aapel do tych, którzy wciąż próbują ocalić swój ziemski majątek; 10.04.2021 Oraz dla tych, którzy boją się dzielić z braćmi i nie myślą o ratowaniu własnych dusz.

Carbonia - wszystkim, co moje, chcę się podzielić z dziećmi.

Myriam, uczona w Piśmie twego Pana Boga, napisz ponownie do Mojego umiłowanego ludu, głoście im Boże rzeczy, niech Moje dzieci wiedzą, że Ojciec czeka na ich powrót do domu. Ci, którzy zostali powołani przez Boga, powinni się przygotować, aby usłyszeć Jego głos w swoich sercach. Nie czekaj na inne czasy! To wy zostaliście wezwani do realizacji Jego dzieł, nie zaniedbujcie tego wezwania, pociąg jedzie szybko i dalej.

Kochaj swojego Boga całą swoją duszą, całym sercem, całym sobą! Nikt nie jest panem niczego na tej ziemi; Daję i znowu zabieram. Nikt nie powinien być panem tego, co mu dałem; Mój telefon powinien odpowiadać na moje wezwania.

Posyłałem do was moich proroków; dałem im moje słowo, aby was prowadzić według mojej woli, a nie według waszej. Zrozumcie moje słowo, nie bądźcie głupi, przyjmijcie moje słowa w sobie, ... nie pozwólcie, aby cokolwiek zginęło lub zostało zaniedbane. Niech się we Mnie raduje wasze serce, bo beze Mnie jesteście niczym!

Twoja walka będzie daremna, jeśli nie zostaniesz ze mną i nie posłuchasz mojego rozkazu! Zapowiedziane dni nadeszły, nic nie przetrwa ... nic, czego Ja, Bóg, nie pobłogosławię.

Mroczny wąż czyha, czekając tylko, aż wpadniesz w jego pułapkę. Posłuchajcie mojego głosu, moje dzieci, nie dajcie się ponownie porwać sprawom tego świata, ponieważ wkrótce wszystko będzie inne: zmienię oblicze ziemi!

Ja jestem, ludzie, a nie wy! Mam dość twoich niesprawiedliwości - dość! Jestem zmęczony twoimi wykroczeniami - wystarczy! Wrócę, aby zrobić wszystko nowe. Kto oddał się Mi, będzie żył ze Mnie i we Mnie; ale kto walczył, aby nie stracić swojego złota, zostanie zgubiony.

Nie odwracajcie się od moich proroków, miłujcie ich, dzielcie się moim słowem, dałem im wytyczne do mojej pracy, słuchajcie ich, abyście nie popełnili błędu. Bóg jest Jeden i Jeden jest Jego Słowem!

Mam dość wzywania Cię z powrotem do mnie, nie tylko chcesz skapitulować przed światem, chcesz więcej: pragniesz zatrzymać swoje dobra, szukasz bezpiecznego miejsca, ale tak naprawdę mówię Ci: ... poza wszystko jest ode mnie ciemnością! Nie traćcie drogi, Moje dzieci; nie pozwólcie szatanowi usidlić waszej duszy. W dzisiejszym świecie jest wielu fałszywych proroków i wielu bogów, ale jest tylko jeden Bóg wiecznego dobra.

Uklęknijcie przed Najwyższym, ludzie, proście o przebaczenie za wasze grzechy, uniżajcie się przed Bogiem Stwórcą i módlcie się, módlcie się intensywnie. Nadejdą straszne dni dla tych, którzy nie posłuchali Mojego głosu i poszli za nim.

Trwajcie z różańcem w dłoniach, módlcie się i pośćcie o rzeczach tego świata, nie bądźcie chciwi, nie próbujcie ratować tego, czego nie można uratować. Zostawcie to, co należy do świata, światu, jesteście stworzeniami Bożymi. Wróć do Niego szybko, bo tylko On może to zrobić, wszystko jest w Jego rękach! Poddajcie się Jemu ... szukajcie tylko Go, bo tylko On jest Bogiem, który zbawia!

Oddzwaniam do siebie moich ludzi, chcę podzielić się z moimi dziećmi wszystkim, co moje. Przyjmijcie ode mnie ten prezent, och ludzie, i podziękujcie mi za moją miłość do was.