Clicks275
Peter(skala)

17 novembra v Bratislave na Šafárikovom námestí bude protest proti segregácii ľudí

Bratislava 14. novembra 2021 (HSP/Foto:Screenshot Facebook)

VIDEO: hlavnespravy.sk/…tne-opatrenia-s-cielom-ziskat-kontrolu-nad/2752516

Europoslanec Milan Uhrík (Republika) vyzýva ľudí, aby vyšli do ulíc. Ako uviedol na sociálnej sieti, po celom svete sa schvaľujú zákony a obmedzenia proti ľuďom

Na snímke europoslanec a predseda hnutia Republika Milan Uhrík

Uhrík upozornil napríklad na absurdnú situáciu v Lotyšsku, kde na zasadnutiach parlamentu sa nebudú môcť zúčastňovať poslanci, ktorí nie sú zaočkovaní proti koronavírusu. Pár mesiacov dozadu, by si pritom nikto ani nepomyslel, že k niečo takému vôbec môže dôjsť.

Uhrík sa obáva, že pokiaľ sa ľudia nepostavia a nedajú jasne najavo, čo si o tom mysli, môže sa to stať aj na Slovensku. „Všetci sa tvária, že bojujú proti vírusu. V skutočnosti proti epidémii bojujú možno na 20% a na 80% tu zavádzajú totalitné opatrenia s cieľom získať kontrolu nad spoločnosťou,“ uviedol europoslanec vo videu.

„Robia z ľudí nielen hlupákov, ale najmä otrokov! Ak sa tomu nepostavíme, tak o 2 roky vás bez očkovacieho preukazu či iného papierika o poslušnosti voči systému nevpustia nielen do práce, či s dieťaťom do školy, ale ani k volebným urnám,“ obáva sa.

Podľa Uhríka im zjavne ale o zdravie ľudí nejde, pretože ako sa ukázalo aj očkovaní môžu prenášať vírus, rovnako tak môžu ochorieť, mať ťažký priebeh. A ani v štátoch kde majú oveľa vyššiu zaočkovanosť na Slovenku je situácia zlá a musia sprísňovať opatrenia.

Uhrík preto vyzýva ľudí, aby prišli 17. novembra do Bratislavy na Šafárikovo námestie a postavili sa nezmyselným opatreniam.