Clicks1.6K
pl.news
12

Prohomoseksualny arcybiskup wyjaśnia, dlaczego nie znalazł czasu dla Boga

Papieska Akademia Życia, prowadzona przez arcybiskupa Vincenza Paglię, odpowiedziała krytykom ich koronawirusowego dokumentu, który nie wspomniał o Bogu (AskaNews.it, 29 lipca).

Nadętymi frazesami Paglia wyjaśnia, że [nie wspominając o Bogu] chce "komunikować" Boga w sposób dostępny dla wszystkich.

Jego celem jest przemawianie "do jak najszerszego grona odbiorców, do wierzących i niewierzących", ponieważ "jesteśmy tu po to, by zajmować się poważnymi kwestiami, które mają związek z przyszłością ludzkości jako całości" [nie z Bogiem].

Prawda jest taka, że "ludzkość jako całość" nie mogłaby być mniej przejęta dokumentami Paglii.

#newsQtowejsost

wacula25wp.pl
Dlaczego zaraz prohomoseksualny arcybiskup Vincenza Pagli .A czy to prawda ? .A
Kardynał Henryk Gulbinowicz to wysoko postawiony polski duchowny, o którym zrobiło się głośno, a może nawet za głośno gdy media ujawniły, że miał związek z seksualnych afer w Kościele też . A przecież wygląda na ładnego i urodziwego w sile wieku mężczyznę ciekawe to
Weronika-S.
Według tego arcybiskupa pomijanie wezwania do Boga jest równoznaczne z ,,komunikowaniem,, Boga. Ks. Prof Guz wyraził kiedyś opinię, że szatan jest ,,wewnętrznie sprzeczny,,. Szkoda tylko, że w wypowiedziach i czynach współczesnych hierarchów pojawia się tak wiele ,,wewnętrznych sprzeczności,, religijnych, czego doświadczamy i w Polsce, szczególnie teraz w ,,dobie masek,, zatwierdzonych tak …More
Według tego arcybiskupa pomijanie wezwania do Boga jest równoznaczne z ,,komunikowaniem,, Boga. Ks. Prof Guz wyraził kiedyś opinię, że szatan jest ,,wewnętrznie sprzeczny,,. Szkoda tylko, że w wypowiedziach i czynach współczesnych hierarchów pojawia się tak wiele ,,wewnętrznych sprzeczności,, religijnych, czego doświadczamy i w Polsce, szczególnie teraz w ,,dobie masek,, zatwierdzonych tak ochoczo przez decydentów świeckich i duchownych.