Samson1
208.3K
alino
Nech sa pred Ním chveje celá zem; On upevnil zemekruh, nepohne sa.
Samson1
Hoki, každý let má svoje značení. Když otevřu program letů, zjistím, co mi zrovna letí nad mým okolím a co po sobě zanechává. Takže hangáry na poli je zlehčováni věci. Jen dobrá vůle může vše vyřešit. Hlavně dozor nad tím, co letadla dělají, co vozí atd. Třeba místo cestujících a nebo nákladu nádrže na aerosoly. Ono potom stejně ty nanočástice dýcháš, stejně jak rodina. To, že počasí …More
Hoki, každý let má svoje značení. Když otevřu program letů, zjistím, co mi zrovna letí nad mým okolím a co po sobě zanechává. Takže hangáry na poli je zlehčováni věci. Jen dobrá vůle může vše vyřešit. Hlavně dozor nad tím, co letadla dělají, co vozí atd. Třeba místo cestujících a nebo nákladu nádrže na aerosoly. Ono potom stejně ty nanočástice dýcháš, stejně jak rodina. To, že počasí je stabilně nějak extrémní je druhá věc.
Samson1
hoki, ta jsi za komentáře placený? Zastírat pravdu o chemtrails? Dva dny nejsou olověné mraky a sotva se vyjasní, hned se objevila čára přes celou oblohu. Už někomu normální počasí vadí. Pokud letadla zanechávají takové stopy, zakázat lety. Každé auto musí mít kontrolu emisí a letadla by měla mít výjimku?
One more comment from Samson1
Samson1
pavka
Já nos mám, ale ty tam máš velikou kouli.
Samson1
Pavko a nos mezi očima máš??? 🙂
pavka
Ona tu zemi také ani neopustila. Zahrála si v cirkuse NASA.
Samson1
Prví žena ve vesmíru. Hento ta viděla zemi tak, jak ji Pán stvořil. 🙂
www.stream.cz/slavnedny/10017974-den-kd…
pavka
Hev má pravdu. Světlo Slunce nebo hvězd se může částečně ohýbat. Jak se ale může ohýbat ostrov nebo město v dálce? Navíc z eifelovky byly pozorovány Alpy 500 km daleko. Taky refrakce nebo lom světla?
Samson1
Hev
Samsone, ještě před pár dny jsem uvažoval stejně. Ale ta koule má opravdu docela muchy. Toto by na kulaté zemi s obvodem cca 40tis km nemohlo být možné: www.youtube.com/watch
Letadla nad pólem létají, nad severním. Nad tím druhým se zdá, že nikoliv.More
Samsone, ještě před pár dny jsem uvažoval stejně. Ale ta koule má opravdu docela muchy. Toto by na kulaté zemi s obvodem cca 40tis km nemohlo být možné: www.youtube.com/watch

Letadla nad pólem létají, nad severním. Nad tím druhým se zdá, že nikoliv.
Samson1
No snad loď ta stěna ledu zastaví, ale co letadla? Placatá země je bohopustý nesmysl. Letadla nelítaj nad póly???? 🙂
PLACATÁ ZEMĚ - ANTARKTIDA
Samson1
3 more comments from Samson1
Samson1
Pavko, ten start rakety odpovídá tomu, že je země kulatá. Musí přeci docílit oběžné dráhy kolem země, jinak by uletěla do vesmíru.
Rakety na odpis
Samson1
Holt pokrok v Lutherově nezastavíš. 😀 Protestanská robotizace a automatizace 🙂 zpravy.idnes.cz/…/zahranicni.aspx
Samson1
Caesar
Alah cez Mohameda zvestoval, ze zem je plochá. O tom sa nediskutuje! Ako je v koráne, tak to musíte verit, ked nie, tak hlava dole.
Samson1
No markus55, tu tvrdí, že země je placatá. Já si vybral kouli. 🙂
markus55
My to vieme, Samson 1. Chodili sme na zemepis... Ale tuším, komu to adresuješ... ✍️
Samson1
A přece se točí. 👍