ľubica
2439

Svetoznámy Dr. Malone zakladá hnutie proti medicínskej tyranii

Lekári, ktorí nezabíjajú pre peniaze, zakladajú hnutie na boj s medicínskou tyraniou

(Joel S. Hirschhorn, globalresearch.ca) – Koho alebo čo by mali viniť Američania (a nielen oni), keď vidia údaje o viac ako 800 000 úmrtiach na COVID?
Pravda je takáto: Namiesto vírusu by mali viniť nemocnice a prevažnú väčšinu lekárov. Prečo? Lebo zdravotnícky establišment nemal nikdy odvahu postaviť sa medicínskej tyranii, zosnovanej Faucim a implementovanej CDC a FDA (americké zdravotnícke úrady).

Ľudia stále zomierajú na COVID, lebo sa lekári odmietajú skutočne riadiť vedou a predpisovať lacné, bezpečné a overené generiká ako ivermektín.

Samozrejme, vždy existovala menšina lekárov liečiacich už od marca 2020 svojich pacientov na COVID pomocou celého radu protokolov, ktoré odmietajú používať nemocnice v USA a ich lekári.

Prečo sa toľko zdravotných sestier a lekárov odmieta dať zaočkovať?

Lebo každodenne videli veľké množstvo pacientov trpiacich a zomierajúcich nie na vírus, ale na vakcíny proti COVID-u.

Jeden z najuznávanejších lekárov a medicínskych výskumníkov Dr. Robert Malone (vynálezca mRNA technológie) vedie teraz hnutie na boj proti medicínskej tyranii, organizuje lekárov z celého sveta a vytvára Deklaráciu lekárov.
Toto sú niektoré hlavné body z tejto historickej akcie, doplnené o moje poznámky pre jasnejšie vyjadrenie toho, čo nie je povedané v Deklarácii:
Bod č.1: Je to bezprecedentný útok na našu schopnosť postarať sa o našich pacientov.
Bod č.2: Verejná politika štátu sa rozhodla ignorovať základné koncepty vedy, zdravia a wellness a radšej zaviesť stratégiu liečby „jednej veľkosti vhodnej pre všetkých“ (vakcíny na COVID), vedúcu k priveľkému množstvu ochorení a úmrtí, hoci individuálny, osobný prístup k zdravotnej starostlivosti je bezpečný a rovnako účinný, alebo účinnejší (ľudia zomierajú na vakcíny, nie na generiká ako je ivermektín).
Bod č.3: Tisícom lekárov je upierané právo (korporáciami, pre ktoré pracujú) poskytovať liečbu svojim pacientom (ivermektín) v dôsledku prekážok kladených lekárňami, nemocnicami a agentúrami verejného zdravotníctva, robiac tak prevažnú väčšinu poskytovateľov zdravotnej starostlivosti bezmocnými chrániť pred ochorením svojich pacientov.
Lekári teraz svojim pacientom radia len ísť domov (dovoliť vírusu inkubovať) a vrátiť sa, keď sa im ochorenie zhorší, čo z dôvodu zanedbania liečby (inej, než použitím vakcín) vedie k státisícom zbytočných úmrtí pacientov.
(Poznámka redakcie: Vidíte tú podobnosť neliečenia covidu so Slovenskom? Ide o ďalší dôkaz, že tieto procesy sú riadené globálne a že naši predstavitelia touto súčinnosťou s cudzou mocou páchajú vlastizradu.)
Bod č.4: Lekári musia brániť svoje právo predpisovať liečbu, riadiac sa prvým princípom NEŠKODIŤ . Lekárom by nemalo byť zakazované predpisovať bezpečné a účinné liečby (iné ako vakcíny). Tieto obmedzenia ďalej spôsobujú zbytočné ochorenia a smrť.
Musia byť obnovené práva pacientov tie liečby prijímať (napríklad ivermektín), po tom, ako budú plne informovaní o rizikách a prínosoch každej možnosti (najmä vakcín, ktoré pre väčšinu ľudí predstavujú viac rizík ako prínosov).
Bod č.5: Vyzývame pacientov, ktorí sú presvedčení o dôležitosti vzťahu lekára s pacientom a o schopnosti byť aktívnymi účastníkmi svojej starostlivosti, aby sa dožadovali prístupu k starostlivosti založenej na vede (generikách ako je ivermektín).
Pacienti sa musia začať búriť!

Práve v tom poslednom bode sa, milý čitateľ, musíš pridať k tejto vzbure a požadovať od svojich lekárov a nemocníc svoje právo získania prístupu ku generickým liekom ako je ivermektín.

Vytlač si Vyhlásenie (poznámka: je v angličtine, bude ho treba preložiť) a daj ho svojmu lekárovi.
A ak ťa pošlú do nemocnice, vezmi si so sebou kópiu.
Ak táto Deklarácia zostane len slovami, no neudejú sa žiadne závažné zmeny vo výkone medicíny v tejto pandémii, potom bude všetka nádej na záchranu životov stratená.

Záver
Rýchlo sa blížime do bodu, keď zomrie viac ľudí na vakcíny proti Covid-u, než na vírus. Fauci (americký mix Mikasa, Lengvarského a Krčméryho) a jeho spojenci svoje mnohé zvrátené činy tak ľahko nepriznajú.
Ak chcete preskúmať rozsiahle detaily lekárskej vedy o vynárajúcej sa Vakcínovej dystopii, prečítajte si tento pravdivý článok (v angličtine).

Autor: Joel S. Hirschhorn, Zdroj: www.globalresearch.ca, Spracoval: Badatel.net
Súvisiace články
Predpoveď pre omikron na rok 2022 a ďalej: Príručka globalistov odkrytá donaha
Poslúchni, lebo inak… Medicínsky žurnál chce prísne trestať odmietačov covid-vakcíny
Obrovský podvod: Pravda o testoch a rizikách vakcín proti COVID-19
Výnimkou z testovania pre očkovaných pácha vláda viaceré trestné činy
ľubica
Vytlač si Vyhlásenie (poznámka: je v angličtine, bude ho treba preložiť) a daj ho svojmu lekárovi.
A ak ťa pošlú do nemocnice, vezmi si so sebou kópiu.
Ak táto Deklarácia zostane len slovami, no neudejú sa žiadne závažné zmeny vo výkone medicíny v tejto pandémii, potom bude všetka nádej na záchranu životov stratená.