Clicks1.3K
ľubica

Arcibiskup Vigano: „Obete vakcín sú pokladané na oltár Molocha“

(Natural News) – Arcibiskup Vigano tvrdí, že obete vakcín a potratov sú v podstate rituálne obete pokladané na oltár Molocha. Zároveň varuje pred nadchádzajúcou diabolskou tyraniou takzvanej „klimatickej zmeny.
Arcibiskup Vigano je jeden z mála náboženských lídrov vo svete, ktorý má odvahu hovoriť pravdu a jeden z ešte menšieho počtu tých, ktorí rozumejú, čo sa okolo nás v skutočnosti deje.

Tieňová elita sa spolčila proti ľudstvu
Arcibiskup menuje tých, ktorí sa majú podieľať na sprisahaní a vojne proti ľudstvu – pápež, protagonisti „Veľkého resetu“, jezuiti (poznámka: Krčméry je tiež jezuita), očkovací zločinci, volební podvodníci či slobodomurári.
Ďalej varuje o „znamení šelmy“, ktorá je do ľudí vpravovaná prostredníctvom mRNA vakcín.
Ako hovorí, tieňová cirkev a tí, ktorí využívajú rôzne výnimky zo zdanenia, podpísali zmluvu s diablom. Zapredali svoju farnosť tieňovej vláde a súhlasili s tým, že svoje „ovečky“ zradia.

Rozhovor s arcibiskupom Viganom si môžete pozrieť v nasledujúcom videu (v angličtine):

The Vigano Tapes: The Complete Interview

Výňatky z videa
Interview s výrečným arcibiskupom Calrlosom Maria Viganom urobil nedávno Dr. Robert Moynihan na tému súčasnej pandémie a stave v katolíckej cirkvi.
Nebudeme prekladať celé video, nakoľko má takmer 1,5 hodinu. Vyberieme len zopár dôležitých bodov.

Arcibiskup Vigano v interview hovorí:
„Je úplne jasné, že v súčasnosti zažívame útok tak na sociálnom, ako aj náboženskom fronte.
Takzvaná pandemická núdza bola zneužitá ako falošná zámienka na simultánne a koordinované zavedenie očkovania a covid pasov v mnohých štátoch.
Podporujú očkovanie na základe svojho podlého plánu a idú až do takého extrému, že odsudzujú každého, kto sa nechce tomuto očkovaniu experimentálnym génovým sérom s neznámymi vedľajšími účinkami podrobiť.
Navyše, toto očkovanie ani len neposkytuje sľubovanú imunitu pred vírusom a to už ani nehovorím o morálnych implikáciách genetického materiálu pochádzajúceho z potratených plodov, čo je pre katolíka samo o sebe dostatočným dôvodom na odmietnutie vakcíny.
Sme vo vojne. Vo vojne, ktorá nebola otvorene vyhlásená. Vo vojne, v ktorej sa nebojuje konvenčnými zbraňami. No je to stále rovnaká vojna.
K spiknutiu nedošlo medzi vládou a cirkvou, ale medzi tieňovou vládou a tieňovou cirkvou.“


Arcibiskup Vigano ďalej hovorí o tom, ako elita pri moci je schopná manipulovať voľby podľa vlastných preferencií:
„Prezentujú sa ako zástupcovia ľudí, no v skutočnosti sú proti ľuďom.
Sú bez akýchkoľvek zábran, bez limitov – či už tých zhora, nakoľko narušili božský pôvod moci alebo tých zdola, nakoľko neumožňujú ľuďom si zvoliť vlastných volených zástupcov dopúšťaním sa manipulácie a podvodov vo voľbách.“


Zdroje: rumble.com, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Súvisiace články
Súd v Peru rozhodol, že pandémiu „vytvorili“ Gates, Soroš a Rockefellerovci
Ján Baránek: Vláda a poslanci sú spolupáchatelia najväčšieho zločinu po roku 1945
Podľa mnohých indícií slovenskú vládu posadli okultné satanské sily
Medzinárodnému trestnému súdu boli predložené nové dôkazy o covidovej genocíde