Clicks6
tr.news

Padre Pio Nisan Ayında Almanya'da Mı Görüldü?

Orta yaşlı bir adam olan Gregor B., 23 Nisan'da Almanya'nın Wesel kentindeki Katolik Marien Hastanesi'nin acil servisine bağırsak tıkanıklığı şikayetiyle başvurdu.

Acil bir ameliyat hazırlandı. Gregor günah çıkarmak istedi ve kutsal yağ sürülmesini talep etti. Doktor bir rahip bulmaya çalıştı, ancak geri çevrildi "Mümkün değil, imkânsız." Koronavirüs yüzünden bütün rahipler saklanıyordu.

Gregor dua etmeye başladı. Gregor'un, daha sonra olayı Gloria.tv ve Alman piskoposların yazdığı bir mektupla anlatan (16 Mayıs) Peder Paul Spätling'e aktardığına göre, aniden Padre Pio yatağın yanında belirdi.

Padre Pio, Gregor'un hiç itiraf etmediği eski zamanlardaki günahlarını açıkladı. Sonra Gregor'un bir ışık olarak gördüğü elini kaldırdı. Padre Pio günahlarının bağışlandığına yönelik sözler söyledi ve kendisini kutsadı.

Daha sonra Padre Pio, elinde bir kap tutarak Gregor'un alnına kutsal yağ sürmeye başladı [ki bu kutsal yağ sürme işlemi Padre Pio'nun bildiği bir şey değildi]. Gregor, azizin elini ve kutsal yağı açıkça hissettiğini bildirdi. Bunun üzerine aziz ortadan kayboldu.

#newsZxogwraxez